kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
20. Bosnia and Herzegovina Open "Bihac 2019"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
BUDOKAI LABIN
FFS & BUDOKAI
GLINA
Ilidža Sarajevo
K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV FOJNICA
Kickboxing club PITBULL
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
LOTUS
MARJAN 1975
PTUJ
Radnicki
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TOMISLAV GYM
wolf Šamac
TEŽINE / UZRASTI
LC - Older cadets (female) -65
KL - O. cadets beginners (male) -42
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -79
KL - Juniors (male) -84
KL - Juniors (female) -60
KL - Juniors (female) -65
KL - Seniors (male) -57
KL - Seniors (male) -74
KL - Seniors (male) +94
KL - Seniors (female) -70
LC - Older cadets (female) -65
2014
216
0
ANELA OMEROVIC (RADNICK)
339
3
SARA DEDIĆ (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. SARA DEDIĆ, KBC "Bihać"
2. ANELA OMEROVIC, Radnicki
3. ----
3. ----
KL - O. cadets beginners (male) -42
3002
4
0
KENAN PIJADŽER (ILID-SA)
228
0
MUHAMED OMEROVIC (RADNICK)
Osvajači medalja
1. MUHAMED OMEROVIC, Radnicki
2. KENAN PIJADŽER, Ilidža Sarajevo
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -63
3027
223
3
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
317
0
JAN FURLAN (FFS)
131
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAĆ)
207
IVAN JUKIĆ (BIH)
106
AMIL TUTIC (BIHAĆ)
3029
223
3
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
131
0
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAĆ)
3028
207
0
IVAN JUKIĆ (BIH)
106
3
AMIL TUTIC (BIHAĆ)
3032
223
0
DAJAN IVANOVIĆ (RADNICK)
106
3
AMIL TUTIC (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. AMIL TUTIC, KBC "Bihać"
2. DAJAN IVANOVIĆ, Radnicki
3. IVAN JUKIĆ, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
3. SABAHUDIN HRNJICA, KBC "Bihać"
KL - Juniors (male) -69
3030
109
0
EDIS MESIC (BIHAĆ)
115
0
HARIS HAJDAREVIC (BIHAĆ)
3031
132
0
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAĆ)
229
0
DANIS RIBIC (RADNICK)
3033
109
3
EDIS MESIC (BIHAĆ)
229
0
DANIS RIBIC (RADNICK)
Osvajači medalja
1. EDIS MESIC, KBC "Bihać"
2. DANIS RIBIC, Radnicki
3. HARIS HAJDAREVIC, KBC "Bihać"
3. SABAHUDIN HRNJICA, KBC "Bihać"
KL - Juniors (male) -79
3040
222
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
73
3
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
160
SAMIR BASANOVIC (BIHAĆ)
208
JOSIP BRDAR (BIH)
177
AMAR ZULIĆ (LJUTOCH)
3042
73
3
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
160
0
SAMIR BASANOVIC (BIHAĆ)
3043
208
0
JOSIP BRDAR (BIH)
177
0
AMAR ZULIĆ (LJUTOCH)
3044
73
0
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
208
0
JOSIP BRDAR (BIH)
Osvajači medalja
1. SANJIN DZAJIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. JOSIP BRDAR, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
3. SAMIR BASANOVIC, KBC "Bihać"
3. AMAR ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
KL - Juniors (male) -84
2024
227
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
326
3
LUKA MORDUŠ (TIGAR)
344
AMAR ZULIĆ (LJUTOCH)
2025
326
3
LUKA MORDUŠ (TIGAR)
344
0
AMAR ZULIĆ (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. LUKA MORDUŠ, TIGAR, Karlovac
2. AMAR ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ELMIR MUJKIC, Radnicki
3. ----
KL - Juniors (female) -60
2028
338
3
SARA DEDIĆ (BIHAĆ)
219
0
MAIDA BEGANOVIC (RADNICK)
Osvajači medalja
1. SARA DEDIĆ, KBC "Bihać"
2. MAIDA BEGANOVIC, Radnicki
3. ----
3. ----
KL - Juniors (female) -65
2
138
3
SAMRA ZULIC (BIHAĆ)
218
0
DŽANA TUFEKČIĆ (RADNICK)
134
SAJRA ZULIC (BIHAĆ)
2
138
0
SAMRA ZULIC (BIHAĆ)
134
0
SAJRA ZULIC (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. SAJRA ZULIC, KBC "Bihać"
2. SAMRA ZULIC, KBC "Bihać"
3. DŽANA TUFEKČIĆ, Radnicki
3. ----
KL - Seniors (male) -57
2031
220
3
TARIK HODZIC (RADNICK)
252
0
HAMZA HAMZIC (POKOJ)
Osvajači medalja
1. TARIK HODZIC, Radnicki
2. HAMZA HAMZIC, KBS Pokoj
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) -74
2036
161
3
SAMIR BASANOVIC (BIHAĆ)
166
0
ELDAR SELIMOVIC (BIHAĆ)
2037
310
0
EDIN PAJIĆ (BIHAĆ)
225
0
JASMIN CIBRIC (RADNICK)
2038
161
3
SAMIR BASANOVIC (BIHAĆ)
225
0
JASMIN CIBRIC (RADNICK)
Osvajači medalja
1. SAMIR BASANOVIC, KBC "Bihać"
2. JASMIN CIBRIC, Radnicki
3. ELDAR SELIMOVIC, KBC "Bihać"
3. EDIN PAJIĆ, KBC "Bihać"
KL - Seniors (male) +94
2039
224
0
MIRZA MURSELJI (RADNICK)
67
3
AMEL ZAJKIĆ (LJUTOCH)
Osvajači medalja
1. AMEL ZAJKIĆ, KBS Ljutoc Orasac
2. MIRZA MURSELJI, Radnicki
3. ----
3. ----
KL - Seniors (female) -70
2043
217
1
DŽENITA MAHOVKIĆ (RADNICK)
325
2
URŠA FAGANEL (FFS)
2043b
139
3
SAMRA ZULIC (BIHAĆ)
356
0
ADELISA HARBAŠ (RADNICK)
2044
325
3
URŠA FAGANEL (FFS)
139
0
SAMRA ZULIC (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. URŠA FAGANEL, FFS & BUDOKAI
2. SAMRA ZULIC, KBC "Bihać"
3. DŽENITA MAHOVKIĆ, Radnicki
3. ADELISA HARBAŠ, Radnicki