Odabrano natjecanje: 21. Kutina Open 2019.

DISCIPLINE
 
 

PF - Dječaci početnici

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ANDREJ TODOROVIĆKBK BATAJNICAPF-DJ-P-M-323325013
2.EDIN HAMULIĆ"Tigar" CAZINPF-DJ-P-M+323317010
3.IVANO ANZIĆTIGAR, KarlovacPF-DJ-P-M-25221305
4.OLEG KOLBINMASARU TEAM BULGARIAPF-DJ-P-M-28, PF-DJ-P-M-254328015
5.ALAN DEDIĆKBC "Bihać" PF-DJ-P-M+323216012
6.DEEN TULIĆKBC "Bihać" PF-DJ-P-M-323216010
7.PATRICK KECELI-MESAROŠFRANKOPANPF-DJ-P-M+32321706
8.JOVAN KOVRLIJAKBK BATAJNICAPF-DJ-P-M+323290-3
9.DINO ČUSTOVIĆKBC "Bihać" PF-DJ-P-M-251040-2
10.VITO RENDIĆSUŠAKPF-DJ-P-M+321040-2
11.DOMAGOJ FIKETBUDOKAI LABINPF-DJ-P-M+321030-2
12.EMRAH KRUPIĆKBC "Bihać" PF-DJ-P-M+321020-2
13.BORNA BURMUDŽIJAKUTINAPF-DJ-P-M-251050-3
14.KARLO MIHELČIĆMOSLAVACPF-DJ-P-M-321050-3
15.ALEM SMAJICKBV KurtoPF-DJ-P-M-321070-4
16.FRANO GREBENARHUS OSIJEKPF-DJ-P-M+321000-5
17.MIHAJLO NEŠIĆKBK BATAJNICAPF-DJ-P-M+321000-6
18.VIKTOR HARAMIJAHUS OSIJEKPF-DJ-P-M-321000-6
19.TOMISLAV VRANKOVEČKIBUŠIDOPF-DJ-P-M-281000-7
20.BORNA KOSKUTINAPF-DJ-P-M+321010-8
21.ENES HUŠIDIĆTIGAR, KarlovacPF-DJ-P-M-281010-8
22.DOMAGOJ HALIĆKUTINAPF-DJ-P-M-321000-10

PF - Djevojčice početnice

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.NIKOLINA RISTIĆKBK BATAJNICAPF-DJ-P-Ž-3222903
2.LUCIJA BABIĆTIGAR, KarlovacPF-DJ-P-Ž-2211606
3.KLARA PAULIĆTIGAR, SlunjPF-DJ-P-Ž-2511505
4.LUCIJA BRBIĆMAWASHIPF-DJ-P-Ž-2811201
5.NOLA PALADAHBDPF-DJ-P-Ž-32, PF-DJ-P-Ž+32542406
6.LANA NUKIĆUnija Borilačke VještinePF-DJ-P-Ž+32321906
7.MILICA PETERKBK BATAJNICAPF-DJ-P-Ž+32211001
8.NINA IVASHBDPF-DJ-P-Ž-22, PF-DJ-P-Ž-252000-11
9.ESTER BARIČEVIĆIMPACTPF-DJ-P-Ž-321020-1
10.INGA ŠTAJCERKUTINAPF-DJ-P-Ž-321020-1
11.SARAH HODZIC"ZINO" PF-DJ-P-Ž-281010-1
12.TAMARA BLAGOJEVIĆKUTINAPF-DJ-P-Ž+321040-3
13.LARA GORUPSUŠAKPF-DJ-P-Ž+321020-3
14.ERIN LIKAR KOLOUCHKUTINAPF-DJ-P-Ž+321050-4
15.LAURA HORVATKUTINAPF-DJ-P-Ž+321010-4

PF - Dječaci

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.NIKOLAY VUCHEVMASARU TEAM BULGARIAPF-DJ-M-323325020
2.BORIS DESPOTOVMASARU TEAM BULGARIAPF-DJ-M+323316013
3.PETAR GRIGOROVMASARU TEAM BULGARIAPF-DJ-M-28221107
4.DIMITAR IVANOVMASARU TEAM BULGARIAPF-DJ-M-25, PF-DJ-M-28432009
5.OLEG KOLBINMASARU TEAM BULGARIAPF-DJ-M-25321608
6.TIN CAPANTIGAR, SlunjPF-DJ-M+3232900
7.DAVID BRTANŠKORPIONPF-DJ-M+32211306
8.EMIL MUJKIĆVRSARPF-DJ-M-32211004
9.ANTONIO KOMESAROVIĆŠKORPIONPF-DJ-M-322170-6
10.ALEKSANDAR UZELACDRAGON&SOKOLPF-DJ-M-25, PF-DJ-M-2831110-3
11.PATRIK PRESEČANIVANIĆ GRADPF-DJ-M-28, PF-DJ-M-3231110-8
12.PATRICK KECELI-MESAROŠFRANKOPANPF-DJ-M+321060-1
13.BENJAMIN TUKECIVANIĆ GRADPF-DJ-M-321040-2
14.IVAN BAKOTIĆFRANKOPANPF-DJ-M+321000-2
15.NIKOLA ANDRIĆVRSARPF-DJ-M-321020-4
16.TEODOR POPOVSKIMASARU TEAM BULGARIAPF-DJ-M-321010-5
17.BORNA BURMUDŽIJAKUTINAPF-DJ-M-251000-6
18.DORIJAN KARAULAFRANKOPANPF-DJ-M+321000-6
19.RIKO LJUBIĆBTIPF-DJ-M-251000-6
20.FILIP KLOBUČARGLINAPF-DJ-M-251020-8
21.BORNA VUČETIĆTIGAR, KarlovacPF-DJ-M+321000-10

PF - Djevojčice

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.LAURA BATELIĆBUDOKAI LABINPF-DJ-Ž-28, PF-DJ-Ž-323332026
2.TENA KAČMARČIKKUTINAPF-DJ-Ž-25221708
3.KIARA BRATKOVIĆBTIPF-DJ-Ž+3222804
4.DONNA VRHOVECBTIPF-DJ-Ž+3221900
5.MORENA ŠPEHARTIGAR, SlunjPF-DJ-Ž-252180-1
6.MARTINA PREBEGKUTINAPF-DJ-Ž-322180-2
7.TENA VUČETIĆTIGAR, KarlovacPF-DJ-Ž-251050-1
8.IRIS PETROVIĆSUŠAKPF-DJ-Ž+321020-1
9.HADRA BIBORKABEREMEND SPORT KFTPF-DJ-Ž+321040-3
10.EMILI RUBESBTIPF-DJ-Ž-321000-3
11.MARTA CVITANOVIĆMOSLAVACPF-DJ-Ž-251070-6
12.LUCIJA BRBIĆMAWASHIPF-DJ-Ž-281000-10
13.RENATA HOŠKOKUTINAPF-DJ-Ž-281010-11

PF - Mlađi kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.VANJA BURMUDŽIJAKUTINAPF-MKAD-M-47, PF-MKAD-M+475547035
2.VLADIMIR NENOVMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-M-424420016
3.TEODOR POPOVSKIMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-M-3222703
4.TONI URSIĆMAWASHIPF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-424323013
5.HRISTO NIKOLOVMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-M-28, PF-MKAD-M-32431909
6.IVAN PAVAO NIKOLIĆMOSLAVACPF-MKAD-M-37321707
7.BORIS DESPOTOVMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-M-37321003
8.ŠIMUN BARIĆHBDPF-MKAD-M+47321302
9.MARINO STORIĆHBDPF-MKAD-M-4732180-5
10.VLADIMIR KANZOVMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-M-37, PF-MKAD-M-425329011
11.STEFAN PROKOPOVMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-M-42, PF-MKAD-M-47421705
12.RENATO PERIŠIĆKBC "Bihać" PF-MKAD-M+4721805
13.NIKOLAY VUCHEVMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-M-3221704
14.MARKO ZELIĆMAWASHIPF-MKAD-M-4221600
15.PETAR GRIGOROVMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-M-2821110-2
16.DINO ŠPEHARTIGAR, SlunjPF-MKAD-M-472190-2
17.EMAN SALIHOVICKBC "Bihać" PF-MKAD-M+472180-3
18.GEORGI STAIKOVMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-3731130-1
19.GABRIJEL LATINNINJAPF-MKAD-M-32, PF-MKAD-M-372030-5
20.PATRIK PRESEČANIVANIĆ GRADPF-MKAD-M-281070-2
21.IVAN AMBROZIC2002 - OdzakPF-MKAD-M+471040-2
22.EDI JUSIĆ"Tigar" CAZINPF-MKAD-M-421020-2
23.PETAR BERONIĆMOSLAVACPF-MKAD-M+471050-3
24.LUKA KOMESAROVIĆŠKORPIONPF-MKAD-M-421040-4
25.MATEO ŠEPEKKUTINAPF-MKAD-M-471040-4
26.TINO PAĆALATMINOTAURPF-MKAD-M-421010-6
27.ANEJ JERMANPON DO KWAN ZAGORJEPF-MKAD-M-321000-6
28.BORNA KLOBUČARGLINAPF-MKAD-M-471000-6
29.DAVID BOSANACTIGAR, SlunjPF-MKAD-M-421000-6
30.JAN GREBENARHUS OSIJEKPF-MKAD-M+471000-6
31.MAK ČUSTOVIĆKBC "Bihać" PF-MKAD-M-371000-6
32.PETAR BERVIDAKUTINAPF-MKAD-M-371000-6
33.TIN GERŠIĆLEON GYMPF-MKAD-M-421000-6
34.NEDIM MALKOCKBV KurtoPF-MKAD-M+471020-10
35.MARO BOSANACTIGAR, SlunjPF-MKAD-M-371000-10
36.PATRIK ŠULCKUTINAPF-MKAD-M-371000-10

PF - Mlađe kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ANTONELA CESARECKRAPINAPF-MKAD-Ž+474436030
2.ANA JOVIĆSUŠAKPF-MKAD-Ž-474427023
3.ANĐELINA FILIPOVIĆKUTINAPF-MKAD-Ž-373327019
4.NIA RASHKOVAMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž-476537020
5.HRISTINA ANDONOVAMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-Ž-474322011
6.ALEXANDRIA KARASTOYANOVAMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-Ž-28, PF-MKAD-Ž-32431605
7.IVANA ALEKSOVAMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-Ž+47432902
8.SARA BOBANMAWASHIPF-MKAD-Ž-32, PF-MKAD-Ž-37321809
9.ZOA VIVODASUŠAKPF-MKAD-Ž-47321607
10.AJNA RAMAKICKBS PokojPF-MKAD-Ž-47321304
11.TIHOMIRA IVANOVAMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž-475330014
12.MARIA DIMITROVAMASARU TEAM BULGARIAPF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž-47422404
13.AJNA HEKIĆ"Tigar" CAZINPF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-4242120-8
14.ANTEA GLAVAŠSUŠAKPF-MKAD-Ž-42211509
15.MIRNA TKALČIĆSUŠAKPF-MKAD-Ž+47211707
16.PETRA ŽMIRIĆGLINAPF-MKAD-Ž+47211600
17.PETRA PRLACMAWASHIPF-MKAD-Ž+47211100
18.DANINA DURIĆ"Tigar" CAZINPF-MKAD-Ž-4221100-1
19.KATJA MANDEKIĆSUŠAKPF-MKAD-Ž-372170-2
20.NADJA UZELACDRAGON&SOKOLPF-MKAD-Ž-3721110-3
21.MELINA RUŽNIĆ"Tigar" CAZINPF-MKAD-Ž-472140-3
22.EMILI BARIČEVIĆIMPACTPF-MKAD-Ž-472160-5
23.NIKA ŽGALJIĆFRANKOPANPF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-423160-11
24.TINA PETROVIĆIVANIĆ GRADPF-MKAD-Ž-28, PF-MKAD-Ž-322040-7
25.EVA BEDISUŠAKPF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-422090-8
26.STELLA SEDLIĆFRANKOPANPF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž-472020-10
27.MIA VRANJEŠMAWASHIPF-MKAD-Ž-37, PF-MKAD-Ž-422050-11
28.MAJA MUDRIĆFRANKOPANPF-MKAD-Ž-42, PF-MKAD-Ž-472060-12
29.ELENA ČVEKNINJAPF-MKAD-Ž-471020-1
30.ANA LU KUZMIĆGLINAPF-MKAD-Ž+471080-2
31.NIKOLINA REBIĆKRAPINAPF-MKAD-Ž+471060-4
32.EMA PLEŠEMOSLAVACPF-MKAD-Ž-281010-4
33.ANTEA TOMAŠKOVIĆKUTINAPF-MKAD-Ž-421020-5
34.VICTORIA PEKASBUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž-471020-5
35.ELLA HRVATINMINOTAURPF-MKAD-Ž-321000-6
36.PETRA JOVANČEVIĆSUŠAKPF-MKAD-Ž+471000-6
37.DIANA JAKOVACFRANKOPANPF-MKAD-Ž-471010-7
38.LANA NOHAMOSLAVACPF-MKAD-Ž-471010-7
39.ELA KOVAČEVIĆKBC "Bihać" PF-MKAD-Ž+471000-7
40.NEA VUKOVIĆLAV, PulaPF-MKAD-Ž-421050-9
41.GRETA BOLTERSTEINBUDOKAI LABINPF-MKAD-Ž+471000-10
42.LORENA ZEBABTIPF-MKAD-Ž+471000-10

PF - Stariji kadeti

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.SVETOSLAV PROKOPOVMASARU TEAM BULGARIAPF-SKAD-M-52, PF-SKAD-M-574437030
2.VANJA BURMUDŽIJAKUTINAPF-SKAD-M-472215011
3.ALAN TURSUNOVIĆBUDOKAI LABINPF-SKAD-M-69222208
4.VLADIMIR NENOVMASARU TEAM BULGARIAPF-SKAD-M-42221404
5.STEFAN PROKOPOVMASARU TEAM BULGARIAPF-SKAD-M-423221014
6.IVAN UDOVIĆLAV, PulaPF-SKAD-M-42, PF-SKAD-M-37321709
7.IVAN PAVAO NIKOLIĆMOSLAVACPF-SKAD-M-37321406
8.KRISTIAN MILUSHEVMASARU TEAM BULGARIAPF-SKAD-M-47, PF-SKAD-M-52422004
9.MORIS TRBULINLAV, PulaPF-SKAD-M-63, PF-SKAD-M-69211303
10.TOMA RUJAKMAWASHIPF-SKAD-M-5721140-2
11.VLADIMIR KANZOVMASARU TEAM BULGARIAPF-SKAD-M-372170-3
12.ANTO JELKIĆ2002 - OdzakPF-SKAD-M-522160-5
13.ROK SEJDIJIPON DO KWAN ZAGORJEPF-SKAD-M-42, PF-SKAD-M-372020-8
14.SANDY ŽUNIĆBUDOKAI LABINPF-SKAD-M-42, PF-SKAD-M-372000-20
15.MARO BOSANACTIGAR, SlunjPF-SKAD-M-371040-2
16.MATAN KATALINIĆMINOTAURPF-SKAD-M-521010-4
17.TEO GRGIĆ2002 - OdzakPF-SKAD-M-631000-4
18.BORNA KLOBUČARGLINAPF-SKAD-M-471000-6
19.DINO ŠPEHARTIGAR, SlunjPF-SKAD-M-471000-6
20.KENAN KAZIĆGalaja Sanski MostPF-SKAD-M-521000-6
21.ELDIN HAMULIĆ"Tigar" CAZINPF-SKAD-M-691050-7
22.ADVAN DURIĆ"Tigar" CAZINPF-SKAD-M-521040-7
23.IVAN AMBROZIC2002 - OdzakPF-SKAD-M-571020-9

