kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Glina Open 2023
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
2002 - Odzak
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS Pokoj
KLUB CENTER BORILNIH ŠPORTOV
KRAPINA
KUTINA
MALINSKA
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PALESTRA
PIT BULL, Split
POLAČA
SPARTAN GYM
TIGAR, Karlovac
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici +36
PF - Mlađe kadetkinje poč. -32
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje -65
KL - Juniori -84
PF - Dječaci početnici +36
C016
232
0
NIKO BIŠĆAN (TIGAR)
18
7
DZAN CAVKUNOVIC (POKOJ)
235
ALLI DZANKO (TIGAR)
C018
18
11
DZAN CAVKUNOVIC (POKOJ)
235
12
ALLI DZANKO (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ALLI DZANKO, TIGAR, Karlovac
2. DZAN CAVKUNOVIC, KBS Pokoj
3. NIKO BIŠĆAN, TIGAR, Karlovac
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje poč. -32
C042
23
9
ZLATE ZULIĆ (POKOJ)
76
1
MAJA HORVAT (KBK TD)
Osvajači medalja
1. ZLATE ZULIĆ, KBS Pokoj
2. MAJA HORVAT, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -42
A002
147
3
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
22
0
EKREMA ZULIĆ (POKOJ)
251
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
189
KORINA MAMIĆ (PALESTR)
256
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
A004
147
0
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
251
3
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
A005
189
5
KORINA MAMIĆ (PALESTR)
256
2
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
A008
251
6
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
189
4
KORINA MAMIĆ (PALESTR)
Osvajači medalja
1. TENA SMILJANIĆ, TIGAR, Karlovac
2. KORINA MAMIĆ, PALESTRA
3. KATARINA KATANIĆ, MOSLAVAC
3. IVA VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađe kadetkinje +47
A010
107
4
BERNARDA HERCEG (IVNCG)
21
1
REISA MUJAGIĆ (POKOJ)
158
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
225
NICOL PILJEK (ZMAJ)
91
MILANA DRAJIĆ (GLINA)
A012
107
3
BERNARDA HERCEG (IVNCG)
158
2
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
A011
225
2
NICOL PILJEK (ZMAJ)
91
0
MILANA DRAJIĆ (GLINA)
A014
107
5
BERNARDA HERCEG (IVNCG)
225
4
NICOL PILJEK (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. BERNARDA HERCEG, IVANIĆ GRAD
2. NICOL PILJEK, ZMAJ
3. RAFAELA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. MILANA DRAJIĆ, GLINA
PF - Starije kadetkinje -55
A039
234
0
ELLA GOLAC (TIGAR)
136
6
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
A040
85
0
MARINA DOTLIĆ (GLINA)
20
6
AJLA DEMIROVIC (POKOJ)
A042
136
2
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
20
6
AJLA DEMIROVIC (POKOJ)
Osvajači medalja
1. AJLA DEMIROVIC, KBS Pokoj
2. GRETA MAREČIĆ, MINOTAUR
3. MARINA DOTLIĆ, GLINA
3. ELLA GOLAC, TIGAR, Karlovac
PF - Starije kadetkinje -65
C65
19
0
JASMINA CEHIC (POKOJ)
280
6
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
Osvajači medalja
1. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
2. JASMINA CEHIC, KBS Pokoj
3. ----
3. ----
KL - Juniori -84
B045
24
0
EMAN REKANOVIĆ (POKOJ)
64
0
JOSIP MIHALIĆ (CRO)
Osvajači medalja
1. JOSIP MIHALIĆ, CROATIA
2. EMAN REKANOVIĆ, KBS Pokoj
3. ----
3. ----