kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
22. Kutina Open 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
Borac
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KBK Murska Sobota
KBV DOMŽALE
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Karlovac
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Juniori -89
LC - Juniori -84
PF - Mlađe kadetkinje +47
2025
248
1
LANA BUCIĆ (JASTREB)
272
11
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
178
DORA MIČETIĆ (DRAGA)
2027
258
9
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
175
3
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
208
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
2028
272
15
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
178
5
DORA MIČETIĆ (DRAGA)
2029
258
9
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
208
2
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
2030
272
0
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
258
10
MAŠA ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MAŠA ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
3. DORA MIČETIĆ, DRAGA
PF - Starije kadetkinje -50
3011
160
2
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
173
4
DORIS ŠULEK (PTUJ)
Osvajači medalja
1. DORIS ŠULEK, PTUJ
2. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -55
3013
56
9
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
128
2
MIHAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
112
ANAMARIJA ČURČINAC (TIGAR)
3014
119
4
MARGARETA MUŠNJAK (TIGAR)
174
6
DORIS ŠULEK (PTUJ)
126
LANA NOHA (KBK MOS)
3015
56
7
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
112
1
ANAMARIJA ČURČINAC (TIGAR)
3016
174
10
DORIS ŠULEK (PTUJ)
126
0
LANA NOHA (KBK MOS)
3019
56
5
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
174
4
DORIS ŠULEK (PTUJ)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. DORIS ŠULEK, PTUJ
3. ANAMARIJA ČURČINAC, TIGAR, Karlovac
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
PF - Juniori -89
3027
273
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
176
4
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. TILEN REPINA, PTUJ
3. ----
3. ----
LC - Juniori -84
4017
278
0
LEONARDO PASKA (IMPACT)
224
3
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
4018
233
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
177
3
TILEN REPINA (PTUJ)
4020
224
0
MATEJ SVAGUŠA (MAWASHI)
177
3
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. MATEJ SVAGUŠA, MAWASHI
3. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. LEONARDO PASKA, IMPACT