001 | 1/8 | PF - Dječaci početnici -28 | ANTONIO SUŠILO (BUDOKAI LABIN) |
PTF 9:4 | PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA) |
002 | 1/8 | PF - Dječaci početnici -28 | MARTIN GRUBIŠA (JASTREB) |
PTF 7:6 | PÁL KAPUVÁRI (Yoko Kick-box Team) |
003 | 1/8 | PF - Dječaci početnici -28 | LUKA PTIČAR (KUTINA) |
PTF 0:6 | PLAMEN BOJINOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
004 | 1/4 | PF - Dječaci početnici -28 | ANTONIO SUŠILO (BUDOKAI LABIN) |
PTF 10:5 | NIKOLAY VUCHEV (MASARU TEAM BULGARIA) |
005 | 1/4 | PF - Dječaci početnici -28 | MARTIN GRUBIŠA (JASTREB) |
PTF 7:3 | NINO IBRIĆ (OMIŠALJ) |
006 | 1/4 | PF - Dječaci početnici -28 | PLAMEN BOJINOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 6:0 | ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA) |
007 | 1/4 | PF - Dječaci početnici -28 | GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV, Pula) |
PTF 6:0 | FABIAN FUGOŠIĆ (OMIŠALJ) |
008 | 1/2 | PF - Dječaci početnici -28 | ANTONIO SUŠILO (BUDOKAI LABIN) |
PTF 10:6 | MARTIN GRUBIŠA (JASTREB) |
009 | 1/2 | PF - Dječaci početnici -28 | PLAMEN BOJINOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 6:0 | GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV, Pula) |
010 | 1/8 | PF - Dječaci početnici -32 | LUKA VRES (SLATINA) |
- | BOTOND CSALA (Yoko Kick-box Team) |
011 | 1/1 | PF - Dječaci početnici -28 | ANTONIO SUŠILO (BUDOKAI LABIN) |
PTF 0:6 | PLAMEN BOJINOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
012 | 1/4 | PF - Dječaci početnici -32 | BOTOND CSALA (Yoko Kick-box Team) |
PTF 2:10 | DOMINIK CERČIĆ (IVANIĆ GRAD) |
013 | 1/4 | PF - Dječaci početnici -32 | FRAN GRUBIŠA (JASTREB) |
PTF 9:4 | MATEJ FALETAR (MOSLAVAC) |
014 | 1/4 | PF - Dječaci početnici -32 | MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB) |
PTF 10:3 | IVAN PAVAO NIKOLIĆ (MOSLAVAC) |
015 | 1/4 | PF - Dječaci početnici -32 | TONI URSIĆ (MAWASHI) |
PTF 10:6 | KRISTIAN HRISTOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
016 | 1/2 | PF - Dječaci početnici -32 | DOMINIK CERČIĆ (IVANIĆ GRAD) |
PTF 5:7 | FRAN GRUBIŠA (JASTREB) |
017 | 1/2 | PF - Dječaci početnici -32 | MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB) |
PTF 9:12 | TONI URSIĆ (MAWASHI) |
018 | 1/8 | PF - Dječaci početnici +32 | JAN PEŠIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 6:0 | FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA) |
019 | 1/1 | PF - Dječaci početnici -32 | FRAN GRUBIŠA (JASTREB) |
PTF 4:6 | TONI URSIĆ (MAWASHI) |
020 | 1/8 | PF - Dječaci početnici +32 | IVAN MARETIĆ (JASTREB) |
PTF 6:0 | DEIAN TRIFONOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
021 | 1/8 | PF - Dječaci početnici +32 | EMAN SALIHOVIC (KBC "Bihać" ) |
- | FRAN KOZJAK (SLATINA) |
022 | 1/8 | PF - Dječaci početnici +32 | MARKO RISTIĆ ("Ratnik" Gacko) |
PTF 1:9 | TONI MENDEŠ (MAWASHI) |
