kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Glina Open 2023
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
2002 - Odzak
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS Pokoj
KLUB CENTER BORILNIH ŠPORTOV
KRAPINA
KUTINA
MALINSKA
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PALESTRA
PIT BULL, Split
POLAČA
SPARTAN GYM
TIGAR, Karlovac
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -33
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Dječaci početnici -33
C011
205
0
ŠIMUN PRTENJAČA (POLAČA)
272
6
LEON FRATRIĆ (JASTREB)
77
ANTE HORVAT (KBK TD)
164
VICTOR CARBONE (OMIŠALJ)
83
NOEL BRKAŠIĆ (GLINA)
C013
272
0
LEON FRATRIĆ (JASTREB)
77
0
ANTE HORVAT (KBK TD)
C012
164
4
VICTOR CARBONE (OMIŠALJ)
83
11
NOEL BRKAŠIĆ (GLINA)
C015
77
7
ANTE HORVAT (KBK TD)
83
3
NOEL BRKAŠIĆ (GLINA)
Osvajači medalja
1. ANTE HORVAT, DRAGON&SOKOL
2. NOEL BRKAŠIĆ, GLINA
3. LEON FRATRIĆ, JASTREB
3. VICTOR CARBONE, OMIŠALJ
PF - Stariji kadeti -52
A019
141
8
GABRIJEL LATIN (NINJA)
192
6
KRISTIJAN NIKOLIĆ (PALESTR)
201
ANTONIJO EŠKINJA (POLAČA)
A021
141
6
GABRIJEL LATIN (NINJA)
201
0
ANTONIJO EŠKINJA (POLAČA)
Osvajači medalja
1. GABRIJEL LATIN, NINJA
2. ANTONIJO EŠKINJA, POLAČA
3. KRISTIJAN NIKOLIĆ, PALESTRA
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
A024
203
10
IVAN VRKIĆ (POLAČA)
196
4
ANTONIO PEŠA (PALESTR)
179
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
A026
204
6
LEON ZAGORAC (POLAČA)
143
0
TRPIMIR BARTA (KBK MOS)
182
MARKO KUTIJA (PALESTR)
A027
203
3
IVAN VRKIĆ (POLAČA)
179
10
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
A028
204
1
LEON ZAGORAC (POLAČA)
182
9
MARKO KUTIJA (PALESTR)
A031
179
3
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
182
6
MARKO KUTIJA (PALESTR)
Osvajači medalja
1. MARKO KUTIJA, PALESTRA
2. IVAN KRUNEŠ, PALESTRA
3. LEON ZAGORAC, POLAČA
3. IVAN VRKIĆ, POLAČA
PF - Stariji kadeti -69
A029
202
0
MARKO PRTENJAČA (POLAČA)
180
6
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
A030
157
1
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
53
6
KARLO PALISKA (BUDOL)
A032
180
3
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
53
2
KARLO PALISKA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. IVAN KRUNEŠ, PALESTRA
2. KARLO PALISKA, BUDOKAI LABIN
3. MARKO PRTENJAČA, POLAČA
3. NOA MIŠČANČUK, MOSLAVAC