kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
7. Međunarodni Zabok Open 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
2030
75
7
IVAN UDOVIĆ (LAV)
215
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
258
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
59
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
214
MARO BOSANAC (TGRSL)
2032
75
9
IVAN UDOVIĆ (LAV)
258
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
2033
59
8
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
214
5
MARO BOSANAC (TGRSL)
2035
75
7
IVAN UDOVIĆ (LAV)
59
0
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
PF - Stariji kadeti -47
2034
73
5
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
218
8
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
135
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
2036
218
7
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
135
5
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
2. IVAN MARETIĆ, JASTREB
3. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
2037
250
6
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
219
0
DINO ŠPEHAR (TGRSL)
Osvajači medalja
1. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
2. DINO ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
2038
122
2
MATIJA HMELINA (JASTREB)
76
12
MORIS TRBULIN (LAV)
242
LEONARDO ČVEK (NINJA)
2040
76
6
MORIS TRBULIN (LAV)
242
0
LEONARDO ČVEK (NINJA)
Osvajači medalja
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. LEONARDO ČVEK, NINJA
3. MATIJA HMELINA, JASTREB
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
2039
181
2
KARLO PERIŠA (SUŠAK)
226
12
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KARLO PERIŠA, SUŠAK
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
2041
261
9
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
173
6
MARTIN BERISHA (SUŠAK)
2042
115
8
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
200
6
TILEN REPINA (PTUJ)
2044
261
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
115
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
3. TILEN REPINA, PTUJ
3. MARTIN BERISHA, SUŠAK