kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
20. Kutina Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Seniori
K1 - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Starije kadetkinje -42
PF - Starije kadetkinje -46
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Starije kadetkinje +65
PF - Starije kadetkinje -42
4063
376
2
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
210
12
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
236
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
723
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
318
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
4065
210
12
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
236
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
4064
723
2
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
318
0
ANA PRANJIĆ (TIGAR)
4067
210
6
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
723
0
PETRA MIKULIĆ (TGRBROD)
Osvajači medalja
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. PETRA MIKULIĆ, TIGAR BROD
3. ELENA LJUBEK, ZMAJ
3. ANA PRANJIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Starije kadetkinje -46
4066
700
10
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
188
7
KOVÁCS FANNI (COMBATD)
355
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
4068
700
4
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
355
13
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. KOVÁCS FANNI, Combat "D" SC
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
4069
14
4
NINA KRIŽAJ (KOPER)
433
5
MARTINA GRABAR (PLANET)
4070
374
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
701
5
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
4071
265
5
NIKA RADOVIĆ (TIGAR)
687
7
LEONA BARTOLIN (NINJA)
4072
373
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
194
6
NÉMETI ZSÓFI (COMBATD)
4073
433
9
MARTINA GRABAR (PLANET)
701
15
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
4074
687
8
LEONA BARTOLIN (NINJA)
194
5
NÉMETI ZSÓFI (COMBATD)
4076
701
0
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
687
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
Osvajači medalja
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. NÉMETI ZSÓFI, Combat "D" SC
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
PF - Starije kadetkinje -55
4075
229
3
ANA SOVEC (ZMAJ)
396
11
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
346
NINA KRIŽAJ (KOPER)
4077
396
6
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
346
3
NINA KRIŽAJ (KOPER)
Osvajači medalja
1. NURHANA FAZLIC, atus-gratkorn
2. NINA KRIŽAJ, KBK Koper
3. ANA SOVEC, ZMAJ
3. ----
PF - Starije kadetkinje -60
4078
334
9
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
669
15
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
357
LARA RADOČAJ (TGRSL)
4079
263
2
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
741
5
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
532
EMINA HOTI (MEGA.C.)
4080
669
11
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
357
1
LARA RADOČAJ (TGRSL)
4081
741
11
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
532
1
EMINA HOTI (MEGA.C.)
4083
669
14
KALINA BOJADJIEVA (MASARU)
741
8
NURHANA FAZLIC (NURHANA)
Osvajači medalja
1. KALINA BOJADJIEVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. NURHANA FAZLIC, atus-gratkorn
3. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. EMINA HOTI, MEGA CENTAR
PF - Starije kadetkinje -65
4082
275
1
TEA BELARDI (LAV-MED)
175
5
ALIN BRDAR (KOPER)
674
LARA RADOČAJ (TGRSL)
267
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
203
NAGY RAMÓNA (COMBATD)
4084
175
0
ALIN BRDAR (KOPER)
674
6
LARA RADOČAJ (TGRSL)
4085
267
0
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
203
6
NAGY RAMÓNA (COMBATD)
4088
674
16
LARA RADOČAJ (TGRSL)
203
14
NAGY RAMÓNA (COMBATD)
Osvajači medalja
1. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
2. NAGY RAMÓNA, Combat "D" SC
3. ALIN BRDAR, KBK Koper
3. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Starije kadetkinje +65
4086
597
10
ALIN BRDAR (KOPER)
487
7
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
4087
709
4
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
431
5
MARTA BABIĆ VAREŠKO (PLANET)
4089
597
6
ALIN BRDAR (KOPER)
431
0
MARTA BABIĆ VAREŠKO (PLANET)
Osvajači medalja
1. ALIN BRDAR, KBK Koper
2. MARTA BABIĆ VAREŠKO, PLANET SPORT
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN