kickboxing.com.hr
Official portal for competitions of
Croatian Kickboxing Federation
Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
17th Intenational Kickboxing Cup "Kutina 2015"
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
FC - Juniori
FC - Seniori
LK - Juniori
LK - Seniori
K1 - Juniori
K1 - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađi kadeti -28
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađi kadeti -37
3057
353
3
RENE KALIMAN (DRAGA)
122
7
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
3059
42
12
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
378
5
LENART JAN (PTUJ)
3060
351
3
MATEJ SARVAŠ (DRAGA)
20
9
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
3061
215
11
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
305
1
ANTONIO LONČARIĆ (MAWASHI)
3062
356
2
NINO NAGLIĆ (DRAGA)
256
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
3063
156
4
NIKOLAI PETROV (MASARU)
96
12
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3064
469
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
385
2
TILEN REPINA (PTUJ)
229
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
3065
122
3
LUCAS RADOVIĆ (TIGAR)
42
5
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
3066
20
4
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
215
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3067
256
3
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
96
2
NEJC KOZOLE (PDKZ)
3068
385
6
TILEN REPINA (PTUJ)
229
0
SVETOSLAV CHEKOV (RADULOV)
3069
42
2
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
215
5
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
3070
256
4
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
385
7
TILEN REPINA (PTUJ)
3072
215
8
IVAN ALEXANDROV (RADULOV)
385
1
TILEN REPINA (PTUJ)
Medalists
1. IVAN ALEXANDROV, teamRADULOV
2. TILEN REPINA, PTUJ
3. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. MATEO GUZIĆ, POLAČA