kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. INTERNACIONALNI KICKBOXING KUP 'KUTINA 2013'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
AGRAM
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Center Ljubljana
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
Frenki Ključ
HAMMER GYM
ikken
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
KBC "Bihać"
KBK Borac Banja Luka
KBK Koper
KBK Power kick Murska Sobota
KBV Ormož
Kik boks klub "KULE" Trnovo
KLOŠTAR IVANIĆ
Klub borilnih veščin Ljubljana - FCL
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LEGEND
Legija Maribor
LEON GYM
MAČE
MANGETSU
MASARU TEAM BULGARIA
MLADOST
MOSLAVAC
NINJA
OG GYM
PIT BULL, Zagreb
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
SAMURAI
SONKAL MENGEŠ
SPORT LIFE
SUŠAK
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TKD GALAJA
Ultimate Fight X
VIKTORIA-HRVATSKI SOKOL
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Juniori -74
PF - Juniori -79
PF - Mlađe kadetkinje -37
100
2
KALINA SOFRONIEVA (MASARU)
379
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
117
4
KORINA ŠPOLJARIĆ (KUTINA)
328
10
JOSIPA TERZIĆ (KBK)
295
1
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
131
0
IVA VUKOŠIĆ (TGRSL)
30
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
99
0
IVA DOIKINA (MASARU)
417
0
MAJA JERMAN (KOPER)
392
2
ALMA FRANKOVIĆ (BUDOL)
155
3
ZALA ROZINA (PDKZ)
327
11
TOMISLAVA KLOBUČAR (KUTINA)
541
12
TENA BAUER (TIGAR)
275
SARA PEŠUT (SUŠAK)
379
5
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
328
4
JOSIPA TERZIĆ (KBK)
295
4
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
30
1
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
99
5
IVA DOIKINA (MASARU)
155
8
ZALA ROZINA (PDKZ)
541
0
TENA BAUER (TIGAR)
275
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
379
7
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
295
2
DIANA HALEPOVIĆ (DRAGA)
155
0
ZALA ROZINA (PDKZ)
275
6
SARA PEŠUT (SUŠAK)
379
7
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
275
5
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. SARA PEŠUT, SUŠAK
3. DIANA HALEPOVIĆ, DRAGA
3. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE