kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
21. Kutina Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje -28
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -28
2027
18
1
EMA PLEŠE (KBK MOS)
30
5
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA (MASARU)
238
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
2029
30
5
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA (MASARU)
238
3
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
3. EMA PLEŠE, MOSLAVAC
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -32
2030
344
0
ELLA HRVATIN (MINOTAU)
557
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
2031
292
1
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
151
6
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA (MASARU)
2033
557
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
151
0
ALEXANDRIA KARASTOYANOVA (MASARU)
Osvajači medalja
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. ALEXANDRIA KARASTOYANOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. ELLA HRVATIN, MINOTAUR
3. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Mlađe kadetkinje -37
2032
558
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
642
9
NADJA UZELAC (KBK TD)
2034
58
9
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
436
6
EVA BEDI (SUŠAK)
2035
555
3
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
686
7
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
2036
643
0
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
606
6
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
2037
642
2
NADJA UZELAC (KBK TD)
58
8
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
2038
686
0
KATJA MANDEKIĆ (SUŠAK)
606
6
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
2040
58
10
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
606
0
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
3. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. KATJA MANDEKIĆ, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje -42
2039
437
3
EVA BEDI (SUŠAK)
608
8
DANINA DURIĆ (CAZIN)
2041
635
2
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
38
12
MARIA DIMITROVA (MASARU)
2042
57
2
ANTEA TOMAŠKOVIĆ (KUTINA)
44
7
NIA RASHKOVA (MASARU)
556
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
2043
678
10
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
607
0
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
644
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
2044
646
0
STELLA SEDLIĆ (FRANK.)
177
6
TIHOMIRA IVANOVA (MASARU)
333
NEA VUKOVIĆ (LAV)
2045
608
2
DANINA DURIĆ (CAZIN)
38
8
MARIA DIMITROVA (MASARU)
2046
44
9
NIA RASHKOVA (MASARU)
556
2
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
2047
678
5
ANTEA GLAVAŠ (SUŠAK)
644
6
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
2048
177
14
TIHOMIRA IVANOVA (MASARU)
333
5
NEA VUKOVIĆ (LAV)
2049
38
4
MARIA DIMITROVA (MASARU)
44
6
NIA RASHKOVA (MASARU)
2050
644
0
NIKA ŽGALJIĆ (FRANK.)
177
6
TIHOMIRA IVANOVA (MASARU)
2052
44
5
NIA RASHKOVA (MASARU)
177
2
TIHOMIRA IVANOVA (MASARU)
Osvajači medalja
1. NIA RASHKOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. TIHOMIRA IVANOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. MARIA DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. NIKA ŽGALJIĆ, FRANKOPAN
PF - Mlađe kadetkinje -47
2051
662
6
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
640
4
MAJA MUDRIĆ (FRANK.)
2053
687
10
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
159
0
MARIA DIMITROVA (MASARU)
2054
530
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
385
7
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
2055
634
1
DIANA JAKOVAC (FRANK.)
162
8
NIA RASHKOVA (MASARU)
2056
400
2
ELENA ČVEK (NINJA)
609
3
MELINA RUŽNIĆ (CAZIN)
2057
515
1
LANA NOHA (KBK MOS)
697
8
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
2058
682
6
ZOA VIVODA (SUŠAK)
178
2
TIHOMIRA IVANOVA (MASARU)
647
STELLA SEDLIĆ (FRANK.)
2059
662
0
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
687
7
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
2060
385
6
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
162
2
NIA RASHKOVA (MASARU)
2061
609
1
MELINA RUŽNIĆ (CAZIN)
697
5
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
2062
682
6
ZOA VIVODA (SUŠAK)
647
2
STELLA SEDLIĆ (FRANK.)
2063
687
5
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
385
0
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
2064
697
5
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
682
4
ZOA VIVODA (SUŠAK)
2065
687
5
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
697
4
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
Osvajači medalja
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
3. ZOA VIVODA, SUŠAK
PF - Mlađe kadetkinje +47
3001
572
10
PETRA PRLAC (MAWASHI)
528
0
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
684
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
3002
407
6
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
176
10
IVANA ALEKSOVA (MASARU)
283
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
3003
223
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
443
0
ELA KOVAČEVIĆ (BIHAĆ)
685
PETRA JOVANČEVIĆ (SUŠAK)
504
LORENA ZEBA (BTI)
290
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
3004
572
1
PETRA PRLAC (MAWASHI)
684
11
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
3005
176
10
IVANA ALEKSOVA (MASARU)
283
8
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
3006
223
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
685
0
PETRA JOVANČEVIĆ (SUŠAK)
3007
504
0
LORENA ZEBA (BTI)
290
10
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
3008
684
6
MIRNA TKALČIĆ (SUŠAK)
176
9
IVANA ALEKSOVA (MASARU)
3009
223
16
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
290
6
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
3011
176
0
IVANA ALEKSOVA (MASARU)
223
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Osvajači medalja
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. IVANA ALEKSOVA, MASARU TEAM BULGARIA
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. MIRNA TKALČIĆ, SUŠAK