kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Veteranke
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
LC - Grand champion - seniori
LC - Grand champion - seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
LC - Juniori -57
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniori -84
LC - Juniori -89
LC - Juniori +94
LC - Juniori -57
7.1064
924
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
1814
0
DINKO HALILAGIĆ (BIHAC)
1179
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
669
MINOIA DAVIDE (LOMBARD)
471
KRISZTIÁN BAKÓ (TÖKÖL)
7.1066
924
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
1179
0
PATRIK GRÜNCZEISZ (CONTROL)
7.1067
669
3
MINOIA DAVIDE (LOMBARD)
471
0
KRISZTIÁN BAKÓ (TÖKÖL)
7.1069
924
1
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
669
2
MINOIA DAVIDE (LOMBARD)
Osvajači medalja
1. MINOIA DAVIDE, Team Lombardia
2. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
3. KRISZTIÁN BAKÓ, Szigetszentmiklós - Tököl SE
3. PATRIK GRÜNCZEISZ, Controll SportClub Szombathely
LC - Juniori -63
7.1068
110
2
PAWEŁ ZDUN (DAN)
723
1
KRISTIJAN KATUŠIĆ (SUŠAK)
1640
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
473
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
458
ALBERTO CANIGLIA (AUXE)
1105
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
1158
MANUEL GSTETTNER (AUT/VIE)
1357
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
260
IVAN SOVEC (ZMAJ)
1340
ROBERT SIČANICA (KLOŠTAR)
1169
URH ČERNIVŠEK (TKD SUN)
464
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
1282
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
1062
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
692
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1637
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
852
TEO ČENDAK (SUŠAK)
7.1070
110
3
PAWEŁ ZDUN (DAN)
1640
0
DEJAN KOCIPER (ORMOŽ)
7.1071
473
3
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
458
0
ALBERTO CANIGLIA (AUXE)
7.1072
1105
1
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
1158
2
MANUEL GSTETTNER (AUT/VIE)
7.1073
1357
0
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
260
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
7.1074
1340
0
ROBERT SIČANICA (KLOŠTAR)
1169
3
URH ČERNIVŠEK (TKD SUN)
7.1075
464
0
AHMAD ILIAS (TÖKÖL)
1282
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
7.1076
1062
0
DÁNIEL HEGYESI (H-2500)
692
3
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
7.1077
1637
3
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
852
0
TEO ČENDAK (SUŠAK)
7.1078
110
2
PAWEŁ ZDUN (DAN)
473
1
RICHÁRD VIGMOND (TÖKÖL)
7.1079
1158
3
MANUEL GSTETTNER (AUT/VIE)
260
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
7.1080
1169
2
URH ČERNIVŠEK (TKD SUN)
1282
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
7.1081
692
2
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1637
1
ROK TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
7.1082
110
3
PAWEŁ ZDUN (DAN)
1158
0
MANUEL GSTETTNER (AUT/VIE)
7.1083
1169
2
URH ČERNIVŠEK (TKD SUN)
692
1
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
7.1085
110
0
PAWEŁ ZDUN (DAN)
1169
3
URH ČERNIVŠEK (TKD SUN)
Osvajači medalja
1. URH ČERNIVŠEK, TKD SUN Braslovče
2. PAWEŁ ZDUN, Dan Świdnik
3. DEL GAUDIO LORENZO, Team Lombardia
