kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište RING
TEŽINE / UZRASTI
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Starije kadetkinje -42
LC - Starije kadetkinje -65
LC - Starije kadetkinje +65
LC - Juniori -63
LC - Juniori -69
LC - Juniori -74
LC - Juniori -79
LC - Juniorke -55
LC - Juniorke -60
LC - Juniorke -70
LC - Seniori -74
LC - Seniori -89
LC - Seniorke -60
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -52
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -55
KL - Juniori -63
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Juniori -84
KL - Juniori -94
KL - Juniori +94
KL - Juniorke -50
KL - Juniorke -55
KL - Juniorke -60
KL - Seniori -57
KL - Seniori -69
KL - Seniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -89
KL - Seniori +94
KL - Seniorke -60
LC - Stariji kadeti -42
1001
389
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
355
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
1002
52
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
327
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
1004
355
0
RENE KALIMAN (DRAGA)
327
3
ANTONIO PELČIĆ (BURA)
Osvajači medalja
1. ANTONIO PELČIĆ, BURA
2. RENE KALIMAN, DRAGA
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
LC - Stariji kadeti -47
1003
392
0
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
80
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -52
1005
418
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
449
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1006
329
2
ARMEN HOTI (BURA)
53
1
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
420
PATRIK LICUL (FUTURA)
1007
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
449
0
NEJC KOROTAJ (ORMOŽ)
1008
329
0
ARMEN HOTI (BURA)
420
3
PATRIK LICUL (FUTURA)
1010
405
3
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
420
0
PATRIK LICUL (FUTURA)
Osvajači medalja
1. PATRIK FERENČIĆ, ZMAJ
2. PATRIK LICUL, FUTURA
3. NEJC KOROTAJ, KBV Ormož
3. ARMEN HOTI, BURA
LC - Stariji kadeti -57
1009
59
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
79
0
PATRIK FERENČIĆ (ZMAJ)
415
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
419
ANTONIO JURMAN (PLANET)
495
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
1011
59
3
PATRIK BUZA (ARMUS)
415
0
DINO TREŠNJIĆ (FUTURA)
1012
419
0
ANTONIO JURMAN (PLANET)
495
0
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
1015
59
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
495
0
MARK ANTONIJ PERKOVIČ (KOPER)
Osvajači medalja
1. MARK ANTONIJ PERKOVIČ, KBK Koper
2. PATRIK BUZA, ARMUS
3. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
3. DINO TREŠNJIĆ, FUTURA
LC - Stariji kadeti -63
1013
441
3
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
276
0
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
1014
46
1
ERIK BUZA (ARMUS)
24
2
GLENN ANIČIČ (KOPER)
1017
441
0
IVAN KRALJEVIĆ (KBK TD)
24
3
GLENN ANIČIČ (KOPER)
Osvajači medalja
1. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
2. IVAN KRALJEVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ERIK BUZA, ARMUS
3. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
LC - Stariji kadeti -69
1016
182
1
POLEGUBIĆ ANTE (VELEBIT)
55
2
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
428
MARKO DŽIN (PLANET)
1018
55
0
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
428
3
MARKO DŽIN (PLANET)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. POLEGUBIĆ ANTE, VELEBIT
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
1019
252
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
429
3
MARKO DŽIN (PLANET)
1020
49
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
498
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1021
423
0
MIHAEL BANKO (FUTURA)
175
3
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
373
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
1022
429
3
MARKO DŽIN (PLANET)
498
0
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
1023
175
3
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
373
0
FILIP PINTARIĆ (HUS-OS)
1025
429
0
MARKO DŽIN (PLANET)
175
0
MIHAEL MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. MIHAEL MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. FILIP PINTARIĆ, HUS
LC - Starije kadetkinje -42
1024
410
3
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
397
0
SARA JELIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
2. SARA JELIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
LC - Starije kadetkinje -65
1026
350
0
SARA VUKUŠIĆ (DRAGA)
503
3
LORENA POŽEGA (TGRSL)
442
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
1028
503
3
LORENA POŽEGA (TGRSL)
442
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Osvajači medalja
1. LORENA POŽEGA, TIGAR, Slunj
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. SARA VUKUŠIĆ, DRAGA
3. ----
LC - Starije kadetkinje +65
1027
3
0
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
44
0
ANITA ŽILIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. ANITA ŽILIĆ, ARMUS
2. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
3. ----
3. ----
LC - Juniori -63
1029
27
0
GLENN ANIČIČ (KOPER)
395
0
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
72
IVAN SOVEC (ZMAJ)
1031
27
0
GLENN ANIČIČ (KOPER)
72
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. IVAN SOVEC, ZMAJ
2. GLENN ANIČIČ, KBK Koper
3. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
3. ----
LC - Juniori -69
1030
74
0
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
396
0
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
181
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
1032
74
0
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
181
3
DAVOR KAPOVIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. DAVOR KAPOVIĆ, VELEBIT
2. KARLO STUBIČAN, ZMAJ
3. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
3. ----
LC - Juniori -74
1033
452
0
UROŠ NIKI VERBAN (KBKPKMS)
6
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. UROŠ NIKI VERBAN, KBK Power kick Murska Sobota
3. ----
3. ----
LC - Juniori -79
1034
496
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
453
0
MARTIN ŠPILAK (KBKPKMS)
Osvajači medalja
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. MARTIN ŠPILAK, KBK Power kick Murska Sobota
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -55
1035
4
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
371
0
DORA BRZOVIĆ (HUS-OS)
393
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
1037
4
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
393
3
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. GRACIA MARIĆ, KUTINA
3. DORA BRZOVIĆ, HUS
3. ----
LC - Juniorke -60
1036
448
1
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
394
2
KRISTINA RAVLIĆ (MAWASHI)
Osvajači medalja
1. KRISTINA RAVLIĆ, MAWASHI
2. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -70
1038
180
0
KARMEN GALAC (VELEBIT)
457
3
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
16
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
1040
457
0
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
16
0
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. MAJA ČREŠNJOVNJAK, KBK Power kick Murska Sobota
2. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
3. KARMEN GALAC, VELEBIT
3. ----
LC - Seniori -74
1039
104
0
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
481
3
ŽAN MARGUČ (KBKPKMS)
7
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
1041
481
0
ŽAN MARGUČ (KBKPKMS)
7
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. ŽAN MARGUČ, KBK Power kick Murska Sobota
3. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
3. ----
LC - Seniori -89
1042
501
3
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
454
0
OLEKSANDR DZHAFAROV (KBKPKMS)
Osvajači medalja
1. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. OLEKSANDR DZHAFAROV, KBK Power kick Murska Sobota
3. ----
3. ----
LC - Seniorke -60
1043
434
3
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
363
0
OLIVIJA LEDINŠČAK (ZMAJ)
362
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
1045
434
0
KARLA BOBANOVIĆ (POLAČA)
362
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. KARLA BOBANOVIĆ, POLAČA
3. OLIVIJA LEDINŠČAK, ZMAJ
3. ----
KL - Stariji kadeti -42
1044
461
0
DAVID BOČKAJ (PRIME)
485
0
JOSIP PEREMIN (ARMUS)
149
DAVID FURDEK (TIGAR)
1046
461
3
DAVID BOČKAJ (PRIME)
149
0
DAVID FURDEK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. DAVID BOČKAJ, PRIME
2. DAVID FURDEK, TIGAR, Karlovac
3. JOSIP PEREMIN, ARMUS
3. ----
KL - Stariji kadeti -47
1047
81
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
462
0
MARINO VELENIK (PRIME)
119
DAVID FURDEK (TIGAR)
1049
81
3
STJEPAN SEDAK (ZMAJ)
119
0
DAVID FURDEK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. STJEPAN SEDAK, ZMAJ
2. DAVID FURDEK, TIGAR, Karlovac
3. MARINO VELENIK, PRIME
3. ----
KL - Stariji kadeti -52
1048
54
0
LUKA KLIŠANIĆ (ARMUS)
476
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUKA KLIŠANIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
1050
45
3
ERIK BUZA (ARMUS)
398
0
DENI BUKOVČAN (LEONGYM)
1051
60
0
PATRIK BUZA (ARMUS)
112
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
1053
45
3
ERIK BUZA (ARMUS)
112
0
DOMINIK PEROŠIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. ERIK BUZA, ARMUS
2. DOMINIK PEROŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DENI BUKOVČAN, LEON GYM
3. PATRIK BUZA, ARMUS
KL - Stariji kadeti -69
1052
133
0
IVAN VULJANIĆ (TIGAR)
87
3
VITO KOŠAR (ŠK)
56
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
1054
87
2
VITO KOŠAR (ŠK)
56
1
MARINKO BANOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. MARINKO BANOVIĆ, ARMUS
3. IVAN VULJANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
KL - Stariji kadeti +69
1055
91
1
VITO KOŠAR (ŠK)
499
2
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
48
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
1057
499
3
