kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Kutina Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KBK Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice početnice -32
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Juniorke -55
PF - Juniorke -60
LC - Juniorke -60
PF - Djevojčice početnice -32
2002
336
9
MIHAELA KATANIĆ (KBK MOS)
1
8
JULIANNA JOVANA BUZA (BUZA ZG)
312
LADA VUKIĆ (NINJA)
23
TESSA KAČMARČIK (KUTINA)
240
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
2004
336
1
MIHAELA KATANIĆ (KBK MOS)
312
3
LADA VUKIĆ (NINJA)
2005
23
1
TESSA KAČMARČIK (KUTINA)
240
5
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
2007
312
5
LADA VUKIĆ (NINJA)
240
4
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LADA VUKIĆ, NINJA
2. IVA VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MIHAELA KATANIĆ, MOSLAVAC
3. TESSA KAČMARČIK, KUTINA
PF - Mlađi kadeti -28
2010
313
13
JULIAN VUKIĆ (NINJA)
60
3
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
Osvajači medalja
1. JULIAN VUKIĆ, NINJA
2. FILIP KLOBUČAR, GLINA
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
1015
135
0
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
314
5
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
1017
153
1
TIN PETRIĆ (PLANET)
168
11
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1018
148
2
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
243
8
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
143
DAVID VRETENAR (PLANET)
1019
314
0
NIKOLA VUKIĆ (NINJA)
168
10
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
1020
243
6
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
143
4
DAVID VRETENAR (PLANET)
1022
168
8
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
243
3
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
3. NIKOLA VUKIĆ, NINJA
3. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje -47
2021
249
10
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
319
0
JELENA JURINEC (NINJA)
41
NADJA UZELAC (KBK TD)
2022
12
4
LEONA ŠAMEC (KUTINA)
52
14
HADRA BIBORKA (BER.)
44
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
2023
249
14
LANA JURIŠIĆ (JASTREB)
41
18
NADJA UZELAC (KBK TD)
2024
52
12
HADRA BIBORKA (BER.)
44
11
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
2026
41
10
NADJA UZELAC (KBK TD)
52
0
HADRA BIBORKA (BER.)
Osvajači medalja
1. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. HADRA BIBORKA, BEREMEND SPORT KFT
3. LANA JURIŠIĆ, JASTREB
3. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Stariji kadeti -42
3001
306
0
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
316
4
GABRIJEL LATIN (NINJA)
Osvajači medalja
1. GABRIJEL LATIN, NINJA
2. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
3002
321
5
GABRIJEL LATIN (NINJA)
209
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
180
MATIJA JUZVIŠEN (OMEGA)
3004
209
5
TONI URSIĆ (MAWASHI)
180
0
MATIJA JUZVIŠEN (OMEGA)
Osvajači medalja
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. MATIJA JUZVIŠEN, OMEGA
3. GABRIJEL LATIN, NINJA
3. ----
PF - Juniorke -55
3028
320
10
LEONA BARTOLIN (NINJA)
193
0
ALICJA MARIA MIKULJAN (BUDOL)
3029
194
9
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
300
10
INES PETANJKO (KRAPINA)
3031
320
10
LEONA BARTOLIN (NINJA)
300
0
INES PETANJKO (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. INES PETANJKO, KRAPINA
3. ALICJA MARIA MIKULJAN, BUDOKAI LABIN
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
PF - Juniorke -60
3030
317
0
VERENA DAGMAR REISTER (NINJA)
327
10
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Osvajači medalja
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. VERENA DAGMAR REISTER, NINJA
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -60
4021
329
0
VERENA DAGMAR REISTER (NINJA)
328
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Osvajači medalja
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. VERENA DAGMAR REISTER, NINJA
3. ----
3. ----