kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
15. INTERNACIONALNI KICKBOXING KUP 'KUTINA 2013'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
PF - Open (M)
PF - Open (Ž)
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
FC - Juniori
FC - Juniorke
FC - Seniori
FC - Seniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
K1 - Seniori
MF - OPEN (Ž)
TEŽINE / UZRASTI
FC - Juniori -57
FC - Juniori -63,5
FC - Juniori -67
FC - Juniori -71
FC - Juniori -81
FC - Juniori -91
FC - Juniori -57
493
3
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
254
0
EDIN SINANOVIĆ (ILID-SA)
227
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
493
1
TOMISLAV JALŠOVEČKI (MLADOST)
227
2
VJEKOSLAV BARIŠIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. VJEKOSLAV BARIŠIĆ, ARMUS
2. TOMISLAV JALŠOVEČKI, MLADOST
3. EDIN SINANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ----
FC - Juniori -63,5
219
0
MARKO KRIZMANIĆ (CRO)
463
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
202
0
ANTONIO ANTUNOVIĆ (TGRBROD)
40
3
ASMIR TAHIROVIĆ (ILID-SA)
463
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
40
0
ASMIR TAHIROVIĆ (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
2. ASMIR TAHIROVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. MARKO KRIZMANIĆ, CROATIA
3. ANTONIO ANTUNOVIĆ, TIGAR BROD
FC - Juniori -67
224
0
DAMJAN LJUBIĆ (ARMUS)
198
3
MATE JURIĆ (TGRBROD)
42
KENAN JAHIĆ (ILID-SA)
198
0
MATE JURIĆ (TGRBROD)
42
3
KENAN JAHIĆ (ILID-SA)
Osvajači medalja
1. KENAN JAHIĆ, Ilidža Sarajevo
2. MATE JURIĆ, TIGAR BROD
3. DAMJAN LJUBIĆ, ARMUS
3. ----
FC - Juniori -71
49
3
IVAN NOVOSEL (IVNCG)
226
0
SLAVKO ŽILIĆ (ARMUS)
Osvajači medalja
1. IVAN NOVOSEL, IVANIĆ GRAD
2. SLAVKO ŽILIĆ, ARMUS
3. ----
3. ----
FC - Juniori -81
204
0
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
266
3
MIHAEL CVETKO (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MIHAEL CVETKO, MOSLAVAC
2. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
3. ----
3. ----
FC - Juniori -91
441
0
ANTE DROBNAK (PRETORI)
547
3
MARIO FRANIĆ (ULFGHX)
Osvajači medalja
1. MARIO FRANIĆ, Ultimate Fight X
2. ANTE DROBNAK, PRETORIAN
3. ----
3. ----