kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
21. Kutina Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -25
PF - Dječaci početnici -28
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Dječaci početnici -25
1001
171
8
OLEG KOLBIN (MASARU)
623
5
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
1002
446
4
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
508
6
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
1004
171
4
OLEG KOLBIN (MASARU)
508
7
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
2. OLEG KOLBIN, MASARU TEAM BULGARIA
3. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA
PF - Dječaci početnici -28
1003
335
0
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
172
7
OLEG KOLBIN (MASARU)
507
ENES HUŠIDIĆ (TIGAR)
1005
172
9
OLEG KOLBIN (MASARU)
507
1
ENES HUŠIDIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. OLEG KOLBIN, MASARU TEAM BULGARIA
2. ENES HUŠIDIĆ, TIGAR, Karlovac
3. TOMISLAV VRANKOVEČKI, BUŠIDO
3. ----
PF - Dječaci početnici -32
1006
449
10
DEEN TULIĆ (BIHAĆ)
51
0
DOMAGOJ HALIĆ (KUTINA)
426
VIKTOR HARAMIJA (HUS-OS)
1007
496
7
ALEM SMAJIC (KURTO)
281
11
ANDREJ TODOROVIĆ (BATAJA)
517
KARLO MIHELČIĆ (KBK MOS)
1008
449
6
DEEN TULIĆ (BIHAĆ)
426
0
VIKTOR HARAMIJA (HUS-OS)
1009
281
8
ANDREJ TODOROVIĆ (BATAJA)
517
5
KARLO MIHELČIĆ (KBK MOS)
1011
449
0
DEEN TULIĆ (BIHAĆ)
281
6
ANDREJ TODOROVIĆ (BATAJA)
Osvajači medalja
1. ANDREJ TODOROVIĆ, KBK BATAJNICA
2. DEEN TULIĆ, KBC "Bihać"
3. KARLO MIHELČIĆ, MOSLAVAC
3. VIKTOR HARAMIJA, HUS
PF - Dječaci početnici +32
1010
447
6
ALAN DEDIĆ (BIHAĆ)
282
0
MIHAJLO NEŠOVIĆ (BATAJA)
715
BORNA KOS (KUTINA)
604
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
680
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
1012
448
2
EMRAH KRUPIĆ (BIHAĆ)
280
4
JOVAN KOVRLIJA (BATAJA)
425
FRANO GREBENAR (HUS-OS)
674
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
651
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
1013
447
9
ALAN DEDIĆ (BIHAĆ)
715
1
BORNA KOS (KUTINA)
1014
604
6
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
680
4
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
1015
280
5
JOVAN KOVRLIJA (BATAJA)
425
0
FRANO GREBENAR (HUS-OS)
1016
674
3
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
651
5
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
1017
447
1
ALAN DEDIĆ (BIHAĆ)
604
3
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
1018
280
0
JOVAN KOVRLIJA (BATAJA)
651
10
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
1020
604
8
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
651
2
PATRICK KECELI-MESAROŠ (FRANK.)
Osvajači medalja
1. EDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. PATRICK KECELI-MESAROŠ, FRANKOPAN
3. ALAN DEDIĆ, KBC "Bihać"
3. JOVAN KOVRLIJA, KBK BATAJNICA