kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
2. Glina Open 2023
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
2002 - Odzak
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS Pokoj
KLUB CENTER BORILNIH ŠPORTOV
KRAPINA
KUTINA
MALINSKA
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
OMIŠALJ
PALESTRA
PIT BULL, Split
POLAČA
SPARTAN GYM
TIGAR, Karlovac
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice početnice -27
PF - Djevojčice početnice -30
KL - MlađI kadetI -42
KL - MlađI kadetI -47
KL - MlađI kadetI +47
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -57
KL - Seniori -74
LK - Seniori -81
PF - Djevojčice početnice -27
C017
30
2
MIA IVIĆ (ARMUS)
10
-4
ANIDA HELJEZOVIĆ (TKDGLJ)
149
LANA KRŽAK (KBK MOS)
C019
115
1
JULIJA VRBANIĆ (JASTREB)
13
11
LAMIJA CANCAR (TKDGLJ)
245
LEA PAGAČ (TIGAR)
C020
30
2
MIA IVIĆ (ARMUS)
149
12
LANA KRŽAK (KBK MOS)
C021
13
0
LAMIJA CANCAR (TKDGLJ)
245
6
LEA PAGAČ (TIGAR)
C024
149
7
LANA KRŽAK (KBK MOS)
245
6
LEA PAGAČ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LANA KRŽAK, MOSLAVAC
2. LEA PAGAČ, TIGAR, Karlovac
3. MIA IVIĆ, ARMUS
3. LAMIJA CANCAR, KBK "Galaja" Sanski Most
PF - Djevojčice početnice -30
C022
190
0
IVA MARKOVIĆ (PALESTR)
31
6
MIA IVIĆ (ARMUS)
C023
248
7
LARA PALAJSA (TIGAR)
231
-1
LUCIJA BELJAN (TIGAR)
C026
31
4
MIA IVIĆ (ARMUS)
248
6
LARA PALAJSA (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LARA PALAJSA, TIGAR, Karlovac
2. MIA IVIĆ, ARMUS
3. LUCIJA BELJAN, TIGAR, Karlovac
3. IVA MARKOVIĆ, PALESTRA
KL - MlađI kadetI -42
B009
178
3
JOSIP ĆUMURDŽIĆ (PALESTR)
32
0
MIGUEL IVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. JOSIP ĆUMURDŽIĆ, PALESTRA
2. MIGUEL IVIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - MlađI kadetI -47
B010
206
0
LOVRO BENKO (SPARTAN)
67
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
40
KARLO ŽANIĆ (ARMUS)
265
NIKO ŽUGEČIĆ (TIGAR)
35
GREGOR LOKAS (ARMUS)
B012
67
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
40
0
KARLO ŽANIĆ (ARMUS)
B011
265
2
NIKO ŽUGEČIĆ (TIGAR)
35
1
GREGOR LOKAS (ARMUS)
B014
67
3
AUGUST LAMBAŠA (DALMATI)
265
0
NIKO ŽUGEČIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. AUGUST LAMBAŠA, DALMATINO
2. NIKO ŽUGEČIĆ, TIGAR, Karlovac
3. KARLO ŽANIĆ, ARMUS
3. GREGOR LOKAS, ARMUS
KL - MlađI kadetI +47
B013
34
3
GABRIJEL KEREPČIĆ (ARMUS)
242
0
GABRIJEL MALBAŠIĆ (TIGAR)
185
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
267
MARKO KALFIĆ (PALESTR)
216
KARLO BAŠA (ZMAJ)
B015
34
0
GABRIJEL KEREPČIĆ (ARMUS)
185
3
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
B016
267
0
MARKO KALFIĆ (PALESTR)
216
3
KARLO BAŠA (ZMAJ)
B018
185
1
FRANE LJUTIĆ (PALESTR)
216
2
KARLO BAŠA (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. KARLO BAŠA, ZMAJ
2. FRANE LJUTIĆ, PALESTRA
3. MARKO KALFIĆ, PALESTRA
3. GABRIJEL KEREPČIĆ, ARMUS
KL - Stariji kadeti -63
B027
212
3
VIKTOR MARJANOVIĆ (SPARTAN)
160
0
NIKO PETRANOVIĆ (KBK MOS)
33
ANTONIO JELAŠ (ARMUS)
169
JAKOV TOPIĆ (PITBUL)
236
GABRIJEL CORAK (TIGAR)
B029
212
3
VIKTOR MARJANOVIĆ (SPARTAN)
33
0
ANTONIO JELAŠ (ARMUS)
B030
169
2
JAKOV TOPIĆ (PITBUL)
236
1
GABRIJEL CORAK (TIGAR)
B032
212
0
VIKTOR MARJANOVIĆ (SPARTAN)
169
0
JAKOV TOPIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. VIKTOR MARJANOVIĆ, SPARTAN GYM
2. JAKOV TOPIĆ, PIT BULL, Split
3. ANTONIO JELAŠ, ARMUS
3. GABRIJEL CORAK, TIGAR, Karlovac
KL - Stariji kadeti +69
B035
172
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
37
0
PATRIK SISAN (ARMUS)
B036
142
0
MARTIN PUSEK (NINJA)
240
3
LEON KRZNAR (TIGAR)
B038
172
3
MARJAN BAGAVAC (PALESTR)
240
0
LEON KRZNAR (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MARJAN BAGAVAC, PALESTRA
2. LEON KRZNAR, TIGAR, Karlovac
3. PATRIK SISAN, ARMUS
3. MARTIN PUSEK, NINJA
KL - Juniori -57
B040
39
2
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
88
1
LUCIJAN IVANOVIĆ (GLINA)
106
NOA BAIUTTI (IVNCG)
B042
39
0
SEMIR SMAJLOVIĆ (ARMUS)
106
3
NOA BAIUTTI (IVNCG)
Osvajači medalja
1. NOA BAIUTTI, IVANIĆ GRAD
2. SEMIR SMAJLOVIĆ, ARMUS
3. LUCIJAN IVANOVIĆ, GLINA
3. ----
KL - Seniori -74
B048
61
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
36
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
222
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
220
DANIEL CAR (ZMAJ)
38
MARIO SKOKO (ARMUS)
B050
61
3
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
222
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
B049
220
3
DANIEL CAR (ZMAJ)
38
0
MARIO SKOKO (ARMUS)
B052
61
2
MARTIN LIPOŠĆAK (CRO)
220
1
DANIEL CAR (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. MARTIN LIPOŠĆAK, CROATIA
2. DANIEL CAR, ZMAJ
3. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
3. MARIO SKOKO, ARMUS
LK - Seniori -81
R001
279
0
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
200
3
IVAN ZELIĆ (PALESTR)
Osvajači medalja
1. IVAN ZELIĆ, PALESTRA
2. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----