kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. INTERNACIONALNI KICKBOXING KUP 'KUTINA 2013'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Open (M)
PF - Open (Ž)
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Seniori
MF - OPEN (Ž)
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -42
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Stariji kadeti -42
242
0
LOREN DOMBA (LAV)
335
2
MATIJA GAJIĆ (PITBZG)
Osvajači medalja
1. MATIJA GAJIĆ, PIT BULL, Zagreb
2. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
213
5
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
334
2
LUKAS ŠEKRST (KBK)
484
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
474
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
400
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
213
0
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
484
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
474
2
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
400
3
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
213
4
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
400
1
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ALEKSANDER MASELJ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -52
496
6
STEFAN RADMAN (TIGAR)
413
5
DOMEN JERMAN (PDKZ)
519
BORISLAV RADULOV (RADULOV)
38
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
422
FILIP ČULINA (POLAČA)
214
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
525
IVELIN NESTOROV (RADULOV)
5
FRAN PEČEK (KUTINA)
475
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
496
0
STEFAN RADMAN (TIGAR)
519
6
BORISLAV RADULOV (RADULOV)
38
6
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
422
7
FILIP ČULINA (POLAČA)
214
6
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
525
0
IVELIN NESTOROV (RADULOV)
5
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
475
9
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
519
0
BORISLAV RADULOV (RADULOV)
422
0
FILIP ČULINA (POLAČA)
214
6
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
475
0
LEOPOLD KATALINIĆ (TIGAR)
519
5
BORISLAV RADULOV (RADULOV)
214
3
ALEKSANDER MASELJ (1994PDK)
Osvajači medalja
1. BORISLAV RADULOV, teamRADULOV
2. ALEKSANDER MASELJ, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. FILIP ČULINA, POLAČA
3. LEOPOLD KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Stariji kadeti -57
509
1
KARLO JUKIĆ (TIGAR)
2
7
ANTE GLIBO (KUTINA)
520
7
BORISLAV RADULOV (RADULOV)
277
0
DAMIR HUSIĆ (PDKZ)
423
0
FILIP ČULINA (POLAČA)
76
0
FRAN PEČEK (KUTINA)
98
3
HRISTO PAVLOV (MASARU)
278
0
ROKO VULETA (DRAGA)
2
0
ANTE GLIBO (KUTINA)
520
6
BORISLAV RADULOV (RADULOV)
76
6
FRAN PEČEK (KUTINA)
98
8
HRISTO PAVLOV (MASARU)
520
5
BORISLAV RADULOV (RADULOV)
98
3
HRISTO PAVLOV (MASARU)
Osvajači medalja
1. BORISLAV RADULOV, teamRADULOV
2. HRISTO PAVLOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. ANTE GLIBO, KUTINA
3. FRAN PEČEK, KUTINA
PF - Stariji kadeti -63
124
1
HRISTO PAVLOV (MASARU)
374
4
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
22
5
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
265
8
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
374
8
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
265
2
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. GAŠPER MLAKAR, PTUJ
2. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
3. HRISTO PAVLOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
PF - Stariji kadeti -69
375
6
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
439
0
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
139
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
161
9
MATIC ŠPAJZER (PDKZ)
45
3
ZSOLT CSŐSZI (BER.)
491
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
375
6
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
139
5
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
161
7
MATIC ŠPAJZER (PDKZ)
491
9
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
375
1
GAŠPER MLAKAR (PTUJ)
491
7
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. GAŠPER MLAKAR, PTUJ
3. MATIC ŠPAJZER, PON DO KWAN ZAGORJE
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
PF - Stariji kadeti +69
162
6
MATIC ŠPAJZER (PDKZ)
424
0
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
489
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
440
1
MARIN ORLOVIĆ (PRETORI)
492
7
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
292
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
162
7
MATIC ŠPAJZER (PDKZ)
489
1
MATKO ŽIVČIĆ (TIGAR)
492
6
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
292
0
MARKO DERDIĆ (JASTREB)
162
1
MATIC ŠPAJZER (PDKZ)
492
7
MIHAEL PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. MIHAEL PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MATIC ŠPAJZER, PON DO KWAN ZAGORJE
3. MARKO DERDIĆ, JASTREB
3. MATKO ŽIVČIĆ, TIGAR, Karlovac