kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2nd WAKO EUROPEAN CUP - KARLOVAC OPEN 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 1.1
Borilište 2
Borilište 2.1
Borilište 3.1
Borilište 4.1
Borilište 5.1
Borilište 6.1
Borilište 7.1
Borilište 8.1
Borilište RING 1
Borilište RING 2
TEŽINE / UZRASTI
FC - Juniori -57
FC - Juniori -71
FC - Juniori -75
FC - Juniorke -56
FC - Juniorke -65
FC - Seniori -63,5
FC - Seniori -71
FC - Seniori -75
FC - Seniori -81
FC - Seniori -86
FC - Seniori -91
FC - Seniorke -65
FC - Seniorke +70
LK - Juniori -60
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Juniori -91
LK - Juniori +91
FC - Juniori -57
RING 1014
896
2
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1247
1
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
1461
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
RING 1043
896
3
DEL GAUDIO LORENZO (LOMBARD)
1461
0
DINO SUDIĆ (DUGIRAT)
Osvajači medalja
1. DEL GAUDIO LORENZO, Team Lombardia
2. DINO SUDIĆ, DALMACIJA
3. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
3. ----
FC - Juniori -71
RING 1001
1165
0
WASMAND BASHARMAL (CZECHKF)
1351
0
ANTONIJO MITAR (FIGHTER)
1532
DAVOR TOTIĆ (KNIN)
1842
EMIL PUPOVIĆ (BUDVA)
727
ZVONE VRKIĆ (KNIN)
RING 1027
1351
1
ANTONIJO MITAR (FIGHTER)
1532
2
DAVOR TOTIĆ (KNIN)
RING 1028
1842
3
EMIL PUPOVIĆ (BUDVA)
727
0
ZVONE VRKIĆ (KNIN)
RING 1054
1532
0
DAVOR TOTIĆ (KNIN)
1842
3
EMIL PUPOVIĆ (BUDVA)
Osvajači medalja
1. EMIL PUPOVIĆ, KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
2. DAVOR TOTIĆ, STAFFORD
3. ZVONE VRKIĆ, STAFFORD
3. ANTONIJO MITAR, IMOTSKI
FC - Juniori -75
RING 1015
179
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
362
0
IVAN LETICA (DALMATI)
1089
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
RING 1044
179
0
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
1089
3
NIKICA RADONIĆ (SV.JURE)
Osvajači medalja
1. NIKICA RADONIĆ, SVETI JURE, Vrgorac
2. ANTON LJUCOVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. IVAN LETICA, DALMATINO
3. ----
FC - Juniorke -56
RING 1016
1644
3
LUCIJA REGVAT (ZG)
177
0
ADRIANA ŠPLAJT (TGRBROD)
1434
EMA VATA (PITBUL)
RING 1045
1644
3
LUCIJA REGVAT (ZG)
1434
0
EMA VATA (PITBUL)
Osvajači medalja
1. LUCIJA REGVAT, ZAGREB
2. EMA VATA, PIT BULL, Split
3. ADRIANA ŠPLAJT, TIGAR BROD
3. ----
FC - Juniorke -65
FC - Seniori -63,5
RING 1017
1383
0
ERMIN SALI (KBK TD)
107
3
MARKO MURATOVIČ (SANDE T)
RING 1018
1614
2
ANTE OPAČAK (KUTINA)
1815
1
NIJAZ LJUBIJANKIĆ (BIHAC)
RING 1046
107
0
MARKO MURATOVIČ (SANDE T)
1614
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ANTE OPAČAK, KUTINA
2. MARKO MURATOVIČ, KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
3. NIJAZ LJUBIJANKIĆ, "ZINO"
3. ERMIN SALI, DRAGON&SOKOL
FC - Seniori -71
RING 1019
1590
0
VASIL VASILEV (IKKEN)
469
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
RING 1020
16
0
ROBERT BASARA (ZG)
176
0
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
RING 1047
469
3
DÁVID ELSZASZER (TÖKÖL)
176
0
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. DÁVID ELSZASZER, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
3. VASIL VASILEV, IKKEN BULGARIA
3. ROBERT BASARA, ZAGREB
FC - Seniori -75
RING 1002
1245
