kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Kutina Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KBK Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -52
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Juniorke -55
PF - Stariji kadeti -52
3003
188
0
JAKOV SEKUŠAK (KRAPINA)
142
4
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
262
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
3005
210
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
149
8
NOA JAKLIN (PLANET)
164
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
3006
142
6
BORNA ŠARIĆ (PLANET)
262
7
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
3007
149
3
NOA JAKLIN (PLANET)
164
5
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
3009
262
2
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
164
6
IVAN PAVAO NIKOLIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. IVAN PAVAO NIKOLIĆ, MOSLAVAC
2. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
3. NOA JAKLIN, PLANET SPORT
3. BORNA ŠARIĆ, PLANET SPORT
PF - Starije kadetkinje -60
3017
259
4
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
275
8
LORENA ZEBA (BTI)
3018
330
0
INES PETANJKO (KRAPINA)
277
10
LEONARDA DEAK (BTI)
3020
275
0
LORENA ZEBA (BTI)
277
10
LEONARDA DEAK (BTI)
Osvajači medalja
1. LEONARDA DEAK, BTI
2. LORENA ZEBA, BTI
3. INES PETANJKO, KRAPINA
3. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
PF - Starije kadetkinje +65
3021
253
11
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
118
0
LEONARDA VRBANIĆ (TIGAR)
63
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
269
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
187
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
3023
253
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
63
1
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
3022
269
2
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
187
6
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
3025
253
11
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
187
1
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. PAOLA MATIĆ, JASTREB
2. NIKOLINA REBIĆ, KRAPINA
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. VERONIKA VUKUŠIĆ, JASTREB
PF - Juniorke -55
3028
320
10
LEONA BARTOLIN (NINJA)
193
0
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
3029
194
9
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
300
10
INES PETANJKO (KRAPINA)
3031
320
10
LEONA BARTOLIN (NINJA)
300
0
INES PETANJKO (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. INES PETANJKO, KRAPINA
3. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN