kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
14th INTERNATIONAL KICKBOXING CUP "KUTINA 2012"
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
SC - Kids (male)
SC - Kids (female)
SC - Cadets (male)
SC - Cadets (female)
SC - Older Cadets (male)
SC - Older Cadets (female)
SC - Seniors (male)
SC - Seniors (female)
LC - Older Cadets (female)
LC - Older Cadets (male)
LC - Juniors (female)
LC - Juniors (male)
FC - Juniors (male)
FC - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
K1 - Seniors (male)
TEŽINE / UZRASTI
LC - Older Cadets (male) -42
LC - Older Cadets (male) -47
LC - Older Cadets (male) -57
LC - Older Cadets (male) -63
LC - Older Cadets (male) -69
LC - Older Cadets (male) +69
LC - Older Cadets (male) -42
77
0
MEHMED ĆORIĆ (CBS)
132
3
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. PATRIK ČAUŠ, IVANIĆ GRAD
2. MEHMED ĆORIĆ, CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (male) -47
47
0
JURICA TUŠKAN – HEPAK (MACE)
82
3
KARLO ANDRIŠEK (BUSHIDO)
Osvajači medalja
1. KARLO ANDRIŠEK, BUSHIDO
2. JURICA TUŠKAN – HEPAK, MAČE
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (male) -57
58
0
MARKO KRIZMANIĆ (CROATIA)
59
0
FILIP PODUNAVAC (CROATIA)
160
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
56
0
JOSIP PODOLNJAK (CROATIA)
58
0
MARKO KRIZMANIĆ (CROATIA)
160
0
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. MARKO KRIZMANIĆ, CROATIA
3. JOSIP PODOLNJAK, CROATIA
3. FILIP PODUNAVAC, CROATIA
LC - Older Cadets (male) -63
98
DANIJEL SAVI (PAKRAC)
17
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
163
3
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
98
0
DANIJEL SAVI (PAKRAC)
163
0
HRVOJE STAKOR (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. HRVOJE STAKOR, MOSLAVAC
2. DANIJEL SAVI, PAKRAC
3. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
3. ----
LC - Older Cadets (male) -69
55
0
FRAN PAPIĆ (CROATIA)
264
0
IVAN AUGUSTINOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. IVAN AUGUSTINOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. FRAN PAPIĆ, CROATIA
3. ----
3. ----
LC - Older Cadets (male) +69
99
GORAN JEZERAN (PAKRAC)
133
0
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
296
0
JASMIN LULIĆ (BIHAĆ)
105
VALENTINO PARAGI (PAKRAC)
54
JURAJ KUKIĆ (CROATIA)
99
0
GORAN JEZERAN (PAKRAC)
133
3
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
105
0
VALENTINO PARAGI (PAKRAC)
54
0
JURAJ KUKIĆ (CROATIA)
133
0
DANIJEL DOKMANIĆ (IVNCG)
105
0
VALENTINO PARAGI (PAKRAC)
Osvajači medalja
1. DANIJEL DOKMANIĆ, IVANIĆ GRAD
2. VALENTINO PARAGI, PAKRAC
3. GORAN JEZERAN, PAKRAC
3. ----