3. MANUEL GSTETTNER, Kumgang Wien
LC - Juniori -69
7.1084
1684
0
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
704
0
MICHAEL ERNST (ROHRBAC)
1366
ERMIN IMŠIROVIĆ (BIHAĆ)
7.1086
853
0
MARKO JELIĆ (SUŠAK)
435
0
IVAN BALIĆ (KBK)
631
MICHELE CERRATO (ECO)
7.1087
851
0
MARKO STOJANOVIĆ (SUŠAK)
461
0
PAWEŁ ZDUN (DAN)
1466
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
7.1088
1638
3
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
194
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
1378
ANTONIO FURLONI (VCK ITA)
7.1089
704
0
MICHAEL ERNST (ROHRBAC)
1366
0
ERMIN IMŠIROVIĆ (BIHAĆ)
7.1090
435
0
IVAN BALIĆ (KBK)
631
0
MICHELE CERRATO (ECO)
7.1091
461
0
PAWEŁ ZDUN (DAN)
1466
0
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
7.1092
1638
2
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
1378
1
ANTONIO FURLONI (VCK ITA)
7.1093
704
1
MICHAEL ERNST (ROHRBAC)
435
2
IVAN BALIĆ (KBK)
7.1094
1466
1
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
1638
2
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
7.1096
435
0
IVAN BALIĆ (KBK)
1638
3
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
Osvajači medalja
1. ŽAN TOMAŽIĆ, KBV Ormož
2. IVAN BALIĆ, LEGEND
3. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
3. MICHAEL ERNST, Rohrbach
LC - Juniori -74
8.1095
1164
0
WASMAND BASHARMAL (CZECHKF)
1639
0
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
1028
AIDIN MUSIĆ (KBK S.M)
8.1097
1682
0
ROKO ŠARE (VELEBIT)
608
0
MATEUSZ PIWOWARCZYK (KRAKOW)
1025
SEMIR BEHAR (GOLDEN)
8.1098
1639
0
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
1028
0
AIDIN MUSIĆ (KBK S.M)
8.1099
608
0
MATEUSZ PIWOWARCZYK (KRAKOW)
1025
0
SEMIR BEHAR (GOLDEN)
8.1101
1639
0
ŽAN TOMAŽIĆ (ORMOŽ)
608
0
MATEUSZ PIWOWARCZYK (KRAKOW)
Osvajači medalja
1. MATEUSZ PIWOWARCZYK, KCT Kraków
2. ŽAN TOMAŽIĆ, KBV Ormož
3. SEMIR BEHAR, TKD Galaja
3. AIDIN MUSIĆ, Galaja (adnan)
LC - Juniori -79
8.1100
414
0
SAKAS LOAI (SAKAS)
1024
0
DURSUM HASANIC (GOLDEN)
545
JARROD NELSON (WAKO GB)
1683
ROKO ŠARE (VELEBIT)
1029
AIDIN MUSIĆ (KBK S.M)
8.1102
414
0
SAKAS LOAI (SAKAS)
545
3
JARROD NELSON (WAKO GB)
8.1103
1683
0
ROKO ŠARE (VELEBIT)
1029
0
AIDIN MUSIĆ (KBK S.M)
8.1105
545
0
JARROD NELSON (WAKO GB)
1029
0
AIDIN MUSIĆ (KBK S.M)
Osvajači medalja
1. JARROD NELSON, Team Bristol
2. AIDIN MUSIĆ, Galaja (adnan)
3. SAKAS LOAI, Sakas Team
3. ROKO ŠARE, VELEBIT
LC - Juniori -84
8.1104
1618
0
VITO ČURIN (PTUJ)
1120
0
DUJE SIRIC (KVARNER)
Osvajači medalja
1. DUJE SIRIC, KVARNER
2. VITO ČURIN, PTUJ
3. ----
3. ----
LC - Juniori -89
8.1106
1249
3
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
1592
0
DIMITAR DIMITROV (IKKEN)
1104
IVAN BOSANAC (TGRSL)
8.1109
1249
1
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
1104
2
IVAN BOSANAC (TGRSL)
Osvajači medalja
1. IVAN BOSANAC, TIGAR, Slunj
2. BRUNO MIKULIĆ, POLAČA
3. DIMITAR DIMITROV, IKKEN BULGARIA
3. ----
LC - Juniori +94
8.1107
74
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
1283
0
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
8.1108
1505
0
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
466
0
DÁNIEL VEJMOLA (TÖKÖL)
8.1110
74
3
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
1505
0
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
3. DÁNIEL VEJMOLA, Szigetszentmiklós - Tököl SE