kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Glina Open 2023
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
2002 - Odzak
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS Pokoj
KLUB CENTER BORILNIH ŠPORTOV
KRAPINA
KUTINA
MALINSKA
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PALESTRA
PIT BULL, Split
POLAČA
SPARTAN GYM
TIGAR, Karlovac
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice početnice -30
PF - Djevojčice početnice -36
PF - Mlađi kadeti poč.-42
PF - Mlađi kadeti poč.-47
PF - Mlađe kadetkinje poč. -47
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -37
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -63
LC - Juniori -89
LC - Juniori -94
KL - MlađI kadetI -42
KL - MlađI kadetI +47
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -89
LK - Seniori -81
PF - Djevojčice početnice -30
C022
190
0
IVA MARKOVIĆ (PALESTR)
31
6
MIA IVIĆ (ARMUS)
C023
248
7
LARA PALAJSA (TIGAR)
231
-1
LUCIJA BELJAN (TIGAR)
C026
31
4
MIA IVIĆ (ARMUS)
248
6
LARA PALAJSA (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LARA PALAJSA, TIGAR, Karlovac
2. MIA IVIĆ, ARMUS
3. LUCIJA BELJAN, TIGAR, Karlovac
3. IVA MARKOVIĆ, PALESTRA
PF - Djevojčice početnice -36
C028
152
0
VERONIKA MARKEŠIĆ (KBK MOS)
117
6
KATARINA JUG (KRAPINA)
C029
191
7
CVITA MIKULIĆ (PALESTR)
273
6
MILA KUPINA (JASTREB)
C031
117
4
KATARINA JUG (KRAPINA)
191
9
CVITA MIKULIĆ (PALESTR)
Osvajači medalja
1. CVITA MIKULIĆ, PALESTRA
2. KATARINA JUG, KRAPINA
3. MILA KUPINA, JASTREB
3. VERONIKA MARKEŠIĆ, MOSLAVAC
PF - Mlađi kadeti poč.-42
C038
188
1
GABRIJEL MAMIĆ (PALESTR)
50
12
ARIAN KRŠULJA (BUDOL)
145
VANJA JOZIĆ (KBK MOS)
C040
50
12
ARIAN KRŠULJA (BUDOL)
145
6
VANJA JOZIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. ARIAN KRŠULJA, BUDOKAI LABIN
2. VANJA JOZIĆ, MOSLAVAC
3. GABRIJEL MAMIĆ, PALESTRA
3. ----
PF - Mlađi kadeti poč.-47
C039
151
4
ANDREAS MARANIĆ (KBK MOS)
186
10
ANTONIO MAMIĆ (PALESTR)
Osvajači medalja
1. ANTONIO MAMIĆ, PALESTRA
2. ANDREAS MARANIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje poč. -47
C045
135
6
LEONA PETROVIĆ (MALINSK)
99
0
TARA ŠANTEK (GLINA)
C046
89
4
MILANA DRAJIĆ (GLINA)
195
11
ANA NIMAC (PALESTR)
C049
135
6
LEONA PETROVIĆ (MALINSK)
195
0
ANA NIMAC (PALESTR)
Osvajači medalja
1. LEONA PETROVIĆ, MALINSKA
2. ANA NIMAC, PALESTRA
3. TARA ŠANTEK, GLINA
3. MILANA DRAJIĆ, GLINA
PF - Mlađi kadeti -42
C055
177
13
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
130
9
IVOR NERALIĆ (KUTINA)
C056
126
3
IVAN KRIŽAN (KUTINA)
7
5
MAID MUJANOVIC (2002BIH)
C059
177
6
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
7
0
MAID MUJANOVIC (2002BIH)
Osvajači medalja
1. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
2. MAID MUJANOVIC, 2002 - Odzak
3. IVOR NERALIĆ, KUTINA
3. IVAN KRIŽAN, KUTINA
PF - Mlađi kadeti +47
A001
48
12
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
129
2
GORAN MOCONJA (KUTINA)
184
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
A003
48
0
IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ (BUDOL)
184
6
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
Osvajači medalja
1. FRANE LJUTIĆ, PALESTRA
2. IVAN ALEXANDER GLUŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. GORAN MOCONJA, KUTINA
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -42
A002
147
3
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
22
0
EKREMA ZULIĆ (POKOJ)
251
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
189
KORINA MAMIĆ (PALESTR)
256
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
A004
147
0
KATARINA KATANIĆ (KBK MOS)
251
3
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
A005
189
5
KORINA MAMIĆ (PALESTR)
256
2
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
A008
251
6
TENA SMILJANIĆ (TIGAR)
189
4
KORINA MAMIĆ (PALESTR)
Osvajači medalja
1. TENA SMILJANIĆ, TIGAR, Karlovac
2. KORINA MAMIĆ, PALESTRA
3. KATARINA KATANIĆ, MOSLAVAC
3. IVA VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -37
A013
194
0
LEO NIKOLIĆ (PALESTR)
213
0
VITO MARJANOVIĆ (SPARTAN)
109
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
A015
194
2
LEO NIKOLIĆ (PALESTR)
109
7
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
Osvajači medalja
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. LEO NIKOLIĆ, PALESTRA
3. VITO MARJANOVIĆ, SPARTAN GYM
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
A16
198
0
STEFAN VRCELJ (PALESTR)
276
0
ARIAN MURATI (KBK MOS)
59
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
A17
274
4
LEON FRATRIĆ (JASTREB)
138
2
ROKO MOGOROVIĆ (MINOTAU)
54
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
A18
276
0
ARIAN MURATI (KBK MOS)
59
0
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
A19
274
1
LEON FRATRIĆ (JASTREB)
54
11
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
A20
276
0
ARIAN MURATI (KBK MOS)
54
6
EMIL MUJKIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. EMIL MUJKIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ARIAN MURATI, MOSLAVAC
3. LEON FRATRIĆ, JASTREB
3. TOMISLAV VRANKOVEČKI, BUŠIDO
PF - Stariji kadeti -52
A019
141
8
GABRIJEL LATIN (NINJA)
192
6
KRISTIJAN NIKOLIĆ (PALESTR)
201
ANTONIJO EŠKINJA (POLAČA)
A021
141
6
GABRIJEL LATIN (NINJA)
201
0
ANTONIJO EŠKINJA (POLAČA)
Osvajači medalja
1. GABRIJEL LATIN, NINJA
2. ANTONIJO EŠKINJA, POLAČA
3. KRISTIJAN NIKOLIĆ, PALESTRA
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
A022
181
8
MARKO KUTIJA (PALESTR)
4
5
AZIZ PLAVIĆ (2002BIH)
A023
144
0
LUKAS HABER (KBK MOS)
27
6
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
A025
181
7
MARKO KUTIJA (PALESTR)
27
6
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
Osvajači medalja
1. MARKO KUTIJA, PALESTRA
2. MAK ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. AZIZ PLAVIĆ, 2002 - Odzak
3. LUKAS HABER, MOSLAVAC
PF - Stariji kadeti -63
A024
203
10
IVAN VRKIĆ (POLAČA)
196
4
ANTONIO PEŠA (PALESTR)
179
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
A026
204
6
LEON ZAGORAC (POLAČA)
143
0
TRPIMIR BARTA (KBK MOS)
182
MARKO KUTIJA (PALESTR)
A027
203
3
IVAN VRKIĆ (POLAČA)
179
10
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
A028
204
1
LEON ZAGORAC (POLAČA)
182
9
MARKO KUTIJA (PALESTR)
A031
179
3
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
182
6
MARKO KUTIJA (PALESTR)
Osvajači medalja
1. MARKO KUTIJA, PALESTRA
2. IVAN KRUNEŠ, PALESTRA
3. LEON ZAGORAC, POLAČA
3. IVAN VRKIĆ, POLAČA
PF - Stariji kadeti -69
A029
202
0
MARKO PRTENJAČA (POLAČA)
180
6
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
A030
157
1
NOA MIŠČANČUK (KBK MOS)
53
6
KARLO PALISKA (BUDOL)
A032
180
3
IVAN KRUNEŠ (PALESTR)
53
2
KARLO PALISKA (BUDOL)
Osvajači medalja
1. IVAN KRUNEŠ, PALESTRA
2. KARLO PALISKA, BUDOKAI LABIN
3. MARKO PRTENJAČA, POLAČA
3. NOA MIŠČANČUK, MOSLAVAC
PF - Stariji kadeti +69
A033
165
6
DOMINIK FERETIĆ (OMIŠALJ)
270
0
NIKOLA NOVOSEL (JASTREB)
173
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
167
JAKOV PAVLIĆ (OMIŠALJ)
269
MARTIN PUSEK (NINJA)
A035
165
0
DOMINIK FERETIĆ (OMIŠALJ)
173
6
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
A034
167
1
JAKOV PAVLIĆ (OMIŠALJ)
269
4
MARTIN PUSEK (NINJA)
A037
173
7
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
269
0
MARTIN PUSEK (NINJA)
Osvajači medalja
1. MARJAN BAGAVAC, PALESTRA
2. MARTIN PUSEK, NINJA
3. DOMINIK FERETIĆ, OMIŠALJ
3. JAKOV PAVLIĆ, OMIŠALJ
LC - Stariji kadeti -63
B003
166
0
LUKA MAJSTOROVIĆ (OMIŠALJ)
183
3
MARKO KUTIJA (PALESTR)
Osvajači medalja
1. MARKO KUTIJA, PALESTRA
2. LUKA MAJSTOROVIĆ, OMIŠALJ
3. ----
3. ----
LC - Juniori -89
B007
175
1
DORIAN BLAZAN (PALESTR)
16
3
HARIS TALIĆ (TKDGLJ)
49
ADRIANO GLAVIČIĆ (BUDOL)
B008b
16
0
HARIS TALIĆ (TKDGLJ)
49
3
ADRIANO GLAVIČIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ADRIANO GLAVIČIĆ, BUDOKAI LABIN
2. HARIS TALIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. DORIAN BLAZAN, PALESTRA
3. ----
LC - Juniori -94
C64
277
0
DORIAN BLAZAN (PALESTR)
278
3
HARIS TALIĆ (TKDGLJ)
Osvajači medalja
1. HARIS TALIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
2. DORIAN BLAZAN, PALESTRA
3. ----
3. ----
KL - MlađI kadetI -42
B009
178
3
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
32
0
MIGUEL IVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
2. MIGUEL IVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - MlađI kadetI +47
B013
34
3
GABRIJEL KEREPČIĆ (ARMUS)
242
0
GABRIJEL MALBAŠIĆ (TIGAR)
185
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
267
MARKO KALFIĆ (PALESTR)
216
KARLO BAŠA (ZMAJ)
B015
34
0
GABRIJEL KEREPČIĆ (ARMUS)
185
3
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
B016
267
0
MARKO KALFIĆ (PALESTR)
216
3
KARLO BAŠA (ZMAJ)
B018
185
1
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
216
2
KARLO BAŠA (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. KARLO BAŠA, ZMAJ
2. FRANE LJUTIĆ, PALESTRA
3. MARKO KALFIĆ, PALESTRA
3. GABRIJEL KEREPČIĆ, ARMUS
KL - Stariji kadeti -57
B022
199
0
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
264
0
ANDRO ŽUGEČIĆ (TIGAR)
72
FRANKO PERAN (DALMATI)
B024
197
3
IVANO STRIGULJICA (PALESTR)
215
0
LUKA MATANIĆ (SPARTAN)
261
PAVLE VUČINIĆ (TIGAR)
B025
264
3
ANDRO ŽUGEČIĆ (TIGAR)
72
0
FRANKO PERAN (DALMATI)
B026
197
0
IVANO STRIGULJICA (PALESTR)
261
3
PAVLE VUČINIĆ (TIGAR)
B028
264
0
ANDRO ŽUGEČIĆ (TIGAR)
261
3
PAVLE VUČINIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. PAVLE VUČINIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ANDRO ŽUGEČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. IVANO STRIGULJICA, PALESTRA
3. FRANKO PERAN, DALMATINO
KL - Stariji kadeti +69
B035
172
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
37
0
PATRIK SISAN (ARMUS)
B036
142
0
MARTIN PUSEK (NINJA)
240
3
LEON KRZNAR (TIGAR)
B038
172
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
240
0
LEON KRZNAR (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARJAN BAGAVAC, PALESTRA
2. LEON KRZNAR, TIGAR, Karlovac
3. PATRIK SISAN, ARMUS
3. MARTIN PUSEK, NINJA
KL - Juniori -89
B046
174
0
DORIAN BLAZAN (PALESTR)
263
0
RILIND ZEKAJ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. DORIAN BLAZAN, PALESTRA
2. RILIND ZEKAJ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
LK - Seniori -81
R001
279
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
200
3
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
Osvajači medalja
1. IVAN ZELIĆ, PALESTRA
2. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----