kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Veterani
PF - Veteranke
PF - Grand champion - kadeti
PF - Grand champion - kadetkinje
PF - Grand champion - juniori
PF - Grand champion - juniorke
PF - Grand champion - seniori
PF - Grand champion - seniorke
PF - Ml. kadeti tim
PF - Kadeti tim
PF - Juniori tim
PF - Seniori tim
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
LC - Veterani
LC - Grand champion - seniori
LC - Grand champion - seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniori -57
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
PF - Juniori -84
PF - Juniori -89
PF - Juniori -94
PF - Juniori -79
5.1042
1268
6
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
154
7
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
5.1044
546
8
JARROD NELSON (WAKO GB)
907
9
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
5.1045
1209
2
SIMJON TOMLJENOVIĆ (TGRSL)
1552
4
BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN)
659
GUFFANTI DAVIDE (LOMBARD)
5.1046
154
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
907
3
BÁLINT ZOLTÁN (DBRCZTM)
5.1047
1552
0
BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN)
659
0
GUFFANTI DAVIDE (LOMBARD)
5.1050
154
0
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
1552
0
BORISLAV HADJIGENOV (IKKEN)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. BORISLAV HADJIGENOV, IKKEN BULGARIA
3. BÁLINT ZOLTÁN, Debreczeni Team
3. GUFFANTI DAVIDE, Team Lombardia