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
48
0
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. VITO KOŠAR, ŠKORPION
3. ----
KL - Starije kadetkinje -55
1056
166
0
ALEKSANDRA SPASESKI (SEVNICA)
268
3
MARIJA STANOJEVIĆ (KBKDESP)
Osvajači medalja
1. MARIJA STANOJEVIĆ, DESPOT PRNJAVOR
2. ALEKSANDRA SPASESKI, KBV SEVNICA
3. ----
3. ----
KL - Juniori -63
1058
357
2
DARKO VASILJEVIC (RS)
73
1
IVAN SOVEC (ZMAJ)
145
IVAN FURDEK (TIGAR)
1060
357
0
DARKO VASILJEVIC (RS)
145
0
IVAN FURDEK (TIGAR)
Osvajači medalja
1. DARKO VASILJEVIC, KBS/Kickboxing club/GONG Prijedor
2. ----
3. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. ----
KL - Juniori -69
1059
331
3
DEJAN ZARIĆ (CENTR)
75
0
KARLO STUBIČAN (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DEJAN ZARIĆ, KLUB CENTER LJUBLJANA
2. KARLO STUBIČAN, ZMAJ
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
1061
167
0
JAN ANDROJNA (SEVNICA)
489
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
1062
464
3
TIMI PUNGARŠEK (PTUJ)
165
0
TARIK LATOVIĆ (ILID-SA)
1064
489
3
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
464
0
TIMI PUNGARŠEK (PTUJ)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. TIMI PUNGARŠEK, PTUJ
3. JAN ANDROJNA, KBV SEVNICA
3. TARIK LATOVIĆ, Ilidža Sarajevo
KL - Juniori -84
1063
292
0
IVAN LAKUŠ (IVNCG)
497
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
345
TOMISLAV ŠEKETA (TIGAR)
1065
497
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
345
0
TOMISLAV ŠEKETA (TIGAR)
Osvajači medalja
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. TOMISLAV ŠEKETA, TIGAR, Karlovac
3. IVAN LAKUŠ, IVANIĆ GRAD
3. ----
KL - Juniori -94
1066
491
0
EUGEN LALJAK (ARMUS)
170
3
AMIR BOTONJIC (SANICA)
Osvajači medalja
1. AMIR BOTONJIC, KBK "Sanica"
2. EUGEN LALJAK, ARMUS
3. ----
3. ----
KL - Juniori +94
1067
176
1
MARKO JAIĆ (KBK MOS)
140
2
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
411
AMIR BOTONJIC (SANICA)
1069
140
0
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
411
0
AMIR BOTONJIC (SANICA)
Osvajači medalja
1. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac
2. ----
3. MARKO JAIĆ, MOSLAVAC
3. ----
KL - Juniorke -50
1068
293
0
PETRA DOKMANIĆ (IVNCG)
325
0
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. PETRA DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
KL - Juniorke -55
1070
487
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
66
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
272
JOVANA LAZAREVIC (KBKDESP)
1072
487
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
272
0
JOVANA LAZAREVIC (KBKDESP)
Osvajači medalja
1. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
2. JOVANA LAZAREVIC, DESPOT PRNJAVOR
3. ANTONELA HREN, ZMAJ
3. ----
KL - Juniorke -60
1071
70
0
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
169
0
TEJA CESAR (SEVNICA)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. TEJA CESAR, KBV SEVNICA
3. ----
3. ----
KL - Seniori -57
1073
146
0
IVAN FURDEK (TIGAR)
484
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
2. IVAN FURDEK, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
KL - Seniori -69
1074
267
0
RADOSLAV JELICIC (KBKDESP)
493
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
269
DRAGAN BJELOŠEVIĆ (KBKDESP)
1076
493
3
ANTE OPAČAK (KUTINA)
269
0
DRAGAN BJELOŠEVIĆ (KBKDESP)
Osvajači medalja
1. ANTE OPAČAK, KUTINA
2. DRAGAN BJELOŠEVIĆ, DESPOT PRNJAVOR
3. RADOSLAV JELICIC, DESPOT PRNJAVOR
3. ----
KL - Seniori -74
1075
270
0
RADOVAN KOVAČEVIĆ (KBKDESP)
103
3
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
168
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
1077
103
1
OGNJEN LEDINŠČAK (ZMAJ)
168
2
ROBERT PAVČNIK (SEVNICA)
Osvajači medalja
1. ROBERT PAVČNIK, KBV SEVNICA
2. OGNJEN LEDINŠČAK, ZMAJ
3. RADOVAN KOVAČEVIĆ, DESPOT PRNJAVOR
3. ----
KL - Seniori -79
1078
513
0
JASMIN VIDOVIĆ (PRIME)
266
3
MARIO MARIJANOVIC (KBKDESP)
Osvajači medalja
1. MARIO MARIJANOVIC, DESPOT PRNJAVOR
2. JASMIN VIDOVIĆ, PRIME
3. ----
3. ----
KL - Seniori -89
1079
445
1
ANĐELKO ABRAMOVIĆ (KBK TD)
502
2
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
37
MARIN LOVRIĆ (IVNCG)
1081
502
1
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
37
2
MARIN LOVRIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. MARIN LOVRIĆ, IVANIĆ GRAD
2. MARIN ORLOVIĆ, PRETORIAN
3. ANĐELKO ABRAMOVIĆ, DRAGON&SOKOL
3. ----
KL - Seniori +94
1080
264
3
STEFAN ZARIĆ (CENTR)
271
0
ALEKSANDAR ŠUŠAK (KBKDESP)
Osvajači medalja
1. STEFAN ZARIĆ, KLUB CENTER LJUBLJANA
2. ALEKSANDAR ŠUŠAK, DESPOT PRNJAVOR
3. ----
3. ----
KL - Seniorke -60
1082
488
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
406
0
ANTONELA HREN (ZMAJ)
1083
77
0
OLIVIJA LEDINŠČAK (ZMAJ)
71
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
1084
488
0
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
71
3
DIANA MLADIĆ (ZMAJ)
Osvajači medalja
1. DIANA MLADIĆ, ZMAJ
2. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
3. OLIVIJA LEDINŠČAK, ZMAJ
3. ANTONELA HREN, ZMAJ