kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
1. MEĐUNARODNI TURNIR 'POLAČA OPEN 2014'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
DRAGON&SOKOL
DRNIŠ
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MAČE
NINJA
POLAČA
PRETORIAN
RAPTOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenici početnici+32
PF - Učenice početnice-28
PF - Ml. kadeti poč.-42
PF - Ml. kadeti poč.-47
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
PF - Stariji kadeti -63
PF - Juniori -69
PF - Seniori -79
LC - Juniori -74
LC - Seniori -69
LC - Seniori -79
KL - Juniori -74
KL - Seniori -79
KL - Seniori -94
PF - Učenici početnici+32
A003
258
5
LUKA SMOLIC (PRETORI)
223
1
MATEO RUSTJA (IVNCG)
A004
216
4
IVAN MLADINA (KULA )
187
6
JOSIP VRDOLJAK (KBKSINJ)
A006
258
3
LUKA SMOLIC (PRETORI)
187
0
JOSIP VRDOLJAK (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. LUKA SMOLIC, PRETORIAN
2. JOSIP VRDOLJAK, KNEZ
3. MATEO RUSTJA, IVANIĆ GRAD
3. IVAN MLADINA, KBK Kula
PF - Učenice početnice-28
A007
171
3
SARA BAJIĆ (KBKSINJ)
63
6
LEONA STEINER (TIGAR)
Osvajači medalja
1. LEONA STEINER, TIGAR, Karlovac
2. SARA BAJIĆ, KNEZ
3. ----
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-42
A026
177
4
DOMINIK BAJIĆ (KBKSINJ)
244
6
IVAN BATARELO (LOTUS)
178
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
A028
244
1
IVAN BATARELO (LOTUS)
178
2
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. IVAN BATARELO, LOTUS
3. DOMINIK BAJIĆ, KNEZ
3. ----
PF - Ml. kadeti poč.-47
A029
98
0
DAVID GRUDIĆ (TIGAR)
186
0
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
A030
245
6
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
54
0
VID EMANUEL MALEČIĆ (IVNCG)
A032
186
5
MATEJ KNEZ (KBKSINJ)
245
4
DUJE TOPIĆ (LOTUS)
Osvajači medalja
1. MATEJ KNEZ, KNEZ
2. DUJE TOPIĆ, LOTUS
3. DAVID GRUDIĆ, TIGAR, Karlovac
3. VID EMANUEL MALEČIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Ml. kadeti poč.+47
A031
231
6
LUKA VRGOČ (KBKSINJ)
141
11
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
A033
227
0
VID EMANUEL MALEČIĆ (IVNCG)
169
0
MATEJ ERLIĆ (POLAČA)
A034
246
0
GABRIEL DJOKAJ (LOTUS)
75
0
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
106
MARIN GALESIC (PRETORI)
A035
141
2
ANTONIO DORKIN (PRETORI)
169
5
MATEJ ERLIĆ (POLAČA)
A036
75
0
BRUNO VULAKOVIĆ (TIGAR)
106
2
MARIN GALESIC (PRETORI)
A038
169
2
MATEJ ERLIĆ (POLAČA)
106
3
MARIN GALESIC (PRETORI)
Osvajači medalja
1. MARIN GALESIC, PRETORIAN
2. MATEJ ERLIĆ, POLAČA
3. BRUNO VULAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ANTONIO DORKIN, PRETORIAN
PF - Ml. kadetetkinje poč.+47
A039
247
4
MARIJETA PETRIC (LOTUS)
188
6
VERONIKA DUKIĆ (KBKSINJ)
259
JELENA MIKULIĆ (POLAČA)
A042
188
8
VERONIKA DUKIĆ (KBKSINJ)
259
2
JELENA MIKULIĆ (POLAČA)
Osvajači medalja
1. VERONIKA DUKIĆ, KNEZ
2. JELENA MIKULIĆ, POLAČA
3. MARIJETA PETRIC, LOTUS
3. ----
PF - Stariji kadeti -63
A060
262
0
LUKA JUKIĆ (KBKSINJ)
6
0
ŽARKO PEDISIĆ (PRETORI)
Osvajači medalja
1. ŽARKO PEDISIĆ, PRETORIAN
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Juniori -69
A069
233
0
KRISTIJAN PODVORAC (KUTINA)
263
0
LUKA JUKIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. KRISTIJAN PODVORAC, KUTINA
2. ----
3. ----
3. ----
PF - Seniori -79
A075
174
10
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
183
0
STJEPAN OVČAR (KRAPINA)
189
MISLAV MASTELIĆ (KBKSINJ)
A077
174
1
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
189
2
MISLAV MASTELIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. MISLAV MASTELIĆ, KNEZ
2. MARIN CVRLJE, KNEZ
3. STJEPAN OVČAR, KRAPINA
3. ----
LC - Juniori -74
B013
172
3
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
115
0
ROKO BUZOV (DRNIŠ)
214
TONI DADIĆ (KULA )
B015
172
0
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
214
3
TONI DADIĆ (KULA )
Osvajači medalja
1. TONI DADIĆ, KBK Kula
2. STIPE LABROVIĆ, KNEZ
3. ROKO BUZOV, DRNIŠ
3. ----
LC - Seniori -69
B016
235
0
MISLAV MASTELIĆ (KBKSINJ)
116
0
MARIO ŠPOLJAR (RAPTOR)
155
ERMIN SALI (KBK TD)
103
MARJAN PETRICA (PRETORI)
206
JOSIP VUGDELIJA (KULA )
B018
235
3
MISLAV MASTELIĆ (KBKSINJ)
155
0
ERMIN SALI (KBK TD)
B017
103
0
MARJAN PETRICA (PRETORI)
206
3
JOSIP VUGDELIJA (KULA )
B020
235
3
MISLAV MASTELIĆ (KBKSINJ)
206
0
JOSIP VUGDELIJA (KULA )
Osvajači medalja
1. MISLAV MASTELIĆ, KNEZ
2. JOSIP VUGDELIJA, KBK Kula
3. ERMIN SALI, DRAGON&SOKOL
3. MARJAN PETRICA, PRETORIAN
LC - Seniori -79
B022
175
3
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
242
0
MARINO IVAKIĆ (TROGIR)
Osvajači medalja
1. MARIN CVRLJE, KNEZ
2. MARINO IVAKIĆ, TROGIR
3. ----
3. ----
KL - Juniori -74
B029
240
0
JOSIP PALADA (TROGIR)
210
0
TONI DADIĆ (KULA )
173
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
B031
210
0
TONI DADIĆ (KULA )
173
3
STIPE LABROVIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. STIPE LABROVIĆ, KNEZ
2. TONI DADIĆ, KBK Kula
3. JOSIP PALADA, TROGIR
3. ----
KL - Seniori -79
B036
260
0
MISLAV MASTELIĆ (KBKSINJ)
176
3
MARIN CVRLJE (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. MARIN CVRLJE, KNEZ
2. MISLAV MASTELIĆ, KNEZ
3. ----
3. ----
KL - Seniori -94
B038
190
3
JOSIP RASO (PRETORI)
179
0
MISLAV VUČKOVIĆ (KBKSINJ)
180
ŽELJKO LABROVIĆ (KBKSINJ)
B040
190
0
JOSIP RASO (PRETORI)
180
3
ŽELJKO LABROVIĆ (KBKSINJ)
Osvajači medalja
1. ŽELJKO LABROVIĆ, KNEZ
2. JOSIP RASO, PRETORIAN
3. MISLAV VUČKOVIĆ, KNEZ
3. ----