kickboxing.com.hr
Portal za
KICKBOXING natjecanja
Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
1. MEĐUNARODNI TURNIR 'POLAČA OPEN 2014'
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
BTI
BUDOKAI LABIN
DRAGON&SOKOL
DRNIŠ
IVANIĆ GRAD
KBK Kula
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MAČE
NINJA
POLAČA
PRETORIAN
RAPTOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROGIR
TEŽINE / UZRASTI
PF - Učenici -28
PF - Učenici -32
PF - Učenici +32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađi kadeti -42
PF - Učenici -28
A013
251
0
PATRIK JAKOPOVIĆ (IVNCG)
76
6
NENO KURTANJEK (MACE)
A014
60
7
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
90
0
DAVID VRBANEC (KUTINA)
A016
76
0
NENO KURTANJEK (MACE)
60
6
KARLO KATALINIĆ (TIGAR)
Osvajači medalja
1. KARLO KATALINIĆ, TIGAR, Karlovac
2. NENO KURTANJEK, MAČE
3. DAVID VRBANEC, KUTINA
3. PATRIK JAKOPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
PF - Učenici -32
A015
15
6
MATEO GUZIĆ (POLAČA)
137
9
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
A017
34
6
DIEGO PROSEN (LAV)
91
0
DAVID VRBANEC (KUTINA)
A018
50
7
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
77
4
NENO KURTANJEK (MACE)
128
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
A019
137
2
LUKA MILANOVIĆ (TIGAR)
34
4
DIEGO PROSEN (LAV)
A020
50
9
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
128
4
IVAN KUSANIĆ (TIGAR)
A022
34
1
DIEGO PROSEN (LAV)
50
2
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
3. IVAN KUSANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA MILANOVIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Učenici +32
A021
79
1
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
73
3
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
78
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
A023
73
6
MARTIN PAVLAKOVIĆ (TIGAR)
78
0
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
Osvajači medalja
1. MARTIN PAVLAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
2. IVAN MEŠTROVIĆ, MAČE
3. DAVID ŠPOLJAR, MAČE
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
A040
229
3
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
224
0
DIEGO PROSEN (LAV)
A041
80
0
NENO KURTANJEK (MACE)
151
0
TONI HRELJA (BUDOL)
A043
229
6
ROKO ŠARIĆ (IVNCG)
80
0
NENO KURTANJEK (MACE)
Osvajači medalja
1. ROKO ŠARIĆ, IVANIĆ GRAD
2. NENO KURTANJEK, MAČE
3. DIEGO PROSEN, LAV, Pula
3. ----
PF - Mlađi kadeti -37
A044
81
5
IVAN MEŠTROVIĆ (MACE)
38
9
LOREN DOMBA (LAV)
127
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
83
STJEPAN SEDAK (MACE)
147
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
A046
38
1
LOREN DOMBA (LAV)
127
3
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
A045
83
0
STJEPAN SEDAK (MACE)
147
0
ERIK BERTOŠA (BUDOL)
A048
127
3
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
83
1
STJEPAN SEDAK (MACE)
Osvajači medalja
1. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
2. STJEPAN SEDAK, MAČE
3. LOREN DOMBA, LAV, Pula
3. ----
PF - Mlađi kadeti -42
A047
45
5
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
84
4
STJEPAN SEDAK (MACE)
87
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
A049
131
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
236
2
JOSIP ABAZA (TROGIR)
82
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
A050
45
6
MATEJ KAŠTIGAR (LAV)
87
11
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
A051
131
5
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
82
3
DAVID ŠPOLJAR (MACE)
A053
87
9
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
131
4
TONI VUKOVIĆ (TGRSL)
Osvajači medalja
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. TONI VUKOVIĆ, TIGAR, Slunj
3. MATEJ KAŠTIGAR, LAV, Pula
3. DAVID ŠPOLJAR, MAČE