kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ATUS GRATKORN
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FIGHTER
FUTURA
HBD
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBV "Vitez" B.Krupa
KING
KUTINA
LAV, Pula
MALINSKA
MINOTAUR
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SK LEON
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -47
PF - Juniorke -65
PF - Seniorke -65
LC - Stariji kadeti -47
LC - Juniori -74
LC - Seniori -69
KL - Juniori -63
KL - Seniori -69
KL - Seniori -79
PF - Stariji kadeti -47
2018
135
5
ZDENEK MAREL (SK LEON)
94
10
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
49
LOREN DOMBA (LAV)
355
PATRIK LICUL (FUTURA)
100
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
2020
94
6
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
49
0
LOREN DOMBA (LAV)
2021
355
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
100
0
MARKO BIŠKIĆ (SUŠAK)
2023
94
8
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
355
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
Osvajači medalja
1. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
2. PATRIK LICUL, FUTURA
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. MARKO BIŠKIĆ, SUŠAK
PF - Juniorke -65
2039
58
0
ELVIRA KADIĆ (LAV)
280
3
LUANA RITOŠA (FUTURA)
2040
1
11
TEIDE UŠIĆ (LAV)
287
2
MARTINA BUTARIĆ (BUZET)
2043
280
22
LUANA RITOŠA (FUTURA)
1
20
TEIDE UŠIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. LUANA RITOŠA, FUTURA
2. TEIDE UŠIĆ, LAV, Pula
3. ELVIRA KADIĆ, LAV, Pula
3. MARTINA BUTARIĆ, FIGHTER
PF - Seniorke -65
2050
289
19
LUANA RITOŠA (FUTURA)
50
14
TEIDE UŠIĆ (LAV)
Osvajači medalja
1. LUANA RITOŠA, FUTURA
2. TEIDE UŠIĆ, LAV, Pula
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
4002
136
3
ZDENEK MAREL (SK LEON)
273
0
SALAHUDIN ŠUKE (ZELG)
95
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
309
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
354
PATRIK LICUL (FUTURA)
4004
136
0
ZDENEK MAREL (SK LEON)
95
3
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
4003
309
0
ALVIN GLAVIĆ (BUZET)
354
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
4006
95
2
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
354
1
PATRIK LICUL (FUTURA)
Osvajači medalja
1. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
2. PATRIK LICUL, FUTURA
3. ZDENEK MAREL, SK LEON
3. ALVIN GLAVIĆ, FIGHTER
LC - Juniori -74
4020
141
0
MARTIN HAUSER (SK LEON)
307
0
MARIN SANKOVIĆ (FUTURA)
Osvajači medalja
1. MARTIN HAUSER, SK LEON
2. ----
3. ----
3. ----
LC - Seniori -69
4029
265
3
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
304
0
ADO BILAJAC (FUTURA)
Osvajači medalja
1. DRAGAN VIDAS, MINOTAUR
2. ADO BILAJAC, FUTURA
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
4032
202
3
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
272
0
ERDAL ŠEHALJI (ZELG)
4033
352
0
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
306
0
MATEJ BOGDANOVIĆ (FUTURA)
4035
202
2
TILEN DŽAFIČ (MSOBOTA)
352
1
LUKA VRTAČIĆ (ZELG)
Osvajači medalja
1. TILEN DŽAFIČ, KBK Murska Sobota
2. LUKA VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN ISTRA
3. MATEJ BOGDANOVIĆ, FUTURA
KL - Seniori -69
4038
305
0
ADO BILAJAC (FUTURA)
248
0
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. DRAGAN VIDAS, MINOTAUR
2. ADO BILAJAC, FUTURA
3. ----
3. ----
KL - Seniori -79
4040
118
3
PAULO ŠIMONOVIĆ (KING)
308
0
MARIN SANKOVIĆ (FUTURA)
Osvajači medalja
1. PAULO ŠIMONOVIĆ, KING
2. MARIN SANKOVIĆ, FUTURA
3. ----
3. ----