kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
6. Brod Open 2016
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti -28
1023
166
0
MIHAEL MERKAŠ (KRAPINA)
114
7
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
165
JAN TUŠEK (KRAPINA)
1025
114
6
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
165
0
JAN TUŠEK (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. MERLIN GUŠANI, TOMISLAV GYM
2. JAN TUŠEK, KRAPINA
3. MIHAEL MERKAŠ, KRAPINA
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1026
14
7
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
142
0
LEONE ZUBIĆ (BTI)
1027
170
1
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
148
0
NENO KURTANJEK (ZMAJ)
1029
14
0
MERLIN GUŠANI (TOM GYM)
170
2
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MERLIN GUŠANI, TOMISLAV GYM
3. NENO KURTANJEK, ZMAJ
3. LEONE ZUBIĆ, BTI
PF - Mlađi kadeti -37
1028
167
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1
2
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
250
IVAN VUKOVIĆ (HUBER)
1030
149
1
NENO KURTANJEK (ZMAJ)
107
3
BORNA STAKOR (KBK MOS)
81
MARIN RAJKOVAČIĆ (2002BIH)
1031
1
7
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
250
0
IVAN VUKOVIĆ (HUBER)
1032
107
1
BORNA STAKOR (KBK MOS)
81
0
MARIN RAJKOVAČIĆ (2002BIH)
1034
1
0
LEONARDO LOVRIĆ (TOM GYM)
107
2
BORNA STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. BORNA STAKOR, MOSLAVAC
2. LEONARDO LOVRIĆ, TOMISLAV GYM
3. MARIN RAJKOVAČIĆ, 2002 - Odzak
3. IVAN VUKOVIĆ, HUBER TIM
PF - Mlađi kadeti -42
1033
168
6
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
145
0
IVAN MEŠTROVIĆ (ZMAJ)
247
PATRIK PAVIĆ (HUBER)
1035
36
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
156
0
KARLO SLUNJSKI (NINJA)
203
LEONARDO ČVEK (BTI)
1036
168
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
247
0
PATRIK PAVIĆ (HUBER)
1037
36
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
203
1
LEONARDO ČVEK (BTI)
1039
168
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
36
1
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Osvajači medalja
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
3. LEONARDO ČVEK, BTI
3. PATRIK PAVIĆ, HUBER TIM
PF - Mlađi kadeti -47
1038
236
4
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
118
1
MIHAEL PAVLIČIĆ (VUSOKOL)
152
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1041A
236
2
LUKA ZGURIĆ (KBK TD)
152
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Osvajači medalja
1. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
2. LUKA ZGURIĆ, DRAGON&SOKOL
3. MIHAEL PAVLIČIĆ, VUKOVARSKI SOKOL
3. ----