PF - Starije kadetkinje

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.KALINA BOJADJIEVAMASARU TEAM BULGARIAPF-SKAD-Ž-60, PF-SKAD-Ž-65, PF-SKAD-Ž+655546042
2.HRISTINA ANDONOVAMASARU TEAM BULGARIAPF-SKAD-Ž-42, PF-SKAD-Ž-465533023
3.EMA HAMULIĆ"Tigar" CAZINPF-SKAD-Ž-553323015
4.AMINA HAFIZOVIĆ"Tigar" CAZINPF-SKAD-Ž-50221809
5.LEONARDA DEAKBTIPF-SKAD-Ž-50322105
6.TIHOMIRA IVANOVAMASARU TEAM BULGARIAPF-SKAD-Ž-4232180-4
7.ENIKŐ TEKLA TÓTHBEREMEND SPORT KFTPF-SKAD-Ž-46, PF-SKAD-Ž-5042240-1
8.LEONA BARTOLINNINJAPF-SKAD-Ž-55211405
9.AJNA RAMAKICKBS PokojPF-SKAD-Ž-46211103
10.LINA RADMANIVANIĆ GRADPF-SKAD-Ž+6521600
11.LEJLA ABDIJANOVICKBS PokojPF-SKAD-Ž-5021120-1
12.ANA JOVIĆSUŠAKPF-SKAD-Ž-462150-1
13.ANTONELA CESARECKRAPINAPF-SKAD-Ž-5521130-2
14.LAMIJA HAMULIĆ"Tigar" CAZINPF-SKAD-Ž-46, PF-SKAD-Ž-502030-5
15.ANA NIKOLIĆMOSLAVACPF-SKAD-Ž-4210130-1
16.NIA RASHKOVAMASARU TEAM BULGARIAPF-SKAD-Ž-421030-1
17.LANA BOGDANLOTUSPF-SKAD-Ž-551040-2
18.MARIA DIMITROVAMASARU TEAM BULGARIAPF-SKAD-Ž-421030-2
19.VICTORIA PEKASBUDOKAI LABINPF-SKAD-Ž-461020-4
20.LANA NOHAMOSLAVACPF-SKAD-Ž-461000-4
21.ANA LU KUZMIĆGLINAPF-SKAD-Ž+651000-6
22.DIANA JAKOVACFRANKOPANPF-SKAD-Ž-461000-6
23.DORA MATIJAŠIĆMINOTAURPF-SKAD-Ž-551000-6
24.MARINA RADIĆLOTUSPF-SKAD-Ž+651000-6
25.PETRA ŽMIRIĆGLINAPF-SKAD-Ž-601030-10
26.SUEJLA JUSIĆ"Tigar" CAZINPF-SKAD-Ž-501020-10
27.MATEA GROŠBUŠIDOPF-SKAD-Ž-651010-10
28.CHIARA IVASHBDPF-SKAD-Ž-601000-10
29.GRETA BOLTERSTEINBUDOKAI LABINPF-SKAD-Ž-551000-10

PF - Juniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.ADIS ŠUŠNJARKBC "Bihać" PF-JUN-M-741110010
2.SOMA SPIEGELBEREMEND SPORT KFTPF-JUN-M-57111002
3.KENAN KAZIĆGalaja Sanski MostPF-JUN-M-571080-2
4.IVAN BATARELOLOTUSPF-JUN-M-741000-10

PF - Juniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.LUCIJA BAKALARTIGAR, SlunjPF-JUN-Ž-651123010
2.HANI PAĆALATMINOTAURPF-JUN-Ž-6521190-4
3.MATEA GROŠBUŠIDOPF-JUN-Ž-651000-6

PF - Seniori

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.MARINO FARAGUNABUDOKAI LABINPF-SEN-M-84, PF-SEN-M-891110010
2.ĐURO MARTINOVIĆKUTINAPF-SEN-M-891000-10

PF - Seniorke

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
1.TINA BALOHPON DO KWAN ZAGORJEPF-SEN-Ž-70, PF-SEN-Ž+703325016
2.ANĐELA STANIĆMAWASHIPF-SEN-Ž-65, PF-SEN-Ž-701060-2
3.KRISTINA RAVLIĆMAWASHIPF-SEN-Ž-701020-5
4.NINA NOVAKOVIĆHBDPF-SEN-Ž+701010-9

PF - Grand Champion (male)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
No records to display.

PF - Grand Champion (female)

 Ime i prezimeKlubKategorijaBor.Pob.Bod.KO.Raz.
No records to display.