kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Alpe Adria Open 2017.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
3001
324
7
ALEK KUŠAR (PLANET)
63
5
LUKA HUŠAK (LAV)
3002
302
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
418
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
3005
324
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
418
1
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Osvajači medalja
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Stariji kadeti -47
91
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
166
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
334
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3003
13
0
MORIS TRBULIN (LAV)
449
5
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
3004
91
3
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
166
5
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
3006
334
2
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
449
7
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
3007A
166
1
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
449
5
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. MATEJ SARVAŠ, DRAGA
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. KENAN KAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
PF - Stariji kadeti -52
3007
443
6
DANIEL BANKO (FUTURA)
407
4
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
421
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
336
NIKOLA ŠOŠIĆ (MAWASHI)
400
EMIN ORASCANIN (BIHAC)
3009
443
17
DANIEL BANKO (FUTURA)
421
9
LUCIJAN VODAS (IVNCG)
3008
336
5
NIKOLA ŠOŠIĆ (MAWASHI)
400
7
EMIN ORASCANIN (BIHAC)
3011
443
6
DANIEL BANKO (FUTURA)
400
0
EMIN ORASCANIN (BIHAC)
Osvajači medalja
1. DANIEL BANKO, FUTURA
2. EMIN ORASCANIN, "ZINO"
3. LUCIJAN VODAS, IVANIĆ GRAD
3. NIKOLA ŠOŠIĆ, MAWASHI
PF - Stariji kadeti -57
3010
71
2
JAKOB KRČELJ (KOPER)
381
7
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
85
IVAN TUKA (LAV)
3012
175
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
401
0
EMIN ORASCANIN (BIHAC)
194
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
3013
381
6
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
85
0
IVAN TUKA (LAV)
3014
175
6
ANTONIO JURMAN (PLANET)
194
0
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
3016
381
1
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
175
8
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Osvajači medalja
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
3. ANTONIO PELČIĆ, BURA
3. IVAN TUKA, LAV, Pula
PF - Stariji kadeti -63
3015
250
0
KRISTIAN ANDRIĆ (KING)
320
0
VALERIO LEVAK (PLANET)
303
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
3017
320
0
VALERIO LEVAK (PLANET)
303
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. VALERIO LEVAK, PLANET SPORT
3. KRISTIAN ANDRIĆ, KING
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
3018
330
0
NIKOLA MADUNIĆ (MAWASHI)
362
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. NIKOLA MADUNIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
3019
186
6
MARKO DŽIN (PLANET)
262
0
NIKO RITLOP (PTUJ)
326
MILE BRKIĆ (MAWASHI)
126
JOB PETEH IVANIŠ (BUZET)
271
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
3021
186
6
MARKO DŽIN (PLANET)
326
0
MILE BRKIĆ (MAWASHI)
3020
126
0
JOB PETEH IVANIŠ (BUZET)
271
6
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
3023
186
13
MARKO DŽIN (PLANET)
271
6
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
3. MILE BRKIĆ, MAWASHI
3. JOB PETEH IVANIŠ, FIGHTER