kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Glina Open 2023
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
2002 - Odzak
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS Pokoj
KLUB CENTER BORILNIH ŠPORTOV
KRAPINA
KUTINA
MALINSKA
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PALESTRA
PIT BULL, Split
POLAČA
SPARTAN GYM
TIGAR, Karlovac
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci -33
PF - Mlađe kadetkinje +47
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Seniori -74
KL - MlađI kadetI +47
KL - Mlađe kadetkinje +47
KL - Starije kadetkinje +65
KL - Seniori -74
KL - Seniorke -50
PF - Dječaci -33
C034
224
6
LUKA SOVEC (ZMAJ)
81
0
ARIAN BILOBRK (GLINA)
Osvajači medalja
1. LUKA SOVEC, ZMAJ
2. ARIAN BILOBRK, GLINA
3. ----
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
A010
107
4
BERNARDA HERCEG (IVNCG)
21
1
REISA MUJAGIĆ (POKOJ)
158
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
225
NICOL PILJEK (ZMAJ)
91
MILANA DRAJIĆ (GLINA)
A012
107
3
BERNARDA HERCEG (IVNCG)
158
2
RAFAELA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
A011
225
2
NICOL PILJEK (ZMAJ)
91
0
MILANA DRAJIĆ (GLINA)
A014
107
5
BERNARDA HERCEG (IVNCG)
225
4
NICOL PILJEK (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. BERNARDA HERCEG, IVANIĆ GRAD
2. NICOL PILJEK, ZMAJ
3. RAFAELA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. MILANA DRAJIĆ, GLINA
LC - Starije kadetkinje +65
B006
217
0
IVA BINGULA (ZMAJ)
3
0
ADNA PAŠALIĆ (2002BIH)
Osvajači medalja
1. IVA BINGULA, ZMAJ
2. ADNA PAŠALIĆ, 2002 - Odzak
3. ----
3. ----
LC - Seniori -74
B008
221
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
219
0
DANIEL CAR (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
2. DANIEL CAR, ZMAJ
3. ----
3. ----
KL - MlađI kadetI +47
B013
34
3
GABRIJEL KEREPČIĆ (ARMUS)
242
0
GABRIJEL MALBAŠIĆ (TIGAR)
185
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
267
MARKO KALFIĆ (PALESTR)
216
KARLO BAŠA (ZMAJ)
B015
34
0
GABRIJEL KEREPČIĆ (ARMUS)
185
3
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
B016
267
0
MARKO KALFIĆ (PALESTR)
216
3
KARLO BAŠA (ZMAJ)
B018
185
1
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
216
2
KARLO BAŠA (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. KARLO BAŠA, ZMAJ
2. FRANE LJUTIĆ, PALESTRA
3. MARKO KALFIĆ, PALESTRA
3. GABRIJEL KEREPČIĆ, ARMUS
KL - Mlađe kadetkinje +47
B017
226
3
NICOL PILJEK (ZMAJ)
86
0
VLATKA DRAGAC (GLINA)
Osvajači medalja
1. NICOL PILJEK, ZMAJ
2. VLATKA DRAGAC, GLINA
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje +65
B039
218
0
IVA BINGULA (ZMAJ)
258
0
LEONARDA VRBANIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. IVA BINGULA, ZMAJ
2. LEONARDA VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
KL - Seniori -74
B048
61
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
36
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
222
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
220
DANIEL CAR (ZMAJ)
38
MARIO SKOKO (ARMUS)
B050
61
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
222
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
B049
220
3
DANIEL CAR (ZMAJ)
38
0
MARIO SKOKO (ARMUS)
B052
61
2
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
220
1
DANIEL CAR (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
2. DANIEL CAR, ZMAJ
3. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
3. MARIO SKOKO, ARMUS
KL - Seniorke -50
B051
69
0
SNJEŽANA PRGOMET (DALMATI)
223
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. SNJEŽANA PRGOMET, DALMATINO
2. ELENA LJUBEK, ZMAJ
3. ----
3. ----