kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
1. MEĐUNARODNI TURNIR 'POLAČA OPEN 2014'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
DRAGON&SOKOL
DRNIŠ
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MAČE
NINJA
POLAČA
PRETORIAN
RAPTOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Starije kadetkinje -65
PF - Mlađi kadeti -32
A040
229
3
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
224
0
DIEGO PROSEN (LAV)
A041
80
0
NENO KURTANJEK (MACE)
151
0
TONI HRELJA (BUDOL)
A043
229
6
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
80
0
NENO KURTANJEK (MACE)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. NENO KURTANJEK, MAČE
3. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
A044
81
5
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
38
9
LOREN DOMBA (LAV)
127
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
83
STJEPAN SEDAK (MACE)
147
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
A046
38
1
LOREN DOMBA (LAV)
127
3
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
A045
83
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
147
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
A048
127
3
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
83
1
STJEPAN SEDAK (MACE)
Osvajači medalja
1. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. ----
PF - Mlađi kadeti -47
A052
142
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
253
0
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. DUJE TOPIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
A058
143
6
FILIP GRBIĆ (BUDOL)
237
0
MARIO ABAZA (TROGIR)
Osvajači medalja
1. FILIP GRBIĆ, BUDOKAI LABIN
2. MARIO ABAZA, TROGIR
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
A061
27
5
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
144
3
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
A062
1
9
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
108
2
ROKO ERSTIĆ (PRETORI)
A063
110
3
NIKOLETO GRDOVIĆ (PRETORI)
145
5
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
A065
1
4
BRUNO MIKULIĆ (POLAČA)
145
1
LEONARDO TOPČAGIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. BRUNO MIKULIĆ, POLAČA
2. LEONARDO TOPČAGIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ROKO ERSTIĆ, PRETORIAN
3. NIKOLETO GRDOVIĆ, PRETORIAN
PF - Starije kadetkinje -60
A067
166
3
KLARA ERLIĆ (POLAČA)
148
5
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KLARA ERLIĆ, POLAČA
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -65
A068
248
0
TEA CVITANOVIĆ (LOTUS)
149
6
FRANKA FONOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. FRANKA FONOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TEA CVITANOVIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----