kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19. Kutina Open 2017.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Juniorke
K1 - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
LK - Juniori -57
LK - Juniori -63,5
LK - Juniori -67
LK - Juniori -71
LK - Juniori -75
LK - Juniori -81
LK - Juniori -91
LK - Juniori -57
R002
665
0
BRANIMIR ZIRDUM (ARMUS)
358
3
PERŠOLJA JANEZ (KTB KK)
565
MARIO LONČAR (MAWASHI)
R027
358
3
PERŠOLJA JANEZ (KTB KK)
565
0
MARIO LONČAR (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. PERŠOLJA JANEZ, KTB Krško
2. MARIO LONČAR, MAWASHI
3. BRANIMIR ZIRDUM, ARMUS
3. ----
LK - Juniori -63,5
R003
490
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
384
3
IGOR DULAR (KTB KK)
26
NIK ARNŠEK (KTB KK)
R028
384
3
IGOR DULAR (KTB KK)
26
0
NIK ARNŠEK (KTB KK)
Osvajači medalja
1. IGOR DULAR, KTB Krško
2. NIK ARNŠEK, KTB Krško
3. PATRIK LICUL, FUTURA
3. ----
LK - Juniori -67
R015
232
0
ALI BAJIĆ (BALKANK)
631
3
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
Osvajači medalja
1. PATRIK GRĐAN, MLADOST
2. ALI BAJIĆ, BALKAN KONJIC
3. ----
3. ----
LK - Juniori -71
R016
389
0
EDI TULLA (ĐAKOVO)
493
0
IVAN ZORO (PITBUL)
Osvajači medalja
1. IVAN ZORO, PIT BULL, Split
2. ----
3. ----
3. ----
LK - Juniori -75
R017
392
3
FILIP MATIĆ (HUS-OS)
278
0
LUKA CERANJA (ZOILO)
Osvajači medalja
1. FILIP MATIĆ, HUS
2. LUKA CERANJA, SVETI ZOILO
3. ----
3. ----
LK - Juniori -81
R004
139
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
234
0
ALIS KARIĆ (BALKANK)
19
AZIZ MUDROV (KUTINA)
R029
139
3
IVAN BERTIĆ (ZMAJ)
19
0
AZIZ MUDROV (KUTINA)
Osvajači medalja
1. IVAN BERTIĆ, ZMAJ
2. AZIZ MUDROV, KUTINA
3. ALIS KARIĆ, BALKAN KONJIC
3. ----
LK - Juniori -91
R005
705
0
IDRIZ HATKIĆ (L86)
423
0
LUKAS JURIĆ (ROVINJ)
R006
664
1
VIKTOR TOPKIN (KBK SK)
273
2
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
R030
423
3
LUKAS JURIĆ (ROVINJ)
273
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. LUKAS JURIĆ, BUDOKAI
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. ----
3. VIKTOR TOPKIN, SISAK