kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
20. Kutina Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"ZINO"
2002 - Odzak
ARMUS
atus-gratkorn
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Combat "D" SC
CRNI ORAO
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FAVORIT BH
GLINA
HBD
HUS
Ilidža Sarajevo
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK Koper
KBK Murska Sobota
KBS Ljutoc Orasac
KBV Kurto
Kick boxing club PRNJAVOR
Klub borilackih vjestina "Derventa"
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KTB Krško
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MASARU TEAM BULGARIA
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TROJAN ISTRA
VELEBIT
VIKTORIA
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
LK - Seniori -75
KL - Starije kadetkinje -50
3051
388
2
ANA VUKOVIĆ (SV. DUH)
193
1
NÉMETI ZSÓFI (COMBATD)
621
ADNA HODZIC (BIHAC)
3053
388
2
ANA VUKOVIĆ (SV. DUH)
621
1
ADNA HODZIC (BIHAC)
Medalists
1. ANA VUKOVIĆ, SVETI DUH
2. ADNA HODZIC, "ZINO"
3. NÉMETI ZSÓFI, Combat "D" SC
3. ----
KL - Starije kadetkinje +65
3063
421
3
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
393
0
MIRNA PEJIĆ (SV. DUH)
3064
708
0
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
196
3
PATAKI KLAUDIA (COMBATD)
3065
421
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
196
3
PATAKI KLAUDIA (COMBATD)
Medalists
1. PATAKI KLAUDIA, Combat "D" SC
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
3. MIRNA PEJIĆ, SVETI DUH
KL - Juniori -69
2002
737
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
268
0
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
2004
408
0
LUKA MARKOVIĆ (ZELG)
7
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
2005
394
0
LOVRO ŠTEFANAC (TGRSL)
316
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
235
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
2006
737
2
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
7
1
GLENN ANIČIČ (KOPER)
2007
316
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
235
0
TOMISLAV BARUKČIĆ (BUSHIDO)
2009
737
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
316
0
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
Medalists
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
3. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
3. TOMISLAV BARUKČIĆ, BUSHIDO
KL - Juniori -74
2008
243
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
321
0
MATIJA LUKETIĆ (TIGAR)
392
MARIN ŠUMIGA (SV. DUH)
2010
8
3
LUKA VRANEK (KOPER)
298
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
391
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
2011
243
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
392
0
MARIN ŠUMIGA (SV. DUH)
2012
8
1
LUKA VRANEK (KOPER)
391
2
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
2014
243
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
391
0
BORNA ŠOBOTA (SV. DUH)
Medalists
1. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
2. BORNA ŠOBOTA, SVETI DUH
3. MARIN ŠUMIGA, SVETI DUH
3. LUKA VRANEK, KBK Koper
LK - Seniori -75
R001
233
1
KRUNOSLAV RUŽIĆIĆ (BUSHIDO)
287
2
DENIS ČERVEK (MSOBOTA)
389
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R002
317
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
556
3
RASIM ALUNOVIĆ (FBH)
733
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R014
287
0
DENIS ČERVEK (MSOBOTA)
389
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R015
556
0
RASIM ALUNOVIĆ (FBH)
733
3
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
R035
389
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
733
0
KRISTIAN NEVISTIĆ (LEONGYM)
Medalists
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. KRISTIAN NEVISTIĆ, LEON GYM
3. DENIS ČERVEK, KBK Murska Sobota
3. RASIM ALUNOVIĆ, FAVORIT BH