kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Glina Open 2023
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
2002 - Odzak
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS Pokoj
KLUB CENTER BORILNIH ŠPORTOV
KRAPINA
KUTINA
MALINSKA
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PALESTRA
PIT BULL, Split
POLAČA
SPARTAN GYM
TIGAR, Karlovac
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -24
PF - Djevojčice početnice -27
PF - Mlađi kadeti poč.-32
PF - Mlađi kadeti poč.-37
PF - Mlađi kadeti poč.+47
LC - Juniori -89
LC - Juniori -94
KL - Juniori -63
PF - Dječaci početnici -24
C001
11
7
AJNUR KUTIĆ (TKDGLJ)
239
0
DORIJAN ILIJANIĆ (TIGAR)
262
MIHAEL VULJANIĆ (TIGAR)
268
GABRIJEL ILIJANIĆ (TIGAR)
247
DAVID PAPIĆ (TIGAR)
C003
11
8
AJNUR KUTIĆ (TKDGLJ)
262
2
MIHAEL VULJANIĆ (TIGAR)
C002
268
5
GABRIJEL ILIJANIĆ (TIGAR)
247
-1
DAVID PAPIĆ (TIGAR)
C006
11
6
AJNUR KUTIĆ (TKDGLJ)
268
0
GABRIJEL ILIJANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. AJNUR KUTIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. GABRIJEL ILIJANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MIHAEL VULJANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DAVID PAPIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Djevojčice početnice -27
C017
30
2
MIA IVIĆ (ARMUS)
10
-4
ANIDA HELJEZOVIĆ (TKDGLJ)
149
LANA KRŽAK (KBK MOS)
C019
115
1
JULIJA VRBANIĆ (JASTREB)
13
11
LAMIJA CANCAR (TKDGLJ)
245
LEA PAGAČ (TIGAR)
C020
30
2
MIA IVIĆ (ARMUS)
149
12
LANA KRŽAK (KBK MOS)
C021
13
0
LAMIJA CANCAR (TKDGLJ)
245
6
LEA PAGAČ (TIGAR)
C024
149
7
LANA KRŽAK (KBK MOS)
245
6
LEA PAGAČ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LANA KRŽAK, MOSLAVAC
2. LEA PAGAČ, TIGAR, Karlovac
3. MIA IVIĆ, ARMUS
3. LAMIJA CANCAR, KBK "Galaja" Sanski Most
PF - Mlađi kadeti poč.-32
C036
14
10
FARIS MIDŽAN (TKDGLJ)
122
6
MARKO HAMZIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. FARIS MIDŽAN, KBK "Galaja" Sanski Most
2. MARKO HAMZIĆ, KUTINA
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti poč.-37
C037
8
0
MAID MUJANOVIC (2002BIH)
17
7
MENSUR RAZIĆ (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. MENSUR RAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. MAID MUJANOVIC, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti poč.+47
C041
47
12
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
15
2
ELVIN PRŠIĆ (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ELVIN PRŠIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----
3. ----
LC - Juniori -89
B007
175
1
DORIAN BLAZAN (PALESTR)
16
3
HARIS TALIĆ (TKDGLJ)
49
ADRIANO GLAVIČIĆ (BUDOL)
B008b
16
0
HARIS TALIĆ (TKDGLJ)
49
3
ADRIANO GLAVIČIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ADRIANO GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
2. HARIS TALIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. DORIAN BLAZAN, PALESTRA
3. ----
LC - Juniori -94
C64
277
0
DORIAN BLAZAN (PALESTR)
278
3
HARIS TALIĆ (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. HARIS TALIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. DORIAN BLAZAN, PALESTRA
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
B041
207
3
TIN HORVAT (SPARTAN)
12
0
MIRSAD KUTIĆ (TKDGLJ)
65
BARTUL DASOVIĆ (DALMATI)
B043
207
0
TIN HORVAT (SPARTAN)
65
3
BARTUL DASOVIĆ (DALMATI)
Osvajači medalja
1. BARTUL DASOVIĆ, DALMATINO
2. TIN HORVAT, SPARTAN GYM
3. MIRSAD KUTIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ----