kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
ALPE ADRIA OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ATUS GRATKORN
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
DRAGA
FIGHTER
FUTURA
HBD
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBV "Vitez" B.Krupa
KING
KUTINA
LAV, Pula
MALINSKA
MINOTAUR
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
PTUJ
SK LEON
SUŠAK
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN
TROJAN ISTRA
VELEBIT
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci +32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Dječaci +32
1019
256
2
JAN MATEJ ERNIŠA (MINOTAU)
254
4
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1021
335
9
LEONARDO ČVEK (BTI)
151
6
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
1022
209
7
ALEK KUŠAR (PLANET)
74
0
DORIAN PAVAČIĆ (SUŠAK)
337
ANEJ PIVEC (PTUJ)
1023
218
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
298
0
DINO IVAS (HBD)
171
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1024
210
0
DARIO ZOVIĆ (PLANET)
339
6
TILEN REPINA (PTUJ)
112
NIKO KOVAČEVIĆ (TGRSL)
1025
254
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
335
1
LEONARDO ČVEK (BTI)
1026
209
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
337
8
ANEJ PIVEC (PTUJ)
1027
218
3
MICHAEL STENTA (PLANET)
171
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1028
339
5
TILEN REPINA (PTUJ)
112
0
NIKO KOVAČEVIĆ (TGRSL)
1029
254
1
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
337
2
ANEJ PIVEC (PTUJ)
1030
171
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
339
6
TILEN REPINA (PTUJ)
1032
337
1
ANEJ PIVEC (PTUJ)
339
3
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. ANEJ PIVEC, PTUJ
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
PF - Mlađi kadeti -37
3010
267
7
ISMAILJ ŠUKE (ZELG1)
116
9
DIEGO FERENAC (KING)
3012
336
6
NOA POČEKAL (BTI)
233
14
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
3013
294
5
MIHAEL GLAVIĆ (BUZET)
340
4
TILEN REPINA (PTUJ)
3014
152
8
ALEKSANDER GLAVIČIĆ (BUDOL)
259
9
SVEN MRGAN (MINOTAU)
3015
183
5
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
32
3
LEON BERDEN (KOPER)
3016
128
6
MICHAL HAUSER (SK LEON)
226
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
3017
140
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
227
2
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
149
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3018
116
15
DIEGO FERENAC (KING)
233
7
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
3019
294
6
MIHAEL GLAVIĆ (BUZET)
259
0
SVEN MRGAN (MINOTAU)
3020
183
0
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
128
5
MICHAL HAUSER (SK LEON)
3021
140
6
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
149
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
3022
116
13
DIEGO FERENAC (KING)
294
8
MIHAEL GLAVIĆ (BUZET)
3023
128
5
MICHAL HAUSER (SK LEON)
140
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
3025
116
0
DIEGO FERENAC (KING)
128
7
MICHAL HAUSER (SK LEON)
Osvajači medalja
1. MICHAL HAUSER, SK LEON
2. DIEGO FERENAC, KING
3. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. MIHAEL GLAVIĆ, FIGHTER
PF - Mlađi kadeti -42
3024
145
0
MICHAL HAUSER (SK LEON)
121
0
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
211
DARIO ZOVIĆ (PLANET)
3026
12
1
MORIS TRBULIN (LAV)
25
7
MATEJ VRANEK (KOPER)
114
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
3027
55
10
LOREN DOMBA (LAV)
133
2
VLADISLAV GROZICKY (SK LEON)
193
ŽAN HUZAK (ZG)
3028
5
7
IVAN TUKA (LAV)
338
8
ANEJ PIVEC (PTUJ)
142
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
3029
121
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
211
0
DARIO ZOVIĆ (PLANET)
3030
25
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
114
0
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
3031
55
8
LOREN DOMBA (LAV)
193
3
ŽAN HUZAK (ZG)
3032
338
2
ANEJ PIVEC (PTUJ)
142
4
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
3033
121
9
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
114
2
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
3034
55
1
LOREN DOMBA (LAV)
142
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
3036
121
6
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
142
0
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
3. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
PF - Mlađe kadetkinje -32
1033
67
1
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
24
3
NINA KRIŽAJ (KOPER)
196
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
1034
87
0
NIKA BRNELIĆ (SUŠAK)
341
2
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
26
DEBORAH KASTELIC (KOPER)
1035
24
3
NINA KRIŽAJ (KOPER)
196
5
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
1036
341
7
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
26
4
DEBORAH KASTELIC (KOPER)
1038
196
3
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
341
6
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
Osvajači medalja
1. STAŠA ŠTERN, PTUJ
2. NIKA RADOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DEBORAH KASTELIC, KBK Koper
3. NINA KRIŽAJ, KBK Koper
PF - Mlađe kadetkinje -37
1037
322
6
MARIJETA BURAZER (MALINSK)
188
8
LARA MEIĆ (ZG)
234
NURHANA FAZLIĆ (ATUS)
1039
342
4
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
178
1
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
224
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1040
321
9
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
86
8
NIKA CERANIĆ (SUŠAK)
42
NINA KRIŽAJ (KOPER)
1041
68
6
CVITA KALCINA (VELEBIT)
293
3
LORA PETOHLEB (BUZET)
197
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
1042
188
0
LARA MEIĆ (ZG)
234
7
NURHANA FAZLIĆ (ATUS)
1043
342
2
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
224
0
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
1044
321
4
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
42
3
NINA KRIŽAJ (KOPER)
1045
68
2
CVITA KALCINA (VELEBIT)
197
4
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
1046
234
3
NURHANA FAZLIĆ (ATUS)
342
0
STAŠA ŠTERN (PTUJ)
1047
321
5
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
197
2
LUNA SPASOJEVIĆ (TIGAR)
1049
234
6
NURHANA FAZLIĆ (ATUS)
321
0
JULIJA JURIĆ (MALINSK)
Osvajači medalja
1. NURHANA FAZLIĆ, ATUS GRATKORN
2. JULIJA JURIĆ, MALINSKA
3. STAŠA ŠTERN, PTUJ
3. LUNA SPASOJEVIĆ, TIGAR, Karlovac