kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. MEĐUNARODNI KICKBOXING KUP - ZABOK 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Učenici
PF - Učenice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
1083
201
2
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
181
5
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
423
LEONA BARTOLIN (NINJA)
260
EMA ŽITNJAK (BTI)
157
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
1085
181
0
GABRIJELA KOSANOVIĆ (KBK MOS)
423
6
LEONA BARTOLIN (NINJA)
1084
260
0
EMA ŽITNJAK (BTI)
157
0
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
1087
423
0
LEONA BARTOLIN (NINJA)
260
0
EMA ŽITNJAK (BTI)
Osvajači medalja
1. LEONA BARTOLIN, NINJA
2. EMA ŽITNJAK, BTI
3. GABRIJELA KOSANOVIĆ, MOSLAVAC
3. JOSIPA BOBANOVIĆ, POLAČA
PF - Mlađe kadetkinje -37
1086
202
1
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
151
9
ZALA ROZINA (PDKZ)
386
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1088
198
0
CVITA KALCINA (VELEBIT)
165
0
JOSIPA BOBANOVIĆ (POLAČA)
153
TIJA ŠILES (PDKZ)
1089
151
6
ZALA ROZINA (PDKZ)
386
0
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
1090
198
3
CVITA KALCINA (VELEBIT)
153
14
TIJA ŠILES (PDKZ)
1093
151
6
ZALA ROZINA (PDKZ)
153
0
TIJA ŠILES (PDKZ)
Osvajači medalja
1. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
2. TIJA ŠILES, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
3. CVITA KALCINA, VELEBIT
PF - Mlađe kadetkinje -42
1091
356
12
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
15
10
MATEA ZEBA (BTI)
1092
310
0
JANA KALFIĆ (LAV)
152
6
ZALA ROZINA (PDKZ)
1096
356
5
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
152
14
ZALA ROZINA (PDKZ)
Osvajači medalja
1. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
2. TOMISLAVA KLOBUČAR, KUTINA
3. JANA KALFIĆ, LAV, Pula
3. MATEA ZEBA, BTI
PF - Mlađe kadetkinje -47
1094
182
6
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
369
0
ALMA FRANKOVIĆ (MINOTAU)
1095
481
2
EMA POČEKAL (BTI)
231
7
LARA RADOČAJ (TGRSL)
1097
182
12
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
231
9
LARA RADOČAJ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
2. LARA RADOČAJ, TIGAR, Slunj
3. ALMA FRANKOVIĆ, MINOTAUR
3. EMA POČEKAL, BTI
PF - Mlađe kadetkinje +47
1098
203
4
MARTA BARTULOVIĆ (VELEBIT)
81
6
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
394
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
368
CHIARA FRANKOVIĆ (MINOTAU)
311
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
1100
81
3
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
394
2
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
1099
368
0
CHIARA FRANKOVIĆ (MINOTAU)
311
7
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
1102
81
1
LAURA MARKOVIĆ (TIGAR)
311
5
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
Osvajači medalja
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. LAURA MARKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. CHIARA FRANKOVIĆ, MINOTAUR
3. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL