kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19. Kutina Open 2017.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Juniorke
K1 - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -47
4042
368
3
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
400
0
MATIJA KUHARIĆ (ARMUS)
382
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
4043
612
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
426
3
LUKA GUDELJ (GACKORA)
285
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
4044
368
3
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
382
0
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
4045
426
3
LUKA GUDELJ (GACKORA)
285
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
4047
368
2
MAKSIM ŠENJUG (ZMAJ)
426
1
LUKA GUDELJ (GACKORA)
Osvajači medalja
1. MAKSIM ŠENJUG, ZMAJ
2. LUKA GUDELJ, "Ratnik" Gacko
3. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
KL - Stariji kadeti -52
4046
606
0
LUKA SMOLIC (PRETORI)
67
3
JASMIN DAJIC (2002BIH)
344
BARTUL BAKICA (LOTUS)
280
DINO BABAC (ZOILO)
155
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
4048
67
3
JASMIN DAJIC (2002BIH)
344
0
BARTUL BAKICA (LOTUS)
4049
280
3
DINO BABAC (ZOILO)
155
0
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
4051
67
0
JASMIN DAJIC (2002BIH)
280
3
DINO BABAC (ZOILO)
Osvajači medalja
1. DINO BABAC, SVETI ZOILO
2. JASMIN DAJIC, 2002 - Odzak
3. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
3. BARTUL BAKICA, LOTUS
KL - Stariji kadeti -57
4050
221
3
JERNEJ HORVAT (MSOBOTA)
153
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
383
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
20
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
650
MARIO LONČAR (MAWASHI)
4052
221
0
JERNEJ HORVAT (MSOBOTA)
383
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
4053
20
0
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
650
3
MARIO LONČAR (MAWASHI)
4055
383
3
PETAR MORIĆ (SVMATEJ)
650
0
MARIO LONČAR (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. PETAR MORIĆ, SVETI MATEJ
2. MARIO LONČAR, MAWASHI
3. JERNEJ HORVAT, KBK Murska Sobota
3. DEJAN BOŽIČ, KTB Krško
KL - Stariji kadeti -63
4054
562
0
ZDRAVKO BARIŠIĆ (ARMUS)
614
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
4056
586
0
ENIO DUKIC (PRETORI)
24
3
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
4057
588
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
248
0
ALDIN MASLEŠA (BALKANK)
16
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
4058
614
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
24
0
DEJAN BOŽIČ (KTB KK)
4059
588
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
16
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
4061
614
3
MARINO BOŠNJAK (DRAGA)
16
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. MARINO BOŠNJAK, DRAGA
2. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
3. DEJAN BOŽIČ, KTB Krško
3. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
KL - Stariji kadeti -69
4060
145
0
NIK MEKE (KTB KK)
72
3
IVAN NOVOSEL (ŠK)
4062
228
3
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
156
0
FARIS MEMIC (ILID-SA)
4063
387
0
MILENKO POTPARA (KBRUDAN)
596
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
4064
513
3
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
65
0
AMIR AJDINI (2002BIH)
4065
72
3
IVAN NOVOSEL (ŠK)
228
0
OLIVER OZVAČIĆ (IVNCG)
4066
596
1
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
513
2
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
4068
72
0
IVAN NOVOSEL (ŠK)
513
3
DORIAN KUPČINEC (JASTREB)
Osvajači medalja
1. DORIAN KUPČINEC, JASTREB
2. IVAN NOVOSEL, ŠKORPION
3. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. OLIVER OZVAČIĆ, IVANIĆ GRAD
KL - Stariji kadeti +69
4067
678
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
496
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
4069
600
0
EDVIN IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
652
3
DUJE IVAS (HBD)
4070
154
0
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
422
3
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
150
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
4071
678
0
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
652
3
DUJE IVAS (HBD)
4072
422
0
LEON BONNO PERAČIĆ (ROVINJ)
150
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
4074
652
3
DUJE IVAS (HBD)
150
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
Osvajači medalja
1. DUJE IVAS, HBD
2. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
3. LEON BONNO PERAČIĆ, BUDOKAI