kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Glina Open 2023
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
2002 - Odzak
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS Pokoj
KLUB CENTER BORILNIH ŠPORTOV
KRAPINA
KUTINA
MALINSKA
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PALESTRA
PIT BULL, Split
POLAČA
SPARTAN GYM
TIGAR, Karlovac
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Stariji kadeti -37
PF - Starije kadetkinje -50
LC - Stariji kadeti -37
KL - Juniori -57
PF - Mlađi kadeti -32
C51
259
5
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
111
7
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
C52
120
9
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
26
2
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
C54
111
4
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
120
5
BORNA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Osvajači medalja
1. BORNA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. ARIAN RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. NIKO VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Mlađe kadetkinje +47
A010
107
4
BERNARDA HERCEG (IVNCG)
21
1
REISA MUJAGIĆ (POKOJ)
158
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
225
NICOL PILJEK (ZMAJ)
91
MILANA DRAJIĆ (GLINA)
A012
107
3
BERNARDA HERCEG (IVNCG)
158
2
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
A011
225
2
NICOL PILJEK (ZMAJ)
91
0
MILANA DRAJIĆ (GLINA)
A014
107
5
BERNARDA HERCEG (IVNCG)
225
4
NICOL PILJEK (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. BERNARDA HERCEG, IVANIĆ GRAD
2. NICOL PILJEK, ZMAJ
3. RAFAELA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. MILANA DRAJIĆ, GLINA
PF - Stariji kadeti -37
A013
194
0
LEO NIKOLIĆ (PALESTR)
213
0
VITO MARJANOVIĆ (SPARTAN)
109
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
A015
194
2
LEO NIKOLIĆ (PALESTR)
109
7
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. LEO NIKOLIĆ, PALESTRA
3. VITO MARJANOVIĆ, SPARTAN GYM
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
A038
105
4
FANI GALA BAIUTTI (IVNCG)
84
3
MARINA DOTLIĆ (GLINA)
Osvajači medalja
1. FANI GALA BAIUTTI, IVANIĆ GRAD
2. MARINA DOTLIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -37
B001
74
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
110
3
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
KL - Juniori -57
B040
39
2
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
88
1
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
106
NOA BAIUTTI (IVNCG)
B042
39
0
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
106
3
NOA BAIUTTI (IVNCG)
Osvajači medalja
1. NOA BAIUTTI, IVANIĆ GRAD
2. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
3. LUCIJAN IVANOVIĆ, GLINA
3. ----