kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
10. Memorijal Josip Jović 2022.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AKADEMIJA OMIŠKA STINA
ARMUS
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CROATIA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
EXCALIBUR
FIGHT FACTORY - VALPOVO
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LEON GYM
MALINSKA
MAWASHI
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PALESTRA
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
SPARTAN GYM
ŠKORPION
TEAM BUZA
TIGAR, Slunj
TROGIR
VELEBIT
TEŽINE / UZRASTI
PF - Stariji kadeti -52
PF - Starije kadetkinje -55
PF - Starije kadetkinje +65
LC - Juniorke +70
KL - Juniori -69
KL - Juniori -74
KL - Seniori -84
PF - Stariji kadeti -52
A051
214
3
STIPE ŽUPANOVIĆ (TROGIR)
185
5
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
276
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
122
MARIN VULETIĆ (PLANET)
161
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
101
IVAN VRKIĆ (POLAČA)
274
MARKO KUTIJA (PALESTR)
70
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
198
TONI URSIĆ (MAWASHI)
A053
185
0
DOMAGOJ FIKET (BUDOL)
276
7
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
A054
122
4
MARIN VULETIĆ (PLANET)
161
9
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
A055
101
0
IVAN VRKIĆ (POLAČA)
274
10
MARKO KUTIJA (PALESTR)
A056
70
11
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
198
10
TONI URSIĆ (MAWASHI)
A057
276
3
KARLO VUNDAĆ (PALESTR)
161
13
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
A058
274
2
MARKO KUTIJA (PALESTR)
70
6
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
A060
161
11
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
70
6
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. KARLO VUNDAĆ, PALESTRA
3. MARKO KUTIJA, PALESTRA
PF - Starije kadetkinje -55
B005
130
11
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
211
10
MARINA ĆURKOVIĆ (TROGIR)
235
INES PETANJKO (KRAPINA)
203
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
249
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
B007
130
8
GRETA MAREČIĆ (MINOTAU)
235
15
INES PETANJKO (KRAPINA)
B008
203
5
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
249
9
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
B010
235
8
INES PETANJKO (KRAPINA)
249
10
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
2. INES PETANJKO, KRAPINA
3. LENA FRANKOVIĆ, BUDOKAI
3. GRETA MAREČIĆ, MINOTAUR
PF - Starije kadetkinje +65
B017
229
11
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
210
1
LUCE BELAVA (TROGIR)
170
LANA BUCIĆ (JASTREB)
B019
229
9
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
170
5
LANA BUCIĆ (JASTREB)
Osvajači medalja
1. NIKOLINA REBIĆ, KRAPINA
2. LANA BUCIĆ, JASTREB
3. LUCE BELAVA, TROGIR
3. ----
LC - Juniorke +70
B044
125
3
LINA RADMAN (IVNCG)
219
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
Osvajači medalja
1. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
2. KATARINA PALADA, TROGIR
3. ----
3. ----
KL - Juniori -69
C034
119
3
MARKO MOUČKA (CRO)
218
0
NIKOLA LAKIĆ (TROGIR)
19
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
144
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
283
BRUNO MIRKOVIĆ (KBK FF)
C036
119
0
MARKO MOUČKA (CRO)
19
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
C037
144
3
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
283
0
BRUNO MIRKOVIĆ (KBK FF)
C039
19
3
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
144
0
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
2. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ
3. MARKO MOUČKA, CROATIA
3. BRUNO MIRKOVIĆ, FIGHT FACTORY - VALPOVO
KL - Juniori -74
C038
3
3
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
221
0
DUJE MIŠE (TROGIR)
204
IVAN JADRESKO (ROVINJ)
C040
146
3
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
106
0
ANTE KAURIN (KUTINA)
83
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
C041
3
3
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
204
0
IVAN JADRESKO (ROVINJ)
C042
146
2
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
83
1
BLAŽ KRUŠELJ (ŠK)
C044
3
3
MARKO MLINARIĆ (ARMUS)
146
0
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. MARKO MLINARIĆ, ARMUS
2. NINO UVANOVIĆ, KNEZ
3. IVAN JADRESKO, BUDOKAI
3. BLAŽ KRUŠELJ, ŠKORPION
KL - Seniori -84
C050
150
2
MARIO BUDIMIR (KBKSINJ)
220
1
MIRKO MARETIĆ (TROGIR)
254
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
C052
150
0
MARIO BUDIMIR (KBKSINJ)
254
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Split
2. MARIO BUDIMIR, KNEZ
3. MIRKO MARETIĆ, TROGIR
3. ----