023 | 1/8 | PF - Dječaci početnici +32 | LUKA PEROŠ (BUŠIDO) |
PTF 3:13 | PETAR ARNAUDOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
024 | 1/8 | PF - Dječaci početnici +32 | MARO KUSANIĆ (TIGAR, Karlovac) |
PTF 0:5 | KRISTIAN TSENKOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
025 | 1/4 | PF - Dječaci početnici +32 | JAN PEŠIĆ (KBS Borac Jelah) |
PTF 2:13 | IVAN MARETIĆ (JASTREB) |
026 | 1/4 | PF - Dječaci početnici +32 | EMAN SALIHOVIC (KBC "Bihać" ) |
- | PAVAO ĆURKOVIĆ (LEGEND) |
027 | 1/4 | PF - Dječaci početnici +32 | TONI MENDEŠ (MAWASHI) |
PTF 0:7 | PETAR ARNAUDOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
028 | 1/4 | PF - Dječaci početnici +32 | KRISTIAN TSENKOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 4:1 | BORNA MRNJEC (LEGEND) |
029 | 1/2 | PF - Dječaci početnici +32 | IVAN MARETIĆ (JASTREB) |
PTF 6:0 | PAVAO ĆURKOVIĆ (LEGEND) |
030 | 1/2 | PF - Dječaci početnici +32 | PETAR ARNAUDOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 1:6 | KRISTIAN TSENKOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
031 | 1/4 | PF - Djevojčice početnice -28 | MARTINA PREBEG (KUTINA) |
PTF 0:6 | SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS) |
032 | 1/1 | PF - Dječaci početnici +32 | IVAN MARETIĆ (JASTREB) |
PTF 7:2 | KRISTIAN TSENKOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
034 | 1/2 | PF - Djevojčice početnice -28 | SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS) |
PTF 13:2 | LAURA BATELIĆ (BUDOKAI LABIN) |
035 | 1/2 | PF - Djevojčice početnice -28 | SARA BOBAN (MAWASHI) |
PTF 5:2 | ELENA HUDIN (KBV Ormož) |
036 | 1/4 | PF - Djevojčice početnice -32 | LUNA MOČILAC (TIGAR, Slunj) |
PTF 4:0 | AURORA KRSTIĆ (KRAPINA) |
037 | 1/1 | PF - Djevojčice početnice -28 | SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS) |
PTF 0:4 | SARA BOBAN (MAWASHI) |
038 | 1/4 | PF - Djevojčice početnice -32 | SARA BOBAN (MAWASHI) |
PTF 0:6 | MARIA DIMITROVA (MASARU TEAM BULGARIA) |
039 | 1/4 | PF - Djevojčice početnice -32 | SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS) |
- | TEA IVANKOVIĆ (SLATINA) |
040 | 1/2 | PF - Djevojčice početnice -32 | LUNA MOČILAC (TIGAR, Slunj) |
PTF 2:4 | MARIA DIMITROVA (MASARU TEAM BULGARIA) |
041 | 1/2 | PF - Djevojčice početnice -32 | SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS) |
PTF 9:2 | MIA VRANJEŠ (MAWASHI) |
042 | 1/4 | PF - Djevojčice početnice +32 | NELI BRATUŠEK (PTUJ) |
PTF 0:6 | PAOLA MATIĆ (JASTREB) |
043 | 1/1 | PF - Djevojčice početnice -32 | MARIA DIMITROVA (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 6:0 | SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS) |
044 | 1/4 | PF - Djevojčice početnice +32 | AURORA KRSTIĆ (KRAPINA) |
PTF 0:6 | LANA NOHA (MOSLAVAC) |
045 | 1/4 | PF - Djevojčice početnice +32 | ANA HUDIN (KBV Ormož) |
PTF 8:4 | VICTORIA PEKAS (BUDOKAI LABIN) |