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
1126
0
SENAD FATKIĆ (FBH)
475
ZOLTÁN LASZÁK (TÖKÖL)
RING 1003
1480
1
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
187
2
ALEKSANDAR LALIĆ (KUTINA)
1259
MATEUSZ KOSTUREK (JACEK)
RING 1029
1245
1
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
475
2
ZOLTÁN LASZÁK (TÖKÖL)
RING 1030
187
0
ALEKSANDAR LALIĆ (KUTINA)
1259
3
MATEUSZ KOSTUREK (JACEK)
RING 1055
475
2
ZOLTÁN LASZÁK (TÖKÖL)
1259
1
MATEUSZ KOSTUREK (JACEK)
Osvajači medalja
1. ZOLTÁN LASZÁK, Szigetszentmiklós - Tököl SE
2. MATEUSZ KOSTUREK, OYAMA Rzeszów
3. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. ALEKSANDAR LALIĆ, KUTINA
FC - Seniori -81
RING 1021
272
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
1353
0
MARIJO JONJIĆ (FIGHTER)
1427
PATRICK GRABNER (PATRICK)
RING 1048
272
0
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
1427
0
PATRICK GRABNER (PATRICK)
Osvajači medalja
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. PATRICK GRABNER, KBU Pischelsdorf
3. MARIJO JONJIĆ, IMOTSKI
3. ----
FC - Seniori -86
RING 1022
710
3
MALLITS CHRISTOPH (ROHRBAC)
1847
0
MUSA ABDULLAYEV (DINAMO)
175
MARIN JELIĆ (TGRBROD)
RING 1049
710
3
MALLITS CHRISTOPH (ROHRBAC)
175
0
MARIN JELIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. MALLITS CHRISTOPH, Rohrbach
2. MARIN JELIĆ, TIGAR BROD
3. MUSA ABDULLAYEV, DINAMO AZERBAIJAN
3. ----
FC - Seniori -91
RING 1040
363
0
MARIN MRŠA (DALMATI)
479
0
JOSIP ĆEPIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. JOSIP ĆEPIĆ, ZMAJ
2. MARIN MRŠA, DALMATINO
3. ----
3. ----
FC - Seniorke -65
RING 1023
800
0
CARUSO CRISTINA (LUDUSIT)
1352
0
MANUELA ŽULJ (FIGHTER)
1348
EMILY VITASOVIĆ (ZELG1)
RING 1050
800
0
CARUSO CRISTINA (LUDUSIT)
1348
0
EMILY VITASOVIĆ (ZELG1)
Osvajači medalja
1. CARUSO CRISTINA, LUDUSMAGNUM
2. EMILY VITASOVIĆ, TROJAN
3. MANUELA ŽULJ, IMOTSKI
3. ----
FC - Seniorke +70
RING 1041
1380
0
NATALIJA SIMAC (MEGA.C.)
1163
3
TEREZA DUSKOVA (CZECHKF)
Osvajači medalja
1. TEREZA DUSKOVA, Czech Kickboxing Federation
2. NATALIJA SIMAC, MEGA CENTAR
3. ----
3. ----
LK - Juniori -60
RING 1004
1260
3
PATRYK KOSTUREK (JACEK)
581
0
SKROZA MATEO (PKREŠ4)
RING 1005
568
3
FILIP DUMIĆ (TITAN)
1402
0
MUHAMET DESKAJ (PITBUL)
RING 1006
1121
1
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
342
2
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
1347
ERDAL ŠEHALJI (ZELG1)
RING 1031
1260
2
PATRYK KOSTUREK (JACEK)
568
1
FILIP DUMIĆ (TITAN)
RING 1032
342
0
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
1347
0
ERDAL ŠEHALJI (ZELG1)
RING 1056
1260
0
PATRYK KOSTUREK (JACEK)
342
3
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. EDIN SINANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
2. PATRYK KOSTUREK, OYAMA Rzeszów
3. ERDAL ŠEHALJI, TROJAN
3. FILIP DUMIĆ, TITAN GYM
LK - Juniori -63,5
RING 1024
1287
1
ŽAN PODBORŠEK (SONKAL)
1262
2
MIROSLAV FILIPOVIĆ (BORACBL)
1403
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
RING 1051
1262
0
MIROSLAV FILIPOVIĆ (BORACBL)
1403
3
ROKO DOŽDOR (PITBUL)
Osvajači medalja
1. ROKO DOŽDOR, PIT BULL, Split
2. MIROSLAV FILIPOVIĆ, KBK Borac Banja Luka
3. ŽAN PODBORŠEK, SONKAL MENGEŠ
3. ----
LK - Juniori -67
RING 1025
1170
0
BESMIR HELSHANI (MEGA.C.)
