kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
19. Kutina Open 2017.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Juniorke
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Juniorke
K1 - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Djevojčice -25
1080
592
3
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
417
10
LAURA BATELIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. LAURA BATELIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -28
1082
548
0
EVA GAL (TKD.SL)
540
0
SARA BOBAN (MAWASHI)
1083
593
0
KIRA CVETNIĆ (KBK TD)
634
6
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
1085
540
3
SARA BOBAN (MAWASHI)
634
0
ELENA HUDIN (ORMOŽ)
Osvajači medalja
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. ELENA HUDIN, KBV Ormož
3. ----
3. KIRA CVETNIĆ, DRAGON&SOKOL
PF - Djevojčice -32
1084
522
0
BEATA IVAS (HBD)
448
6
MARIA DIMITROVA (MASARU)
558
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
302
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
290
DORIS ŠULEK (PTUJ)
1086
448
4
MARIA DIMITROVA (MASARU)
558
1
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
1087
302
4
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
290
3
DORIS ŠULEK (PTUJ)
1089
448
8
MARIA DIMITROVA (MASARU)
302
3
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. MARIA DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
3. DORIS ŠULEK, PTUJ
PF - Djevojčice +32
1088
425
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
449
6
MARIA DIMITROVA (MASARU)
295
NELI BRATUŠEK (PTUJ)
1090
291
5
DORIS ŠULEK (PTUJ)
455
3
TIHOMIRA IVANOVA (MASARU)
509
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
1091
449
6
MARIA DIMITROVA (MASARU)
295
0
NELI BRATUŠEK (PTUJ)
1092
291
0
DORIS ŠULEK (PTUJ)
509
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
1093
449
7
MARIA DIMITROVA (MASARU)
509
3
PAOLA MATIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. MARIA DIMITROVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. PAOLA MATIĆ, JASTREB
3. NELI BRATUŠEK, PTUJ
3. DORIS ŠULEK, PTUJ