kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Slunj Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK BATAJNICA
KBK Kula
KBS Pokoj
KBV Kurto
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
Radgonski kickboxing
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
TEŽINE / UZRASTI
PF - Girls beginners +32
PF - Y. cadets beginners (male) +47
PF - Y. cadets beginners (female) -37
PF - Y. cadets beginners (female) -42
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Juniors (male) -69
PF - Girls beginners +32
2012
13
12
MILICA PETER (BATAJA)
323
6
LARA GORUP (SUŠAK)
2013
340
2
IVANA LUCIĆ (KBKSINJ)
384
9
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
2015
13
6
MILICA PETER (BATAJA)
384
8
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. IRIS PETROVIĆ, SUŠAK
2. MILICA PETER, KBK BATAJNICA
3. IVANA LUCIĆ, KNEZ
3. LARA GORUP, SUŠAK
PF - Y. cadets beginners (male) +47
2045
383
5
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
301
3
EUGEN SAKAČ (JASTREB)
2046
348
0
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
208
6
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
2047
325
2
VIKTOR DODIK (SUŠAK)
42
5
NEDIM MALKOC (KURTO)
285
DAVID ŠESTO (GLINA)
2048
383
3
LEO PETROVIĆ (SUŠAK)
208
4
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
2049
42
6
NEDIM MALKOC (KURTO)
285
0
DAVID ŠESTO (GLINA)
2051
208
2
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
42
1
NEDIM MALKOC (KURTO)
Osvajači medalja
1. RENATO PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
2. NEDIM MALKOC, KBV Kurto
3. LEO PETROVIĆ, SUŠAK
3. DAVID ŠESTO, GLINA
PF - Y. cadets beginners (female) -37
2050
377
0
IVANA LUCIĆ (KBKSINJ)
254
6
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
172
PETRA LERGA (PRETORI)
339
NADJA UZELAC (KBK TD)
29
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
2052
254
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
172
3
PETRA LERGA (PRETORI)
2053
339
12
NADJA UZELAC (KBK TD)
29
3
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
2056
172
0
PETRA LERGA (PRETORI)
339
7
NADJA UZELAC (KBK TD)
Osvajači medalja
1. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. PETRA LERGA, PRETORIAN
3. ĆEHIĆ EMA, KBV Kurto
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
PF - Y. cadets beginners (female) -42
2054
342
6
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
400
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
2055
411
7
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
156
4
BILIĆ DŽENANA (KURTO)
2058
342
0
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
411
6
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. BRUNA MATIJAŠ, LOTUS
2. TEA LUCIĆ, KNEZ
3. BILIĆ DŽENANA, KBV Kurto
3. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
PF - Younger cadets (male) +47
2075
225
4
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
209
8
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
200
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
59
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
264
IVANO ČELIĆ (PLANET)
2076
161
2
LOVRE STIPČEVIĆ (PRETORI)
178
7
NEDIM MALKOC (KURTO)
229
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
106
IVAN KATIĆ (TGRSL)
350
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
2077
209
8
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
200
3
ANTONI OBROVAC (TGRSL)
2078
59
0
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
264
6
IVANO ČELIĆ (PLANET)
2079
178
11
NEDIM MALKOC (KURTO)
229
9
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
2080
106
4
IVAN KATIĆ (TGRSL)
350
5
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
2081
209
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
264
6
IVANO ČELIĆ (PLANET)
2082
178
11
NEDIM MALKOC (KURTO)
350
9
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
2083
264
6
IVANO ČELIĆ (PLANET)
178
0
NEDIM MALKOC (KURTO)
Osvajači medalja
1. IVANO ČELIĆ, PLANET SPORT
2. NEDIM MALKOC, KBV Kurto
3. EMAN SALIHOVIC, KBC "Bihać"
3. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
PF - Older cadets (male) -63
3046
240
6
MORIS TRBULIN (LAV)
395
0
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
3047
356
5
LEONARDO ČVEK (NINJA)
343
10
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
3051
240
15
MORIS TRBULIN (LAV)
343
5
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. NINO UVANOVIĆ, KNEZ
3. BRUNO UDILJAK, LOTUS
3. LEONARDO ČVEK, NINJA
PF - Older cadets (male) -69
3049
369
0
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
304
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3050
373
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
322
0
KARLO PERIŠA (SUŠAK)
3052
304
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
373
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ
3. KARLO PERIŠA, SUŠAK
KL - Older cadets (male) +69
1029
341
3
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
374
0
IVAN PERETIĆ (TIGAR)
1030
98
0
MILE KIRIN (TIGAR)
44
3
SANDI SKALIĆ (KURTO)
1034
341
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
44
3
SANDI SKALIĆ (KURTO)
Osvajači medalja
1. SANDI SKALIĆ, KBV Kurto
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. MILE KIRIN, TIGAR, Karlovac
3. IVAN PERETIĆ, TIGAR, Karlovac
KL - Juniors (male) -69
1042
147
0
MARTIN URANJEK (ZEUS)
399
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
354
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
52
IVAN NOVOSEL (ŠK)
424
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
1044
399
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
354
0
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
1043
52
3
IVAN NOVOSEL (ŠK)
424
0
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
1046
399
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
52
0
IVAN NOVOSEL (ŠK)
Osvajači medalja
1. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
2. IVAN NOVOSEL, ŠKORPION
3. LUKA KNEZ, KNEZ
3. MIRZET ČAVKIĆ, KBV Kurto