1056
3
MITJA RADEJ (KTB KK)
730
JOZO STUPALO (MORNAR)
RING 1052
1056
2
MITJA RADEJ (KTB KK)
730
1
JOZO STUPALO (MORNAR)
Osvajači medalja
1. MITJA RADEJ, KTB Krško
2. JOZO STUPALO, MORNAR
3. BESMIR HELSHANI, MEGA CENTAR
3. ----
LK - Juniori -71
RING 1007
1615
0
TIMI PUNGARŠEK (PTUJ)
973
0
LEO ODAK (MORNAR)
1350
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG1)
RING 1008
229
0
ALEN BOŽIĆ (BUSHIDO)
387
0
LUKA CACIC (KBRUDAN)
1404
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
RING 1033
973
3
LEO ODAK (MORNAR)
1350
0
MATIJA BRKLJAČIĆ (ZELG1)
RING 1034
229
0
ALEN BOŽIĆ (BUSHIDO)
1404
0
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
RING 1057
973
0
LEO ODAK (MORNAR)
1404
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
2. LEO ODAK, MORNAR
3. ALEN BOŽIĆ, BUSHIDO
3. MATIJA BRKLJAČIĆ, TROJAN
LK - Juniori -75
RING 1009
741
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
388
0
MARKO DORIC (KBRUDAN)
RING 1010
1296
3
VITO GLAVIČIĆ (KING)
524
0
JOSIP BILIĆ (AGRAM)
RING 1011
1235
0
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
1519
3
JURE SMOLE (YAKSHA)
RING 1012
392
3
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
181
0
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
RING 1035
741
0
LOVRO ŠARIĆ (SPARTAN)
1296
3
VITO GLAVIČIĆ (KING)
RING 1036
1519
3
JURE SMOLE (YAKSHA)
392
0
MIŠO FRANCETIĆ (OG GYM)
RING 1058
1296
0
VITO GLAVIČIĆ (KING)
1519
3
JURE SMOLE (YAKSHA)
Osvajači medalja
1. JURE SMOLE, Yaksha Combat Team Vogrsko
2. VITO GLAVIČIĆ, KING
3. MIŠO FRANCETIĆ, OG GYM
3. LOVRO ŠARIĆ, SPARTAN GYM
LK - Juniori -81
RING 1013
1405
1
ANTE DABRO (PITBUL)
582
2
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
226
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
1230
ZEJD DŽANANOVIĆ (2002BIH)
725
JOSIP MIJAĆ (KNIN)
RING 1037
582
1
TOMISLAV BOGDANOVIC (PKREŠ4)
226
2
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
RING 1038
1230
3
ZEJD DŽANANOVIĆ (2002BIH)
725
0
JOSIP MIJAĆ (KNIN)
RING 1059
226
0
PERO MARIĆ (BUSHIDO)
1230
3
ZEJD DŽANANOVIĆ (2002BIH)
Osvajači medalja
1. ZEJD DŽANANOVIĆ, 2002 - Odzak
2. PERO MARIĆ, BUSHIDO
3. JOSIP MIJAĆ, STAFFORD
3. TOMISLAV BOGDANOVIC, PETAR KREŠIMIR IV.
LK - Juniori -91
RING 1042
1406
0
URIM DOROCI (PITBUL)
1082
3
ANTO ŠIRIĆ (ŠK)
Osvajači medalja
1. ANTO ŠIRIĆ, ŠKORPION
2. URIM DOROCI, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
LK - Juniori +91
RING 1026
729
1
HRVOJE UJEVIĆ (MORNAR)
738
2
MATIJA VODANOVIĆ (SPARTAN)
1297
DOMINIK IVIČ (KING)
RING 1053
738
2
MATIJA VODANOVIĆ (SPARTAN)
1297
1
DOMINIK IVIČ (KING)
Osvajači medalja
1. MATIJA VODANOVIĆ, SPARTAN GYM
2. DOMINIK IVIČ, KING
3. HRVOJE UJEVIĆ, MORNAR
3. ----