kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
20. Kutina Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -79
KL - Juniori -84
KL - Juniori -94
KL - Juniori -63
2001
314
0
DAVID IVŠIĆ (CRO)
106
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
234
FILIP GRETIĆ (BUSHIDO)
2003
106
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
234
0
FILIP GRETIĆ (BUSHIDO)
Osvajači medalja
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. FILIP GRETIĆ, BUSHIDO
3. DAVID IVŠIĆ, CROATIA
3. ----
KL - Juniori -69
2002
737
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
268
0
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
2004
408
0
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
7
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
2005
394
0
LOVRO ŠTEFANAC (TGRSL)
316
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
235
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
2006
737
2
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
7
1
GLENN ANIČIČ (KOPER)
2007
316
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
235
0
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
2009
737
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
316
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
Osvajači medalja
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
3. TOMISLAV BARUKČIĆ, BUSHIDO
KL - Juniori -74
2008
243
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
321
0
MATIJA LUKETIĆ (TIGAR)
392
MARIN ŠUMIGA (SV. DUH)
2010
8
3
LUKA VRANEK (KOPER)
298
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
391
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
2011
243
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
392
0
MARIN ŠUMIGA (SV. DUH)
2012
8
1
LUKA VRANEK (KOPER)
391
2
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
2014
243
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
391
0
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
2. BORNA ŠOBOTA, SVETI DUH
3. MARIN ŠUMIGA, SVETI DUH
3. LUKA VRANEK, KBK Koper
KL - Juniori -79
2013
173
1
LUKA VRANEK (KOPER)
712
2
DENIS KOZINA (PRETORI)
44
ANTONIO JURČEVIĆ (TIGAR)
407
MICHELL VULETIĆ (ZELG)
28
IAN KARLO PAVIČIĆ (TIGAR)
2015
712
3
DENIS KOZINA (PRETORI)
44
0
ANTONIO JURČEVIĆ (TIGAR)
2016
407
0
MICHELL VULETIĆ (ZELG)
28
3
IAN KARLO PAVIČIĆ (TIGAR)
2018
712
3
DENIS KOZINA (PRETORI)
28
0
IAN KARLO PAVIČIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. DENIS KOZINA, PRETORIAN
2. IAN KARLO PAVIČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTONIO JURČEVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MICHELL VULETIĆ, TROJAN ISTRA
KL - Juniori -84
2017
3
3
EVAN APOLLONIO (KOPER)
405
0
DAVID LINC (ZELG)
104
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
2019
3
0
EVAN APOLLONIO (KOPER)
104
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. EVAN APOLLONIO, KBK Koper
3. DAVID LINC, TROJAN ISTRA
3. ----
KL - Juniori -94
2020
456
3
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
293
0
AMEL ZAJKIĆ (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
2. AMEL ZAJKIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
3. ----