kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
7. Međunarodni Zabok Open 2020.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
2017
229
3
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
265
6
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
2018
230
0
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
254
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
2021
265
0
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
254
6
DORA MATIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DORA MATIĆ, JASTREB
2. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -32
2019
148
5
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
58
1
EMA PLEŠE (KBK MOS)
2020
137
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
256
7
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
2022
148
5
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
256
3
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađe kadetkinje -37
2023
199
6
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
96
4
DONNA VRHOVEC (BTI)
138
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
152
DEA CVEK (PLANET)
149
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
2025
199
3
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
138
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
2024
152
6
DEA CVEK (PLANET)
149
11
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
2027
138
7
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
149
12
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DEA CVEK, PLANET SPORT
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
PF - Mlađe kadetkinje -47
2026
123
10
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
220
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
284
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
2028
123
11
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
284
1
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. ANTEA GLAVAŠ, SUŠAK
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
2029
64
8
LANA NOHA (KBK MOS)
283
2
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
11
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
2031
64
5
LANA NOHA (KBK MOS)
11
1
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
Osvajači medalja
1. LANA NOHA, MOSLAVAC
2. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
3. NIKOLINA REBIĆ, KRAPINA
3. ----