kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. MEĐUNARODNI KICKBOXING KUP - ZABOK 2015
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DRAGON&SOKOL
HBD
IVANIĆ GRAD
KBC "Bihać"
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
KRAPINA
KUTINA
KVARNER
LAV, Pula
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PAKRAC
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SISAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
VELEBIT
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -52
LC - Juniori -63
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -65
LC - Seniori -63
LC - Seniori -69
LC - Seniori -74
KL - Juniori -63
KL - Juniorke -65
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniorke -65
PF - Stariji kadeti -52
1106
312
0
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
417
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
1108
342
6
DEJAN DUH (PTUJ)
245
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1109
395
0
NERMIN PAJIĆ (BIHAĆ)
380
1
ANTONIO JURMAN (PLANET)
430
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1110
417
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
342
0
DEJAN DUH (PTUJ)
1111
380
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
430
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1114
417
2
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
380
1
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Osvajači medalja
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. DEJAN DUH, PTUJ
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
LC - Stariji kadeti -52
2003
418
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
263
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
246
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
47
ALEKSANDAR HREN (ZMAJ)
382
ANTONIO JURMAN (PLANET)
2005
418
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
246
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
2006
47
0
ALEKSANDAR HREN (ZMAJ)
382
3
ANTONIO JURMAN (PLANET)
2008
246
3
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
382
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Osvajači medalja
1. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
3. ALEKSANDAR HREN, ZMAJ
LC - Juniori -63
2016
35
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
390
0
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
2017
331
0
DINO TOMLJANOVIĆ (KVARNER)
228
3
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
2018
332
0
KRISTIJAN KLEPAC (KVARNER)
185
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
237
VILA VEDRAN (KVARNER)
2019
35
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
228
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
2020
185
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
237
0
VILA VEDRAN (KVARNER)
2022
35
1
IVAN SOVEC (ZMAJ)
185
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. VILA VEDRAN, KVARNER
3. ZVONIMIR ABRLIĆ, TIGAR, Slunj
LC - Juniorke -55
2024
23
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
286
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
352
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
2026
286
3
FANIKA HLUBOCKI (LAV)
352
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. FANIKA HLUBOCKI, LAV, Pula
2. GRACIA MARIĆ, KUTINA
3. ANTONELA HREN, ZMAJ
3. ----
LC - Juniorke -65
2025
38
2
MARLENA FIŠTER (ZMAJ)
438
1
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
26
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
2027
38
0
MARLENA FIŠTER (ZMAJ)
26
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. MARLENA FIŠTER, ZMAJ
3. MAJA ČREŠNJOVNJAK, KBK Power kick Murska Sobota
3. ----
LC - Seniori -63
2029
464
0
MARIO BIONDA (KBK TD)
472
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. MARIO BIONDA, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
LC - Seniori -69
2031
465
0
MATEO BEVANDIC (KVARNER)
42
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
30
DANIEL CAR (ZMAJ)
2033
42
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
30
0
DANIEL CAR (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
2. DANIEL CAR, ZMAJ
3. MATEO BEVANDIC, KVARNER
3. ----
LC - Seniori -74
2032
33
3
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
458
0
SIMON ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
364
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
2034
33
2
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
364
1
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN VOJAKOVIĆ, ZMAJ
2. DRAGAN VIDAS, MINOTAUR
3. SIMON ČREŠNJOVNJAK, KBK Power kick Murska Sobota
3. ----
KL - Juniori -63
3002
229
0
ZVONIMIR ABRLIĆ (TGRSL)
299
0
FILIP DUMIĆ (TITAN)
385
VITO KOŠAR (ŠK)
3003
269
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
398
0
AMAR HIDIĆ (BIHAĆ)
36
IVAN SOVEC (ZMAJ)
3004
299
0
FILIP DUMIĆ (TITAN)
385
0
VITO KOŠAR (ŠK)
3005
269
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
36
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
3007
385
1
VITO KOŠAR (ŠK)
36
2
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. VITO KOŠAR, ŠKORPION
3. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. ----
KL - Juniorke -65
3013
485
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
39
0
MARLENA FIŠTER (ZMAJ)
483
ANTONELA HREN (ZMAJ)
3015
485
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
483
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. ANTONELA HREN, ZMAJ
3. MARLENA FIŠTER, ZMAJ
3. ----
KL - Seniori -69
3016
300
0
MARKO BRKANIĆ (TITAN)
44
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
3017
363
0
ANTE OPAČAK (KUTINA)
31
3
DANIEL CAR (ZMAJ)
3019
44
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
31
0
DANIEL CAR (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
2. DANIEL CAR, ZMAJ
3. MARKO BRKANIĆ, TITAN GYM
3. ANTE OPAČAK, KUTINA
KL - Seniori -74
3018
400
2
LUKA KRKLEC (KBK SK)
361
1
DRAGAN VIDAS (MINOTAU)
43
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
416
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
32
DANIEL CAR (ZMAJ)
3020
400
0
LUKA KRKLEC (KBK SK)
43
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
3021
416
0
KRISTIJAN VOJAKOVIĆ (ZMAJ)
32
3
DANIEL CAR (ZMAJ)
3023
43
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
32
0
DANIEL CAR (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
2. DANIEL CAR, ZMAJ
3. LUKA KRKLEC, SISAK
3. KRISTIJAN VOJAKOVIĆ, ZMAJ
KL - Seniorke -65
3025
29
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
484
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. ANTONELA HREN, ZMAJ
3. ----
3. ----