kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Glina Open 2023
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
2002 - Odzak
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS Pokoj
KLUB CENTER BORILNIH ŠPORTOV
KRAPINA
KUTINA
MALINSKA
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PALESTRA
PIT BULL, Split
POLAČA
SPARTAN GYM
TIGAR, Karlovac
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -52
A019
141
8
GABRIJEL LATIN (NINJA)
192
6
KRISTIJAN NIKOLIĆ (PALESTR)
201
ANTONIJO EŠKINJA (POLAČA)
A021
141
6
GABRIJEL LATIN (NINJA)
201
0
ANTONIJO EŠKINJA (POLAČA)
Osvajači medalja
1. GABRIJEL LATIN, NINJA
2. ANTONIJO EŠKINJA, POLAČA
3. KRISTIJAN NIKOLIĆ, PALESTRA
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
A033
165
6
DOMINIK FERETIĆ (OMIŠALJ)
270
0
NIKOLA NOVOSEL (JASTREB)
173
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
167
JAKOV PAVLIĆ (OMIŠALJ)
269
MARTIN PUSEK (NINJA)
A035
165
0
DOMINIK FERETIĆ (OMIŠALJ)
173
6
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
A034
167
1
JAKOV PAVLIĆ (OMIŠALJ)
269
4
MARTIN PUSEK (NINJA)
A037
173
7
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
269
0
MARTIN PUSEK (NINJA)
Osvajači medalja
1. MARJAN BAGAVAC, PALESTRA
2. MARTIN PUSEK, NINJA
3. DOMINIK FERETIĆ, OMIŠALJ
3. JAKOV PAVLIĆ, OMIŠALJ
KL - Stariji kadeti -52
B020
140
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
210
0
ANDREJ UZORINAC (SPARTAN)
B021
96
0
DOMAGOJ MARJANOVIĆ (GLINA)
227
3
MARKO JOSIĆ (KCBŠ)
B023
140
3
GABRIJEL LATIN (NINJA)
227
0
MARKO JOSIĆ (KCBŠ)
Osvajači medalja
1. GABRIJEL LATIN, NINJA
2. MARKO JOSIĆ, KLUB CENTER BORILNIH ŠPORTOV
3. ANDREJ UZORINAC, SPARTAN GYM
3. DOMAGOJ MARJANOVIĆ, GLINA
KL - Stariji kadeti +69
B035
172
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
37
0
PATRIK SISAN (ARMUS)
B036
142
0
MARTIN PUSEK (NINJA)
240
3
LEON KRZNAR (TIGAR)
B038
172
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
240
0
LEON KRZNAR (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARJAN BAGAVAC, PALESTRA
2. LEON KRZNAR, TIGAR, Karlovac
3. PATRIK SISAN, ARMUS
3. MARTIN PUSEK, NINJA