kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Seniori
TEŽINE / UZRASTI
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Stariji kadeti -42
1044
461
0
DAVID BOČKAJ (PRIME)
485
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
149
DAVID FURDEK (TIGAR)
1046
461
3
DAVID BOČKAJ (PRIME)
149
0
DAVID FURDEK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. DAVID BOČKAJ, PRIME
2. DAVID FURDEK, TIGAR, Karlovac
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
1047
81
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
462
0
MARINO VELENIK (PRIME)
119
DAVID FURDEK (TIGAR)
1049
81
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
119
0
DAVID FURDEK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. DAVID FURDEK, TIGAR, Karlovac
3. MARINO VELENIK, PRIME
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
1048
54
0
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
476
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUKA KLIŠANIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
1050
45
3
ERIK BUZA (ARMUS)
398
0
DENI BUKOVČAN (LEONGYM)
1051
60
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
112
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
1053
45
3
ERIK BUZA (ARMUS)
112
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ERIK BUZA, ARMUS
2. DOMINIK PEROŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DENI BUKOVČAN, LEON GYM
3. PATRIK BUZA, ARMUS
KL - Stariji kadeti -69
1052
133
0
IVAN VULJANIĆ (TIGAR)
87
3
VITO KOŠAR (ŠK)
56
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
1054
87
2
VITO KOŠAR (ŠK)
56
1
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. IVAN VULJANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
1055
91
1
VITO KOŠAR (ŠK)
499
2
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
48
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
1057
499
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
48
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. VITO KOŠAR, ŠKORPION
3. ----