046 | 1/4 | PF - Djevojčice početnice +32 | VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB) |
PTF 1:3 | TIHOMIRA IVANOVA (MASARU TEAM BULGARIA) |
047 | 1/2 | PF - Djevojčice početnice +32 | PAOLA MATIĆ (JASTREB) |
PTF 7:1 | LANA NOHA (MOSLAVAC) |
048 | 1/2 | PF - Djevojčice početnice +32 | ANA HUDIN (KBV Ormož) |
PTF 4:6 | TIHOMIRA IVANOVA (MASARU TEAM BULGARIA) |
049 | 1/2 | PF - Dječaci -22 | ALEKSANDAR DELCHEV (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 7:1 | ROKO KRSTIĆ (KRAPINA) |
050 | 1/2 | PF - Dječaci -22 | PLAMEN BOJINOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 13:3 | PATRIK ŠIMUNOVIĆ (KUTINA) |
051 | 1/1 | PF - Djevojčice početnice +32 | PAOLA MATIĆ (JASTREB) |
PTF 6:0 | TIHOMIRA IVANOVA (MASARU TEAM BULGARIA) |
052 | 1/1 | PF - Dječaci -22 | ALEKSANDAR DELCHEV (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 0:6 | PLAMEN BOJINOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
053 | 1/4 | PF - Dječaci -25 | ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA) |
PTF 0:6 | PLAMEN BOJINOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
054 | 1/4 | PF - Dječaci -25 | PÁL KAPUVÁRI (Yoko Kick-box Team) |
PTF 3:6 | ALEKSANDAR DELCHEV (MASARU TEAM BULGARIA) |
055 | 1/4 | PF - Dječaci -25 | PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA) |
PTF 4:7 | NIKOLAY VUCHEV (MASARU TEAM BULGARIA) |
056 | 1/2 | PF - Dječaci -25 | PLAMEN BOJINOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 9:1 | ALEKSANDAR DELCHEV (MASARU TEAM BULGARIA) |
057 | 1/2 | PF - Dječaci -25 | NIKOLAY VUCHEV (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 5:4 | ANEJ JERMAN (PON DO KWAN ZAGORJE) |
058 | 1/4 | PF - Dječaci -28 | PATRIK ŠULC (KUTINA) |
PTF 4:2 | ARIJAN ŠAIĆ (KRAPINA) |
059 | 1/1 | PF - Dječaci -25 | PLAMEN BOJINOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 6:0 | NIKOLAY VUCHEV (MASARU TEAM BULGARIA) |
060 | 1/2 | PF - Dječaci -28 | PATRIK ŠULC (KUTINA) |
PTF 1:6 | DAVID MALINARIĆ (BUDOKAI LABIN) |
061 | 1/2 | PF - Dječaci -28 | BORNA ŠARIĆ (LAV, Pula) |
PTF 6:0 | PATRIK TOPOLOVEC (KRAPINA) |
062 | 1/8 | PF - Dječaci -32 | PETAR BERVIDA (KUTINA) |
PTF 5:7 | BOTOND CSALA (Yoko Kick-box Team) |
063 | 1/1 | PF - Dječaci -28 | DAVID MALINARIĆ (BUDOKAI LABIN) |
PTF 0:7 | BORNA ŠARIĆ (LAV, Pula) |
064 | 1/8 | PF - Dječaci -32 | DAVID MALINARIĆ (BUDOKAI LABIN) |
PTF 0:7 | KRISTIAN HRISTOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
065 | 1/4 | PF - Dječaci -32 | BOTOND CSALA (Yoko Kick-box Team) |
PTF 4:6 | JAN MIKULIĆ (TIGAR BROD) |
066 | 1/4 | PF - Dječaci -32 | MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB) |
PTF 6:0 | TONI URSIĆ (MAWASHI) |
067 | 1/4 | PF - Dječaci -32 | KRISTIAN HRISTOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
- | LUKA VRES (SLATINA) |
068 | 1/4 | PF - Dječaci -32 | FRAN GRUBIŠA (JASTREB) |
PTF 11:6 | JAKA ROZINA (PON DO KWAN ZAGORJE) |
069 | 1/2 | PF - Dječaci -32 | JAN MIKULIĆ (TIGAR BROD) |
- | MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB) |
070 | 1/2 | PF - Dječaci -32 | KRISTIAN HRISTOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 5:4 | FRAN GRUBIŠA (JASTREB) |
071 | 1/8 | PF - Dječaci +32 | TONI MENDEŠ (MAWASHI) |
PTF 1:5 | DEIAN TRIFONOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
072 | 1/1 | PF - Dječaci -32 | MAURO MAVRAČIĆ (JASTREB) |
PTF 7:3 | KRISTIAN HRISTOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
073 | 1/8 | PF - Dječaci +32 | LUKA PEROŠ (BUŠIDO) |
PTF 0:6 | DINO NADAREVIĆ ("ZINO" ) |
074 | 1/4 | PF - Dječaci +32 | DEIAN TRIFONOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
AB 3:0 | LUKA GAMAUF (KUTINA) |
075 | 1/4 | PF - Dječaci +32 | LEON ŽEGARAC (MOSLAVAC) |
PTF 3:9 | PETAR ARNAUDOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
076 | 1/4 | PF - Dječaci +32 | DINO NADAREVIĆ ("ZINO" ) |
PTF 7:0 | FILIP SINKOVIĆ (KRAPINA) |
077 | 1/4 | PF - Dječaci +32 | IVAN MARETIĆ (JASTREB) |
PTF 6:0 | KRISTIAN TSENKOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
078 | 1/2 | PF - Dječaci +32 | DEIAN TRIFONOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 6:0 | PETAR ARNAUDOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
079 | 1/2 | PF - Dječaci +32 | DINO NADAREVIĆ ("ZINO" ) |
PTF 6:5 | IVAN MARETIĆ (JASTREB) |
080 | 1/1 | PF - Djevojčice -25 | KIRA CVETNIĆ (DRAGON&SOKOL) |
PTF 3:10 | LAURA BATELIĆ (BUDOKAI LABIN) |
081 | 1/1 | PF - Dječaci +32 | DEIAN TRIFONOV (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 1:8 | DINO NADAREVIĆ ("ZINO" ) |
082 | 1/2 | PF - Djevojčice -28 | EVA GAL (SLATINA) |
- | SARA BOBAN (MAWASHI) |
083 | 1/2 | PF - Djevojčice -28 | KIRA CVETNIĆ (DRAGON&SOKOL) |
PTF 0:6 | ELENA HUDIN (KBV Ormož) |
084 | 1/4 | PF - Djevojčice -32 | BEATA IVAS (HBD) |
PTF 0:6 | MARIA DIMITROVA (MASARU TEAM BULGARIA) |
085 | 1/1 | PF - Djevojčice -28 | SARA BOBAN (MAWASHI) |
PTF 3:0 | ELENA HUDIN (KBV Ormož) |
086 | 1/2 | PF - Djevojčice -32 | MARIA DIMITROVA (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 4:1 | MIA VRANJEŠ (MAWASHI) |
087 | 1/2 | PF - Djevojčice -32 | VIKTORIJA KAMPIĆ (TIGAR, Slunj) |
PTF 4:3 | DORIS ŠULEK (PTUJ) |
088 | 1/4 | PF - Djevojčice +32 | VICTORIA PEKAS (BUDOKAI LABIN) |
PTF 0:6 | MARIA DIMITROVA (MASARU TEAM BULGARIA) |
089 | 1/1 | PF - Djevojčice -32 | MARIA DIMITROVA (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 8:3 | VIKTORIJA KAMPIĆ (TIGAR, Slunj) |
090 | 1/4 | PF - Djevojčice +32 | DORIS ŠULEK (PTUJ) |
PTF 5:3 | TIHOMIRA IVANOVA (MASARU TEAM BULGARIA) |
091 | 1/2 | PF - Djevojčice +32 | MARIA DIMITROVA (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 6:0 | NELI BRATUŠEK (PTUJ) |
092 | 1/2 | PF - Djevojčice +32 | DORIS ŠULEK (PTUJ) |
AB 0:3 | PAOLA MATIĆ (JASTREB) |
093 | 1/1 | PF - Djevojčice +32 | MARIA DIMITROVA (MASARU TEAM BULGARIA) |
PTF 7:3 | PAOLA MATIĆ (JASTREB) |