kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Alpe Adria Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici-22
PF - Dječaci početnici-28
PF - Dječaci početnici-32
PF - Dječaci početnici+32
PF - Dječaci početnici-22
1001
75
0
ETIENNE RITOŠA (ZEUS)
422
0
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
254
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
74
LIAM RITOŠA (ZEUS)
315
RIKO LJUBIĆ (BTI)
1003
422
7
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
254
9
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
1002
74
1
LIAM RITOŠA (ZEUS)
315
11
RIKO LJUBIĆ (BTI)
1005
254
14
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
315
4
RIKO LJUBIĆ (BTI)
Osvajači medalja
1. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
2. RIKO LJUBIĆ, BTI
3. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. LIAM RITOŠA, ZEUS
PF - Dječaci početnici-28
1004
97
0
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
236
0
LUKA MARIĆ (PLANET)
1006
234
6
LUKA GRABAR (PLANET)
164
0
ŠIMUN KRAMARIĆ (DRAGA)
1007
280
10
IGOR RADEŠIĆ (ZELG)
263
7
TIN PETRIĆ (PLANET)
264
VITO LAZARIĆ (PLANET)
1008
97
10
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
234
8
LUKA GRABAR (PLANET)
1009
280
7
IGOR RADEŠIĆ (ZELG)
264
11
VITO LAZARIĆ (PLANET)
1011
97
7
KALOIAN HARIZANOV (RADULOV)
264
6
VITO LAZARIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. KALOIAN HARIZANOV, teamRADULOV
2. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
3. IGOR RADEŠIĆ, TROJAN ISTRA
PF - Dječaci početnici-32
1010
28
0
DAVID GREBLO (BUZET)
95
0
IVO VASILEV (RADULOV)
115
BORIS BLAGOEV (RADULOV)
226
DAVID VRETENAR (PLANET)
93
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
1012
95
6
IVO VASILEV (RADULOV)
115
1
BORIS BLAGOEV (RADULOV)
1013
226
2
DAVID VRETENAR (PLANET)
93
5
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
1015
95
6
IVO VASILEV (RADULOV)
93
3
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
Osvajači medalja
1. IVO VASILEV, teamRADULOV
2. YULIAN KRASTEV, teamRADULOV
3. BORIS BLAGOEV, teamRADULOV
3. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
PF - Dječaci početnici+32
1014
275
0
MAX BABIN (PLANET)
198
0
TIN CAPAN (TGRSL)
1016
278
11
DINO TABAIN (ZELG)
188
2
BLAŽ KRAJNC (1994PDK)
1017
413
6
JAN HALAMBEK (VRSAR)
106
0
YULIAN KRASTEV (RADULOV)
1018
213
0
JAKOV INJIĆ (IVNCG)
184
6
BORIS KRAJNC (1994PDK)
1019
240
6
MARIN VULETIĆ (PLANET)
193
0
JOŠKO MRKONJA (TGRSL)
1020
345
9
HRVOJE KOPREK (KUTINA)
178
11
DAVID ŠTIKAVEC (1994PDK)
1021
36
0
SIMON MIKOLAVČIĆ (BUZET)
107
6
IVO VASILEV (RADULOV)
273
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1022
198
0
TIN CAPAN (TGRSL)
278
6
DINO TABAIN (ZELG)
1023
413
6
JAN HALAMBEK (VRSAR)
184
0
BORIS KRAJNC (1994PDK)
1024
240
11
MARIN VULETIĆ (PLANET)
178
3
DAVID ŠTIKAVEC (1994PDK)
1025
107
6
IVO VASILEV (RADULOV)
273
0
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
1026
278
0
DINO TABAIN (ZELG)
413
6
JAN HALAMBEK (VRSAR)
1027
240
6
MARIN VULETIĆ (PLANET)
107
0
IVO VASILEV (RADULOV)
1029
413
4
JAN HALAMBEK (VRSAR)
240
9
MARIN VULETIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
2. JAN HALAMBEK, VRSAR
3. IVO VASILEV, teamRADULOV
3. DINO TABAIN, TROJAN ISTRA